رفتن به مطلب

اضافه کردن حجم ایمپورت دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام من از سرویس wamp server استفاده میکنم میخوام یک دیتابیس رو ایمپورت کنم که حجمش خیلی بالاست ، چطور میتونم حجم ایمپورت دیتابیس رو زیاد کنم ؟

لینک به ارسال

http://goldhat.ca/blog/importing-large-mysql-databases
http://theandystratton.com/2009/importing-large-sql-files-into-mysql

لینک به ارسال

یک تجربه شخصی

با توجه به اینکه معمولا دیتابیس های حجم بالا احتمالا خطاشون هم زیادتره و با توجه به اینکه در هرجای کار ارور بده جداول ساخته نمی شند و کار می مونه اگر از جداول اکسپرت های جدا از هم بگیرید هم ازر لحاظ حجمی مشکلتون برطرف می شه و هم می تونید تمام جداول رو بجز یکی دو جدولی که احیانا ارور دارند ایمپورت کنید

لینک به ارسال

من یکم تغییرات دادمش ، خواستم بعضی از جدول ها رو پاک کنم این خطارو میده ، مشکل چیست؟

#1090 - You can't delete all columns with ALTER TABLE; use DROP TABLE instead

لینک به ارسال

خوب شما می خواهی یک جدول را به طور کامل پاک کنی برای اینکار از Drop استفاده کن

الان ایمپورت رو انجام دادید؟ یا در حال اکسپورتید

برای اکسپورت نیازی به پاک کردن نیست در زمان گرفتن خروجی تیک انتخاب خودکار را بردارید تا لیست جداول نمایش داده شود و جدول دلخواه را برای خروجی انتخاب کنید

لینک به ارسال

من خواستم اکسپورت کنمش بعد جداول رو پاک کنم حجم دیتابیس خیلی زیاد بود که امکانش نبود ، حالا میخوام از روی phpmyadmin جداول رو پاک کنم اما وقت پاک کردن یه جدول این ارور رو میده

#1090 - You can't delete all columns with ALTER TABLE; use DROP TABLE instead

لینک به ارسال

نیازی به پاک کردن نیست

اکسپورت متد رو از کوآیت به کاستوم تغییر بدید و فقط جداولی رو که لازم دارید سلکت کتنید

post-336-0-29588500-1366551952_thumb.png

post-336-0-49281100-1366551964_thumb.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...