میانگین سنی انجمن   5 رای

1. 1. شما چند سال دارید؟

• 25 به بالا
      0
    • 20 تا 25
    • 15 تا 20 سالگی
    • 15 سال به پایین
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام ، شاید برای شما هم جالب باشه بدونید میانگین سنی انجمن چقدره :) .پس در نظر سنجی بالا شرکت کنید تا در آخر ببینیم کاربران وردپرس بیشتر و همیچنین انجمن چه سالی دارند.

و یک سوال به نظر شما بیشتر در کدوم رده سنی افراد جذب وردپرس میشند؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا این تاپیک های به درد نخور چیه میزنین .

یه چیزی بنویسید که به اموخته هامون اضافه بشه نه اینکه وقتمون الکی تلف بشه تو انجمن . شما فرض کن یه نفر 30 سالش باشه و 2 سالی بشه با وردپرس اشنا شده اما تو این 2 سال به اندازه فردی که 10 ساله با وردپرس کار میکنه ، مطلب یاد گرفته .

خودم 26 مهر میشم 23 ساله فعلا هم قصد ازدواج ندارم :D

ویرایش شده در توسط rezakianoosh
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موضوع را گزارش کردم

تا حذف بشه :mellow:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا این تاپیک های به درد نخور چیه میزنین .

یه چیزی بنویسید که به اموخته هامون اضافه بشه نه اینکه وقتمون الکی تلف بشه تو انجمن . شما فرض کن یه نفر 30 سالش باشه و 2 سالی بشه با وردپرس اشنا شده اما تو این 2 سال به اندازه فردی که 10 ساله با وردپرس کار میکنه ، مطلب یاد گرفته .

درود

همیشه که نمیشه ادم بخواد دنبال اموزش و یادگیری باشه .کمی تفریح و اشنایی با افراد انجمنی که تقریبا بش وابسته شدیم خوبه ;)

اما بازم هرچی نظر مدیران تصمیم گرفتن ( که موضوع باشه یا حذف بشه)

من 17 سالم هست :wub:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک کنم کوچیکترین فرد این انجمن منم

15 :wub:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بایگانی

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط ismael
      سلام دوستان
      اول از همه بگم خیلی گشتم هم تو انجمن هم تو اینترنت به نتیجه ای نرسیدم برای همین تاپیک زدم
      دوستان من میخوام لیست دسته بندی هام رو داخل یک برگه نمایش بدم
      یعنی همون جوری که در سایدبار نمایش داده میشه در یک برگه خاص هم نمایش داده بشه
      جایی دیدم که با کد زیر گفتن نمایش داده میشه
      [taxonomy-list tax=”category”]
      ولی اینم کار نکرد
      امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
      پیشاپیش ممنون
    • توسط sindots
      سلام
      تقریبا چندماه پیش در یه موضوع دیگه پرسیدم برای شروع و درآمد زایی چه وبسایت هایی داشتم باشم خوبه من البته مسلط به html5 & css3 /photoshop و کمی php و کار با وردپرس رو کامل مسلط هستم
      و البته الان برای خودم یه قالب + پنل کاربری اختصاصی و واقعا پیشرفته نوشتم به نحوی که محصولاتمو بصورت اشتراکی منتشر میکنم و کاربر باید برای مشاهده یا دریافت محصولات اشتراک داشته باشه حالا نمیشه تمام امکاناتش رو گفت و تعریف از قالب نباشه اما مشابهش در ایران و بین قالب های وردپرس نیست (البته من ندیدم) 
      در موضوع قبلی دوستان پیشنهاد دادن که با وبسایت ارائه هاستینگ شروع کن اما بنده چنین درآمدی ندارم که بخوام با فروش هاست شروع کنم ، می خوام فعلا یه درآمد هرچند کم اما اولیه داشتم باشم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      پیشاپیش سپاسگزارم 
    • توسط Ali
      سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir

برای خرید تماس بگیرید  از طریق انجمن پیام خصوصی بدهید. 

0
    • توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط najrobotics
      با سلام
      مدتی است که وردپرس برای من پیغام مبنی بر "حجم فایل کش بسیار بزرگ شده است،نسبت به تخلیه آن اقدام کنید." را ارسال میکند.
      میشود بفرمایید که مشکل از کجاست ؟
      باتشکر