میانگین سنی انجمن   5 رای

1. 1. شما چند سال دارید؟

• 25 به بالا
      0
    • 20 تا 25
    • 15 تا 20 سالگی
    • 15 سال به پایین
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام ، شاید برای شما هم جالب باشه بدونید میانگین سنی انجمن چقدره :) .پس در نظر سنجی بالا شرکت کنید تا در آخر ببینیم کاربران وردپرس بیشتر و همیچنین انجمن چه سالی دارند.

و یک سوال به نظر شما بیشتر در کدوم رده سنی افراد جذب وردپرس میشند؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا این تاپیک های به درد نخور چیه میزنین .

یه چیزی بنویسید که به اموخته هامون اضافه بشه نه اینکه وقتمون الکی تلف بشه تو انجمن . شما فرض کن یه نفر 30 سالش باشه و 2 سالی بشه با وردپرس اشنا شده اما تو این 2 سال به اندازه فردی که 10 ساله با وردپرس کار میکنه ، مطلب یاد گرفته .

خودم 26 مهر میشم 23 ساله فعلا هم قصد ازدواج ندارم :D

ویرایش شده در توسط rezakianoosh
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موضوع را گزارش کردم

تا حذف بشه :mellow:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا این تاپیک های به درد نخور چیه میزنین .

یه چیزی بنویسید که به اموخته هامون اضافه بشه نه اینکه وقتمون الکی تلف بشه تو انجمن . شما فرض کن یه نفر 30 سالش باشه و 2 سالی بشه با وردپرس اشنا شده اما تو این 2 سال به اندازه فردی که 10 ساله با وردپرس کار میکنه ، مطلب یاد گرفته .

درود

همیشه که نمیشه ادم بخواد دنبال اموزش و یادگیری باشه .کمی تفریح و اشنایی با افراد انجمنی که تقریبا بش وابسته شدیم خوبه ;)

اما بازم هرچی نظر مدیران تصمیم گرفتن ( که موضوع باشه یا حذف بشه)

من 17 سالم هست :wub:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک کنم کوچیکترین فرد این انجمن منم

15 :wub:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بایگانی

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Samaonline
      سلام
      کدهارو که بررسی کردم، فهمیدم تابع زیر وقت زیادی از بالا اومدن سایت رو میگیره:
      update_meta_cache()
      اگه این تابع رو پاک کنم چه اتفاقی میفته؟
      اصلا نیاز بهش هست؟
      مرسی
    • توسط amhoes1378@gmail.com
      سلام من یک پوسته وردپرس می نویسم سوالی داشتم که هیچ جا جوابش پیدا نشد ممنون میشم کمکم کنید
      من میخوام تعداد آیتم های یا همون <li> های داخل فهرست وردپرسم محدود باشه
      مثلا کاربر نتونه بیش از مقداری که من تعیین کردم در پوسته ی خودم آیتم به فهرست اضافه کنه
      همین 
      با درود

من یک وردپرس شبکه راه اندازی کرده ام (مثلا حدود 10 سایت) حالا میخواهم وقتی کاربری در سایت اصلی (صفحه اصلی سایت مثل: exam.ir) یا در ساب دامنه های دیگر نام نویسی کرد در بقیه ساب دامنه ها هم با همان نام کاربری بتواند لاگین کند و نیازی به ثبت نام مجدد نداشته باشد.
      آیا امکان پذیر می باشد؟

باتشکر
    • توسط M a H D i
      باسلام و احترام

برای ساخت لیکدونی (مثل سایت سافت98) از چه افزونه ای میتونیم استفاده کنیم؟ (اگر راه بهتری هست لطفا ذکر کنید)
      میخواهیم مطالب خبری از چند سایت را در قسمتی از سایت خودمان به نمایش بگذاریم و وقتی روی آنها کلیک می شود به همراه تولبار سایت ما نمایش داده شود.
      در اینترنت جستجو کردیم و به چند افزونه رسیدیم
      my link dump
      WP Link Builder
      با تشکر
    • توسط maryam1
      بسم الله الرحمن الرحیم
      با سلام و خسته نباشید خدمت همه شما عزیزان
      دوستان بعد از خرید هاست و دامنه اولین کارهایی که برای سئو یک سایت باید انجام داد چه کارهایی هستند؟ منظورم اینه که کارهایی که مربوط به سئو میشه رو انجام داد و با خیال راحت شروع به نویسندگی سایت کرد. ممنون میشم راهنمایی کنید
      با تشکر از همه شما عزیزان
      موفق باشید در پناه الله
      یا علی مدد