رفتن به مطلب

افزونه اضافه کردن یک منو برای هر کاربر که اطلاعاتی در خصوص آن کاربر را در اختیار بگذارد

پست های پیشنهاد شده

با سلام، درخواست افزونه یا کدی برای اضافه کردن یک منو برای هر کاربر که اطلاعاتی در خصوص آن کاربر را در اختیار بگذارد.

به عنوان مثال هر کاربر بتواند با ورود به محیط مدیریت و ورود به منوی مورد نظر، کارنامه ی تحصیلی خود را ببیند... که این کارنامه برای هر کاربر متفاوت خواهد بود

با تشکر

لینک به ارسال

برای اینکار باید زمینه دلخواه کاربری رو نصب کنید نمونه زیاد داره ولی یکی از نمونه های خوبش

http://wordpress.org/extend/plugins/juiz-user-custom/

اگر می خواهید خود کاربر نتونه اطلاعات رو تغییر بده بفرمایید تا کدی برای اصلاحش عرض کنم

لینک به ارسال

اضافه کنم :

در بخش مدیریت اگر بخواین باید یک فهرست بکمک تابع add_menu_page ایجاد کنید.

بعد هم نگفتید اطلاعات از کجا قراره بیاد؟

ولی کلا میشه

لینک به ارسال

میخوام اطلاعات رو یک سطح کاربری از طریق فرم وارد دیتا بیس کنه، یعنی دقیقا یک افزونه که لیست کاربرا رو داشته باشه، کاربری با سطح کاربری مثلا "معلم" که وارد شد، بتونه برای هر کاربر، یک نمره یا یک سری اطلاعات بصورت تکست قرار بده

قسمت ورود اطلاعات رو میتونم انجام بدم با کد نویسی، فقط اینکه چه کدی استفاده کنم که هربار اطلاعاتی که درون منوی مورد نظر قرار میدم، اطلاعاتی متناسب با اون کاربر لاگین شده باشه؟

لینک به ارسال

شما role رو برای داده ها ذخیره کنید

سپس پس از لاگین نمودن کاربر

با توجه به role

http://wordpress.org/support/topic/how-to-get-role-of-current-user

کوئری بگیرید

لینک به ارسال

دقیقا کوئری رو باید چطور بگیرم که اطلاعاتی که کاربری با نقش "معلم" برای کاربری با نقش "دانش آموز" وارد کرده رو ببینم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...