رفتن به مطلب

بهم ریختن css بعد از تعویض هاست

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من سایتم رو که آدرسش www.medplant.ir هست، از یه سرور به یه سرور دیگه منتقل کردم و وقتی روی سرور جدید بارگزاری شد، css با اینترنت اکسپلورر مشکل داره. هرچی هم فایلها رو نگاه کردم هیچ چیزی عوض نشده.

کسی هست بتونه کمک کنه؟

میتونه مشکل از وردپرس یا چیز دیگه ای باشه یا از سرور هست؟

متشکرم

لینک به ارسال

اگر فولدر یا فایلی دارید که درش حروف بزرگ انگلیسی استفاده شده هم نامش رو و هم کد فراخوانیش را اصلاح کنید تا حروف کوچک به کار برده شود

بعضی هاست ها نسبت به حروف حساسند و بعضی نه

لینک به ارسال

ایمان جان خیلی ممنون از لطفت. فکر کنم مشکل از همین موضوع بود. آخه وقتی index.php رو همه حروف داخلش رو کوچیک کردم، کلا قالب منفجر شد و وقتی برگردوندم به حالت اول، درست شد.

برای هاستینگ پیام گذاشتم که حساسیت هاست به حروف بزرگ و کوچیک رو غیرفعال کنند. آیا با این روش درست میشه؟

در ضمن من از این تعجب میکنم که این مشکل فقط برای بروزر اینترنت اکسپلورر هست. یعنی احتمالا در قسمتی که تعیین میکنه اگر بروزر اینترنت اکسپلورر بود این قالب رو بیار، اونجا مشکل داره درسته؟

لینک به ارسال

فایل استایل مرورگر ie را بگذارید اینجا تا عرض کنم

احتمالا کلاسی را با حروف بزرگ خوانده که در قالب با حروف کوچک نوشته شده اینکار خیلی معمول و رایجه

برای هاستینگ پیام گذاشتم که حساسیت هاست به حروف بزرگ و کوچیک رو غیرفعال کنند. آیا با این روش درست میشه؟

درست که می شه ولی بعیده هاستینگ قادر به چنین کاری یاشه تقریبا باید همه ی نرم افزارهاش رو تغییر بده

مشکلتون با پیوست کردن فایل style.ie.css و فوقش header.php حل می شه این دو فایل رو زیپ کنید و از طریق مرورگر پیشرفته بگذارید اینجا (اگر دونسخه استایل برای ie دارید هر دو را بگذارید)

لینک به ارسال

سلام مجدد

ایمان جان این فایلها خدمت شما

اگر فایل دیگه ای نیاز بود بگو تا آپلود کنم برات

با تشکر ;)

header.php

style-ie6.css

style.css

لینک به ارسال

آقا ماشا الله چه خبره

به این کدها دقت کنید

<!--[if gte IE 8]>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/style.css" />
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jcarousellite_1.0.1.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jquery.tickertype.js"></script>
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/script.js"></script>
<![endif]-->
<!--[if lt IE 8]>
<script src="/<?php bloginfo('template_url'); ?>/DD_belatedPNG_0.0.8a-min.js"></script>
<script type="text/javascript">
DD_belatedPNG.fix('div, img, button, input, li, ul, #contact-submit');
</script>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/ie.css" type="text/css" />
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jcarousellite_1.0.1.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/jquery.tickertype.js"></script>
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/script.js"></script>
<![endif]-->

تمام این کدها مربوط به ie می شند و چون تعداد فایل هاشون خیلی زیاده اول از همه پیشنهاد می کنم فایل

DD_belatedPNG_0.0.8a-min.js

را توی پوشه قالبتون پیدا کنید و اولا چک کنید در داخل فایل DD_belatedPNG.fix به همین شکل از لحاظ حروف کوچک و بزرگ نوشته شده یا نه و ثانیا اسمش اگر دارای حروف بزرگه به حروف کوچیک تبدیل شه و همین تغییر روی فایل header.php و کد فراخوانیش هم اجرا شه این فایل کارش هماهنگ کردن فایل های png با مرورگر ie است خیلی احتمال می دم مشکل از این باشه

پیشنهاد دومم چک کردن فایل ie.css است و اینکه ببینید اصلا به هاست جدیدتون منتقل شده یا نه (احتمال جاموندنش زیاده با توجه به اسمش معمولا با فایل های هاست قاطی می شه) ولی چون نویسنده اش شرکت اتوماتیکه و موسسه معتبریه ظرف چند دقیقه می شه چندین نسخه اش رو تو نت پیدا کرد اگر ie.css نبود بفرمایید تا فایلش رو اضافه کنیم

و پیشنهاد آخرم اینکه اگر این دو راه نتیجه ای نداشت در کدهای بالا

<?php bloginfo('template_url'); ?>

یعنی آدرس پوشه قالب

مابقی آدرس ها هم که مشخصه کل فایلهای مرتبط با ie را زیپ کنید و ارسال فرمایید

لینک به ارسال

سلام ایمان جان

کلا توی هاست (چه هاست جدید و چه قبلی) هیچ فایلی اصلا وجود نداره که اسمش با DD_belatedPNG شروع شده باشه

فایلش رو باید از کجا گیر بیارم؟

متشکرم

لینک به ارسال

والله طبق این کدی که دادید جاش در روت پوشه قالبه

<script src="/<?php bloginfo('template_url'); ?>/DD_belatedPNG_0.0.8a-min.js"></script>

شاید با حروف کوچک نوشته شده باشه

dd_belatedpng

لینک به ارسال

اینچنین فایلی در هیچ جای هاست وجود نداشت.

خودم رفتم دوتا فایل با این نامهایی که گفته بودید رو از اینترنت گیر آوردم و روی روت فولدر قالب آپلود کردم اما بازم درست نشد :(

لینک به ارسال

افزونه جدید نصب/بروزرسانی نکردید؟

نسخه وردپرس رو بروز نکردید؟

لینک به ارسال

نه داداش مرتضی هیچ کار خاصی انجام ندادم. فقط یه فول بکآپ از سایتم گرفتم و لینکش رو دادم به هاستینگ جدید.

وقتی دی ان اس ها رو تغییر دادم روی هاستینگ جدید (آبتین وب)، دیدم اینطوری شده.

فایلها هم هیچ تغییری نکرده! پس حتما مشکل از سروره دیگه! هرچی هم بهشون میگم قبول نمیکنن نامردا

لینک به ارسال

سلام

این فایل استایل شما (ie.css) موجود نیست و یا اگر هست سطح دسترسی پایینی داره.

http://medplant.ir/wp-content/themes/jonbesh/ie.css

و بعد امتحان کنید.

لینک به ارسال

آقای فخار عزیز این کل فایلهایی هست که پسوند js دارند خدمت شما. دوتاش رو که فایل DD هستند خودم گذاشتم بقیه اش از قبل بودند.

باز هم از همراهیتون متشکرم

سلام

این فایل استایل شما (ie.css) موجود نیست و یا اگر هست سطح دسترسی پایینی داره.

http://medplant.ir/wp-content/themes/jonbesh/ie.css

و بعد امتحان کنید.

آقا سعید عزیز این فایل وجود نداره. ولی توی هاست قبلی هم نبود و من مشکلی نداشتم.

البته یه فایل به نام style-ie6.css هستش که قبلا توی پاسخهای قبلی برای آقای فخار آپلود کردم میتونید ببینیدش.

ممنونم

JS files.zip

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

آقا سعید عزیز این فایل وجود نداره. ولی توی هاست قبلی هم نبود و من مشکلی نداشتم.

البته یه فایل به نام style-ie6.css هستش که قبلا توی پاسخهای قبلی برای آقای فخار آپلود کردم میتونید ببینیدش.

ممنونم

این فایل استایلتون (style-ie6.css) هم موجود نیست و الان در هیچ کجای سایت لود نمیشه!

البته بهتر بود مشکلتونو با طراح قالب هم مطرح میکردید:

09122404736مصطفی بهارلو

http://www.automattic.ir

و

www.wpskin.ir

پوسته ریپ شده این سایته؟

http://jonbesh.net

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان امروز بعد از چند ماه فهمیدم مشکل از چی بود.

مشکل از نتظیمات w3 total cache بود که فایلهای css رو درست کش نمیکرد یا یه چیزی تو این مایه ها

چون وقتی یه فایل تنظیمات از قبل آماده شده برای w3 رو از اینترنت دانلود کردم و ایمپورت کردم، علاوه بر اینکه سرعت سایت خوب شد، این مشکل هم به خوبی حل شد و مشکل بهم ریختگی فالب توی اینترنت اکسپلورر از بین رفت

فکر میکنم برای کسانی که بعد از این به این مشکل برخورد میکنن بحث خوبی باشه

از آقا مرتضی و اقای فخار و سایر دوستانی که کمک کردند خیلی خیلی ممنونم

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...