رفتن به مطلب

زادروز وردپرس پارسی مبارک !

amir khalaji mehr

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امروز یک اردیبهشت سالروز افتتاح و شروع فعالیت گروه وردپرس پارسی هست

یه نوشته ای رو حاضر کردیم که از کسایی که تو انجمن دارن زحمت میکشن و صادقانه برای کمک به کاربران تلاش میکنند تشکر کنیم از جمع کاربران وردپرس پارسی ، دوستان زیادی تو انجمن واقعا" فعالیت مفید داشتند اگه از کسی اسمی برده نشده خودش کوتاهی ما رو ببخشه {گل}

تعدای تصویر پس زمینه به عنوان یاد بود و هدیه آماده شده + یه پوسته پرمیوم خبری / مجله که به قید قرعه به یکی از کاربرا اهدا میشه

این روز عزیز بر همه ی وردپرسی ها مبارک {گل}

یکسال آسودگی خیال در کنار وردپرس پارسی

• امتیاز 37
لینک به ارسال

منم با موبایلم چیز زیادی نمیتونم بگم و تایپ کنم فقط خیلی ساده میگم که به همه کاربرای وردپرس پارسی تبریک میگم و امیدوارم مثل این یه سال همچنان پیشرفت کنه و جلو بره و موفق تر از همیشه باشه

چون اولین جایی هست که فقط به فکر کمک به کاربراست و مثل بقیه انجمن ها نیست هرجاشو نیگا میکنی تبلیغات میبینی !!!

ایشاالله به بهترین جاها برسه انجمن که حداقل کمترین مزد زحمتای بچه ها همینه :x

• امتیاز 24
لینک به ارسال

از تمام دوستانی که مارو همراهی کردن از ابتدای کار تا به اکنون، سپاس دارم :)

• امتیاز 26
لینک به ارسال

سلام

مبارکه

به امید رسیدن به سالهایی طلائی

خسته نباشید می گم به همه (پشت صحنه و جلوی صحنه)

• امتیاز 26
لینک به ارسال

من هم به همه وردپرسی های عزیز تبریک می گم امیدوارم پله های ترقی را یکی یکی عبور کنید و به اوج برسید :lol:

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
  • امتیاز 18
لینک به ارسال

واقعا 1 سال گذشت!!؟ زمان چقدر زود سپری شد انگار همین دیروز بود که انجمن راه اندازی شده بود ! :)

جا داره از دوستان عزیزی که واقعا توی این انجمن زحمت کشیدن تشکر کنیم و خسته نباشید بگیم بهشون

ایشاالله انجمن هر روز پیشرفت بیشتری کنه و به بهترین جاها برسه

• امتیاز 18
لینک به ارسال

اول تبریک میگم به دوستان

اینجا متعلق به همه دوستان هست و از همه دوستان تشکر میکنم هم بابت حمایت هاشون و هم بابت فعالیت های مفیدی که توی این مدت داشتن و واقعا در مورد ثمره این یکساله نیازی به نعریف نیست کافیه در گوگل جستجو کنید....

• امتیاز 26
لینک به ارسال

من هم به همه تبریک میگم و جا داره از همه اساتید و دوستان نیز برای زحماتشون تشکر کنم ولی مطمئنم تازه اول کار وردپرس پارسی است و بزودی قله های زیادی رو فتح خواهد کرد...

به امید موفقیت همه ی دوستان نه تنها در وب بلکه در زندگی...

ویرایش شده توسط xiiiah
  • امتیاز 17
لینک به ارسال

من هم تبریک می گم و هم تشکر می کنم از دست اندرکاران این سایت و آرزوی موفقیت در ادامه راه را دارم.

• امتیاز 17
لینک به ارسال

منم این تولد بزرگ رو به همه عزیزان و بچه ها وردپرس پارسی تبریک میگم

آرزو میکنم که فعالیت هم من و هم بچه ها بیشتر بشه تا همه کاربراراضی باشن ...

منم تا آحر هفته با یه کادو حوب میام ...

ویرایش شده توسط honda.moji
  • امتیاز 18
لینک به ارسال

بدون اغراق این اولین انجمنی بوده که من تا حالا توش تونستم با علاقه فعالیت داشتهت باشم و کار کنم، با اینکه زیاد وقت این نوع کارها رو ندارم! چون اعضای اینجا واقعا تلاش می کنند که کار دیگران رو رو به راه کنند بدون اینکه توقعی از اونها داشته باشند و واقعا دوست دارم که روز به روز شاهد ترقیات و پیشرفتهای هرچه بیشتر این نجمن باشم، همونجور که هستم :) با آرزوی موفقیت برای تمامی اعضای زحمتکش انجمن مخصوصا آقا مرتضی و آقا پارسا و بقیه دوستانی که با علاقه کار می کنند.

• امتیاز 18
لینک به ارسال

یک عدد آی لاو یو تقدیم به همه ی حرفه ای ها ، مبتدی ها ، متوسط ها و وردپرسی ها. :wub:

امیدوارم همیشه شاد باشین و همینطور حرفه ای به وردپرسی ها کمک کنید. ^_^

• امتیاز 16
لینک به ارسال

منم از طرف خودم به همه‌ی دوستان عزیزم تبریک میگم و به امید موفقیت‌های بیشتر و بیشتر .. انگار همین دیروز بود که با دوستان در مورد انتخاب دامنه صحبت میکردیم :)

• امتیاز 18
لینک به ارسال

این پا قدم من بود :D:P ، من امروز بعد از چند وقت وارد سایت شدم ، واقعا به همه تبریک میگم ، انگار که تولد همه بچه های این انجمن هستش برا من ...

واقعا توی این یکسال زحمت کشیدید و واقعا از جون مایه گذاشتید ، ان شا الله روزهای زیبا تر و پر بارتر پیش رو داشته باشید و داشته باشیم ...

موفق باشید ... ان شا الله سال اینده همین موقع تبریک دو سالگی بگم :lol:;)

• امتیاز 14
لینک به ارسال

سلام دوستان

منم تبریک میگم و امیدوارم با رونمایی شدن از پروژه های جدید روز به روز به تعداد کاربران سایت افزوده بشه .

یه پیشنهاد : آیا امکان معرفی انجمن به سایت اصلی وردپرس وجود داره ؟ تا از این به بعد انجمن نماینده اصلی وردپرس در ایران بشه ؟

• امتیاز 16
لینک به ارسال

به به !

تولدت مبارک !

دوستان تبریک مارو هم پذیرا باشید فقط ایکاش اون چیزهایی که قرار بود رونمایی بشه تو همین روز میشد ! ^_^

• امتیاز 12
لینک به ارسال

سلام دوستان

منم تبریک میگم و امیدوارم با رونمایی شدن از پروژه های جدید روز به روز به تعداد کاربران سایت افزوده بشه .

یه پیشنهاد : آیا امکان معرفی انجمن به سایت اصلی وردپرس وجود داره ؟ تا از این به بعد انجمن نماینده اصلی وردپرس در ایران بشه ؟

هم اکنون هم این انجمن به عنوان یکی از نماینده های اصلی وردپرس پارسی معرفی شده :

http://codex.wordpress.org/WordPress_in_Your_Language

مطمئاً کاربران تفاوت را به خوبی احساس خواهند کرد و این انجمن را به عنوان پشتیبان اصلی انتخاب خواهند کرد

• امتیاز 15
لینک به ارسال

درود

وردپرس پارسی تولدت مبارک blowcandle.gif

منم به نوبه خودم از همه کسانی که برای این انجمن زحمت کشیدند تشکر و قدردانی میکنم 64213_persiana_mer30.gif

عشق من وردپرس پارسی flirtysmile3.gif

• امتیاز 11
لینک به ارسال

سلام دوستان ور دپرس پارسی

من هم از تمامی دوستانی که در انجمن زحمت کشیدند از عضو سایت گرفته تا , عضو افتخاری , همکار , گروه فارسی ساز, همکار ,استاد, گروه مجله سایت , مدیر انجمن, هیئت مدیره ,هیئت مدیره تشکر ویژه دارم ^_^:D :D ;)

صد سال به این سالا :D

• امتیاز 12
لینک به ارسال

مبارک باشه ، تبریک به مرتضی ، مصطفی و پارسای عزیز و تمامی کسانی که تو پیشرفت وردپرس پارسی نقش داشتن ( خانواده رجبی :D )

H A P P Y B I R T H D A Y

- - - - - - - - - - - - - -

من که توی این دوره نتونستم به انجمن کمکی کنم ، به امید خدا امسال جبران میکنم :(

• امتیاز 12
لینک به ارسال

به همه دوستان عزیزم ، تیم مدیریت و همه ی کاربران عزیز تبریک میگم.

آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان.

• امتیاز 10
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...