2 پست در این موضوع قرار دارد

گاهی اوقات اگه توی پیشخوان وردپرستون به قسمت جدیدترین افزونه ها نگاه کنین چیزهای جالبی رو توش می بینین.

یکی از جدیدترین افزونه هایی که من دیدم افزوونه Lightbox Login هست که هم خیلی سادست و هم کاربردی

کاربر شما می تونه هرجایی از سایت یا وبلاگتون بود با یک کلیک لاگین کنه.

صفحه دانلود و معرفی در وردپرس :

http://wordpress.org/extend/plugins/lightbox-login/

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه جالبی هست، اینجوری که من فهمیدم ظاهرا برای این کاره که به صورت اتوماتیک پنجره آجاکس توی بعضی صفحات نمایش داده شه، یعنی شورت کد رو می ذارین توی بعضی صفحه ها که مخصوص کاربران هست و تا وقتی که وارد نشن اون پنجره آجاکس بسته نمیشه، شورت کدش هم اینه:

[lightbox_login]

ویرایش شده در توسط ahadto
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط sajadszm
      سلام!
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربر بتونه به جای کوپن تخفیف پول نقد دریافت کنه.در اصل افزونه ی refer a friend میاد به کابر بازاریاب برای خرید محصول کوپن تخفیف میده ولی میخوام کاربر بتونه بعد از اینه به یه مبلغی رسید درخواست پول بکنه!
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود
    • توسط arya252
      سلام، از عزیزان افزونه ی تبلیغات متنی وردپرس را که بصورت پیشفرض استایل های مختلفی رو داره میتونه معرفی بکنه ؟ چند ماه قبل داشتم متاسفانه هرچی گشتم فقط افزونه های قدیمی و یا خیلی ساده بود.
      ممنونم
    • توسط mehran-b
      سلام بر دوستان و ستون های انجمن

در حال طراحی یک پلاگین خبرخوان هوشمند هستم که دو مشکل واقعا نمیدونم از کجاست مطرح میکنم انشاالله حل بشه.
      مود اول یه ارورلاگ هست مربوط به یکی از تیبل های پلاگین که همون ارور Error Code: 1062. Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' هست در حالی که من قبلش چک میکنم که وجود نداشته باشه همچین ردیفی در جدول و بعد insert میکنم.
      استرکچر تیبل به این شکل هست:

خوب همون طور که مشخصه ارور مربوط به ستون hash هست و ستون id یونیک و دو ستون status و time صرفا index هستند و یونیک نیستند.
      کدی که باهاش چک میکنم که همچین رکوردی هست و اگر نبود insert میکنم اینه:
      foreach($post_link as $link) : if($wpdb->get_var($wpdb->prepare("SELECT id FROM $table_name WHERE hash = %s", hash('sha256', $link))) === null) $wpdb->insert($table_name, array('hash' => hash('sha256', $link), 'link' => $link, 'status' => 'Q', 'source_name' => $source_name, 'time' => date("Y-m-d H:i:s")), array('%s', '%s', '%s', '%s', '%s')); endforeach; خوب میریم سراغ موردی بعدی مورد بعدی هم یه ارورلاگه که مطمئنم مربوط به افزونه ام میشه ولی به یکی از فایل اصلی وردپرس اشاره میکنه ارورلاگ اینه:
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/htdocs/XXXXXXX/wordpress/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 البته به یه موردی اشاره کنم که wp_list_pluck رو مستقیم توی کدهای افزونه استفاده نکردم ولی شاید توابع دیگه وردپرس که استفاده کردم توی پلاگین از این تابع استفاده کنند.
      توابعی که از وردپرس استفاده کردم توی پلاگینم اینا هستند:
      get_option(); wp_die(); apply_filters(); register_activation_hook(); $wpdb::get_var(); $wpdb::get_charset_collate(); dbDelta(); wp_insert_category(); add_action(); add_menu_page(); get_current_screen(); update_option(); add_option(); wp_remote_get(); wp_remote_retrieve_response_code(); wp_nonce_field(); $wpdb::insert(); wp_insert_post(); wp_set_post_terms(); wp_update_post(); wp_get_post_terms(); $wpdb::get_row(); $wpdb::update(); تشکر از راهنماییتون.
      یا حق