رفتن به مطلب

سئوال در مورد گوگل درایو

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

من الان 8 روز دیگه هاستم تموم می شه و فعلا تا 1 ماه دیگه قصد ندارم سایتم رو بالا بیارم می خواستم بدونم می شه فایل فول بک اپ رو ریخت روی گوگل درایو بعد هر موقع خواستیم سایت رو بالا بیاریم فایل فول بک اپ رو بدیم به هاستینگ جدید تا برامون ریستور کنه روی هاست جدید و اگر می شه چجوری منتقل کنم فایل فول بک آپ رو به گوگل درایو

لینک به ارسال

گوگل درایو آدرس مستقیم نمیده

و اگر حجم بالا هست انتقال مشکل میشه

لینک به ارسال

فک کنم روی داپ باکس بشه.

البته من تست نکردم ولی پلاگینهایی برای بک آپ گیری روی دراپ باکس هستش.

احتیاطا اگه توی چند فضا بک آپ داشته باشین خوبه.

لینک به ارسال

بحث بکاپ گرفتن نیست

میشه بکاپ گرفت

اما restore کردن مشکل هست

لینک به ارسال

آره میشه... اول یه فول بکاپ بگیرید... بعد برید تو این سایت:

https://mybackupbox.com/

حالا در قسمت سورس سایتتون را اضافه کنید و اطلاعات ftp

در قسمت مقصد هم گوگل درایوتون را اضافه کنید

ترنسفر...

بکاپ حدودا 600 مگی را در ظرف 6 دقیقه کپی می کنه...

لینک به ارسال

نگاه کنید قضیه گوگل درایور رو ول کنید الان هاست دانلودم هست راحت می تونم فایل فول بک اپ رو در عرض چند ثانیه انتقال بدهم ولی می خواهم بدونم اگر فول بک اپ بگیرم سایتم مثل اولش دوباره بالا میاد یا نه

لینک به ارسال

نگاه کنید قضیه گوگل درایور رو ول کنید الان هاست دانلودم هست راحت می تونم فایل فول بک اپ رو در عرض چند ثانیه انتقال بدهم ولی می خواهم بدونم اگر فول بک اپ بگیرم سایتم مثل اولش دوباره بالا میاد یا نه

بله، از اسمش معلومه دیگه، دیگه از این کامل تر نمیشه بکاپ گرفت. سایتت هم مثل روز اولش بر می گرده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...