دکتر مهندس

ارسال پیامک با کسر هزینه از گیرنده

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز

من میخوام از این سیستم هایی که پیامک ارسال می کنند و هزینه اش رو از شارژ گیرنده کم میکنن برای سایتم درست کنم. کسی میدونه باید چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به این گونه خدمات، شارژ معکوس گفته می شه

شما باید برای این گونه خدمات خودتون نمایندگی پنل های پیامک رو داشته باشین یا با نماینده های سطح اول کار کنین (من خودم نماینده سطح 2 هستم)

این کار هزینه های زیاد و البته مجوزهایی هم می خواد

به دلیل مشکلات زیادی که این خدمات داره کمتر موسسه ای از این خدمات استفاده می کنه مگر اینکه به داشتن مشتریان بالای 10000 نفر مطمئن باشه که بتونه هزینه هاش رو پوشش بده.

بهترین روش برای اینکار دریافت هزینه خدمات به صورت شارژ است.

سایت های بزرگ و معروفی مثل ورزش 3 هم با اینهمه مخاطب و البته سرمایه دارند از روش فروش شارژ استفاده می کنند که نشون دهنده مشکلات زیاد سرویس شارژ معکوس هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم. آخه من توی سایت khamenei.ir عضو هستم و هر پیامکی که برام میاد مخابرات 50 تومن از حسابم کم میکنه.

با توجه به اینکه مخاطبین سایت هم من فکر میکنم حاضر باشن بخاطر دریافت پیامکها پول بدن، دنبال این موضوع هستم.

کمی توی اینترنت جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد که باید از کجا برای گرفتن مجوز و ... شروع کنم.

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل ارزشش رو نداره بخوای باهاش درآمد کسب کنی

انصافا خود شما از بین این پیامک هایی که میفرستن تو چند تاش عضو شدین ؟ من خودم و چندین تا از دوستام 0 تاش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیخوام درآمد کسب کنم ازش. چونکه اصلا درآمدی نداره این سیستم. درآمدش برای اپراتور موبایل هست. من فقط میخوام به مخاطب خدمات بدم.

در ضمن مخلص اقا میثم نیز هستیم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو بگم که منی که دارم پنل می فروشم هم برام نمی صرفه که برم دنبال این کار چه برسه به شما

گفتم که هزینه هاش میلیونیه و نیاز به مجوز هم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی
    • توسط max32
      سلام و وقت بخیر به تیم زحمت کش انجمن ورپرس فارسی 
      سوالی داشتم در مورد اینکه میخوام در فرم ثبت نام سایت وردپرسی خود شماره موبایل کاربر رو دریافت کنم و تاییدیه (همون کدی که اس ام اس میشه به کاربر ) رو همون جا تکمیل کنم با افزونه wp sms کار کردم این امکان رو داشت اما در بخش ابزارک ها
      ممنون میشم کمکم کنید که بتونم این مورد رو در سایت پیاده سازی کنم در ضمن اگر ثبت نام با افزونه userpro انجام شود مراحل تاییدیه مشکل ساز خواهد بود؟ چون من سایتی رو دیدم که وردپرسی بود و با userpro این امکان رو پیاده سازی کرده بود abasmanesh.com/fa/account/register این سایت
      بی صبرانه منتظر جواب هستم ممنون
    • توسط mrezaghiasi

سلام

اول اینکه تشکر میکنم کارتون عالیه

دوم: برای تغییر استایل پلاگین عضویت در خبرنامه (ابزارک افزونه) باید کدوم فایل رو ویرایش کنم؟

سوم: برای درج تگ تبلیغات (اسم سایت) زیر اس ام اس های ارسالی (تایید عضویت) باید چکار کنم؟

چهارم: برای اینکه فرم ثبت نام خبرنامه رو در یک مطلب درج کنم از چه کدی باید استفاده کنم؟
    • توسط fido
      سلام دوستان
      قبل از همه چیز از تهیه کننده این ماژول تشکر میکنم
      در صورتی که وب سرویس پیامک ما جز این لیست نباشه چطور میشه به این لیست اضافه کرد تا بتونیم از این افزونه استفاده کنیم ؟؟؟
      مثلا وب سرویس afe.ir و ...
    • توسط amirhosein
      با سلام و احترام،
      شرکت ما که در زمینه ارسال پیامک تکی و انبوه فعالییت دارد نیازمند فردی می باشد که طراحی و برنامه نویسی پلاگینی را انجام دهد مشابه پلاگین های وبسایت wpsms.ir و حتی حرفه ای تر از این افزونه.
      افزونه مورد نظر را می خواهیم از هر جهت کامل باشد و تمامی نیازمندی ها را برطرف کند.
      ممنون میشیم نمونه کار، قیمت، اطلاعات تماس و.. را ارسال نمایید.
      با تشکر