رفتن به مطلب

ارسال پیامک با کسر هزینه از گیرنده

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

من میخوام از این سیستم هایی که پیامک ارسال می کنند و هزینه اش رو از شارژ گیرنده کم میکنن برای سایتم درست کنم. کسی میدونه باید چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

به این گونه خدمات، شارژ معکوس گفته می شه

شما باید برای این گونه خدمات خودتون نمایندگی پنل های پیامک رو داشته باشین یا با نماینده های سطح اول کار کنین (من خودم نماینده سطح 2 هستم)

این کار هزینه های زیاد و البته مجوزهایی هم می خواد

به دلیل مشکلات زیادی که این خدمات داره کمتر موسسه ای از این خدمات استفاده می کنه مگر اینکه به داشتن مشتریان بالای 10000 نفر مطمئن باشه که بتونه هزینه هاش رو پوشش بده.

بهترین روش برای اینکار دریافت هزینه خدمات به صورت شارژ است.

سایت های بزرگ و معروفی مثل ورزش 3 هم با اینهمه مخاطب و البته سرمایه دارند از روش فروش شارژ استفاده می کنند که نشون دهنده مشکلات زیاد سرویس شارژ معکوس هست.

لینک به ارسال

ممنونم. آخه من توی سایت khamenei.ir عضو هستم و هر پیامکی که برام میاد مخابرات 50 تومن از حسابم کم میکنه.

با توجه به اینکه مخاطبین سایت هم من فکر میکنم حاضر باشن بخاطر دریافت پیامکها پول بدن، دنبال این موضوع هستم.

کمی توی اینترنت جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد که باید از کجا برای گرفتن مجوز و ... شروع کنم.

بازم ممنون

لینک به ارسال

در کل ارزشش رو نداره بخوای باهاش درآمد کسب کنی

انصافا خود شما از بین این پیامک هایی که میفرستن تو چند تاش عضو شدین ؟ من خودم و چندین تا از دوستام 0 تاش

لینک به ارسال

من نمیخوام درآمد کسب کنم ازش. چونکه اصلا درآمدی نداره این سیستم. درآمدش برای اپراتور موبایل هست. من فقط میخوام به مخاطب خدمات بدم.

در ضمن مخلص اقا میثم نیز هستیم ;)

لینک به ارسال

اینو بگم که منی که دارم پنل می فروشم هم برام نمی صرفه که برم دنبال این کار چه برسه به شما

گفتم که هزینه هاش میلیونیه و نیاز به مجوز هم داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...