رفتن به مطلب

مشکل در بالا آمدن سایت

solmaz

پست های پیشنهاد شده

می شه دقیق تر بگید بصورت لوکال بالا می آد یعنی چی؟

قالب رو خودتون طراحی کردید ؟

اگر اینطوره بجای localhost در قالب بنویسید

<?php bloginfo('url'); ?>

و اگر سایت را با دیتابیس منتقل کردید به پیشخوان - تنظیمات - همگانی برید و آدرس سایت را باور نید می توانید با قرار دادن نام سایت بجای DOMAIN در آدرس زیر از این آدرس هم استفادده کنید

http://DOMAIN.com/wp-admin/options.php

لینک به ارسال

برو از قسمت تنظیمات > تنظیمات همگانی از حالت لوکال در بیار و از دیتا بیس هم می تونی انجام بدی

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

وارد بخش "تنظیمات > همگانی" شوید و آدرست سایت را تنظیم کنید

لینک به ارسال

بخش گفته شده را تنظیم کردید؟

با پوسته پیشفرض تست کنید

لینک به ارسال

اگر نمی تونید وارد بخش تنظیمات بشید آدرس سایتتون رو به جای کلمه آدرس سایت شما در لینک زیر قرار بدید و اونرو در آدرسبارتون کپی کنید و اینتر بزنید بعد از ورود به صفحه اش می تونید تمام جاهایی که آدرس سایتتون به تمام افزونه ها و قالب معرفی شده را ببینید هرجا نوشته شده بود

http://localhost/xampp/

پاک کنید و جاش آدرس سایتتون رو بنویسید و صفحه را ذخیره کنید

http://آدرس سایت شما/wp-admin/options.php

لینک به ارسال

این کارو انجام دادم صفخه اول سایتم اومده بالا اما روی هر برگه که کلیک میکنم این پیغام میاد

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@dtech.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

در ضمن من از لوکال برون ریزی و در سایت درون ریزی کردم

لینک به ارسال

Internal Server Error

ممکنه از htaccess باشه یا از برنامه ها (افزونه ها و پوسته)

بهتره با غیرفعال کردن تست کنید ببینید مشکل از کجاست

لینک به ارسال

آخه افزونه ها و پوسته در حالت لوکال جواب میداد

htaccess را باید چیکارش کنم؟

به خاطر این جواب میده که در لوکال با همون آدرس هست

فایل رو نمیخواد کاری کنید پاکش کنید یا تغییر نام بدید

بعد اینکه شما چرا اینکارو میکنید که این همه مشکل براتون پیش بیاد ؟

در هاستتون وردپرس رو از نو نصب کنید و بعد دیتابیس رو از لوکال خروجی بگیرید و در هاست از طریق phpmyadmin ایمپورت کنید دیگه هیچ مشکلی به وجود نمیاد

لینک به ارسال

این کارم کردم نشد

من اول از phpmyadmin دیتا بیس را import کردم که سایت بالا نمیامد و با خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده مواجه شدم برای همین تصمیم کرفتم درون ریزی کنم که بعد از این کار صفخه اول سایت بالا اومده اما روی هر برگه ای که کلیک میکنم با خطای زیر مواجه میشم

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@dtech.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به ارسال

فایل htaccess رو پاک کنید

قبل از اون بررسی کنید پیوند یکتا بر روی چه حالتی هست

لینک به ارسال

یکبار کوکی هاتون رو خالی کنید اگر روشش رو نمی دونید چند لحظه نمایشگر را ببندید و مودمنتون رو از برق بکشید یا خاموش کنید و دوباره روشن کنید

اگر ارور باقی بود با سرور تماس بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...