• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
i.gratia

نمایش مطالب یک دسته به صورت اسلاید شو

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام یه جا یه تیکه کد html اسلاید شو دیدم به نظرم قشنگ اومد اما متاسفانه اونقدر علمشو ندارم که دستورات وردپرسی جایگزینش کنم

گفتم اینجا بزارم یکی از دوستان زحمتشو بکشه تا بچه ها بتونن استفاده کنند

فایل و به صورت زیپ پیوست کردم

1.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید کوئری بگیرید و تصاویر شاخص را نمایش دهید

تاپیکهای قبلی برای کمک به شما:

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط miraziz
      دوستان من می خواستم برای دسته های سایتم تصویر اضافه کنم. مانند عکس زیر. (در تصویر زیر نام شاعر که در کادر نارنجی رنگ نوشته شده است در واقع آخرین دسته ی فرزند است و تصویر نمایشی هم مربوط به آن است)
      در اینترنت چندین افزونه هستند که من امتحانشون کردم و اصلا به نتیجه ای نرسیدم یا اینکه من درست عمل نکردم. اگر کسی از دوستا لطف کنند و راهنمایی ام کنند ممنون می شم. اگر هزینه ای هم داشته باشه در حد توانم پرداخت می کنم.

• توسط arya252
      سلام، از دسته بندی مطالب در منوی سایت استفاده کردم، بدین شکل که از فهرست ها > دسته ها > افزودن دسته به فهرست جلو رفتم ، متاسفانه بعد از گذشت مدتی متوجه شدم که مکررا خطای 404 دریافت میشه ، یعنی اگه کسی بخواد از فهرست ها دسته ایی را کلیک کند با خطای 404 مواجه میشه.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط masoudch
      دوستان سلام
      لطفا راهنمایی بفرمایید اسلایدشو سایت زیر چطور درست شده؟ از تکنولوژی یا روش خاصی استفاده کرده؟
      برو به اسلایدشو
      ممنون
    • توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر