رفتن به مطلب

نمایش متن کنار اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم دو تا عکس رو با شورت کد زیر به صورت اسلایدر که در ورژن جدید وردپرس وجود داره قرار بدم و متنی رو که بعد از این اسلایدر قرار می گیره کنارش بیاد:

[gallery link="file" ids="691"]

در حالی که وقتی من این شورت کد رو می ذارم و بعدش متن رو می نویسم متن می ره زیر، ولی می خوام اسلایدر بره سمت راست و متن سمت چپ قرار بگیره، چیکار باید کنم؟

لینک به ارسال

آره به ذهنم رسید، ولی هرجوری به کارش بردم نتونستم درستش کنم، میشه بی زحمت کد همین گالری + یه متنی تستی رو به این شکل در آرید؟

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اینجوری وارد کردم و توی سی اس اس قالب برای دو تا کلاس، float معکوس تعریف کردم اما نشد:

<div class= "111">[gallery link="file" ids="692"]</div><div class= "112">تستی</div>

لینک به ارسال

اینجور وارد کردم اما باز هم نشد:

.111{
float:right;
width: 50px;
height:50px;
}

این سی اس اسهایی که اینجا وارد می کنم اصلا تأثیری نمی ذاره! ولی وقتی با همین افزونه هایی که روی مرورگر نصب میشه و آنلاین میشه توی کدها تغییر داد، اینجور چیزها رو تعریف می کنم باز هم تأثیری نمی ذاره، شاید گالری وردپرس یک جور کد نویسی داره که باعث میشه

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

آره مشکل از همونجا بود :) ممنون

یه سوال دیگه اینکه آیا باید float رو حتما به صورت کلاس توی استایل شیت قالب وارد کنیم و نمیشه توی همون div مستقیم وارد شه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...