• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
TATAR

فروش دامنه های حرفه ای + دامنه ی هوپا

4 پست در این موضوع قرار دارد

فروش چند دامنه ی زیبا برای وردپرس دوستان به همراه دامنه ی بسیار زیبای هوپا

Hupaa.ir

wpbeginner.ir

etuts.ir

برای خرید و یا پیشنهاد در همین تاپیک پیغام قرار دهید و یا به وبسایت

www.higgsboson.ir

مراجعه کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

بهتره اینگونه درخواست ها در پیغام خصوصی انجام بشه.

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دامنه های حرفه ای زیر به جمع دامنه ها پیوست:

maxmag.ir مناسب سایت های مجله و کتاب

themelab.ir مناسب برای وبسایت های طراحی قالب و وبسایت، گرافیک، بنر و ...

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دامنه های زیر جهت فروش

uload.ir (دامنه کوتاه برای سایت های لیچر و آپلود فایل)

onecart.ir (مخصوص وبسایت های فروشگاهی، دامنه ی دات کام همین نام بر روی سایت shop.com ریدایرکت می شود.دامنه ی مشهور و کاملا با ارزش)

raqam.ir (دامنه کوتاه، ساده و به یاد ماندنی برای هر نوع وبسایت تجارتی و حسابداری)

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست