رفتن به مطلب

مشکل در گذاشتن نظرسنجی

pesaranegol

پست های پیشنهاد شده

سلام. من داخل سایتم افزونه wp-poll رو نصب و اجرا کردم. داخل ابزارک هام گذاشتمش. وقتی میخوام دکمه رای رو بزنم. همانند عکسی که گذاشتم ارور میده! استادان گرامی ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل کجاست و به چه شکلی حل میشه

t4335_bvxbxb.jpg

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه درسته ؟

اجازه رای دوم براتون بازه ؟

از صفحه تنظیمات افزونه اسکرین بگیرید بگذارید اینجا

لینک به ارسال

از صفحه تنظیمات اسکرین گرفتم. ببینید کجا رو باید چکا کنم. چون من قبلا با این افزونه کار میکردم و درست بوده. نمیدونم تنضیمات رو دست کاری کردم که اینطور شده یا نه

r794_poll.png

لینک به ارسال

شما در قسمت loginmetod متد لاگ این را انتخاب کن بعد از ذخیره سازی لاگ اوت کن ببین می تونی رای بدی یا نه

و یک صفحه هم برای آرشیو نظرسنجی ها ایجاد کن و به عنوان محتوا هم می تونی از خود ویرایشگر نظرسنی ها رو بهش اضافه کنی و آدرس صفحه ایجاد شده را در فیلد خالی poll archive url قرار بده یا اگر نمی خواهی اینکار را بکنی گزینه بعدیش را که برای display هست از yes خارج کن

لینک به ارسال

من کلا همه گزینه ها رو صد بار امتحان کردم و نشد که نشد! نمیدونم دیگه باید چکار کنم تا درست بشه. به قول یکی از دوستان امکان داره به خاطر اخرین ورژن وردپرس باشه که چند وقت پیش اپدیت کردم؟

میشه افزونه نظرسنجی دیگه ای بهم معرفی کنید که کارش خوب باشه؟ :)

لینک به ارسال

در بخش اضافه کردن افزونه Hotfix را تایپ کنید و نصبش کنید اگر مشکل ورژن باشه با این افزونه حل می شه

ولی صفحه آرشیو را یا باید بسازید یا باید گزینه بعدیش رو هم no کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/polldaddy/

این رو تست کنید زبان فارسی هم داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...