رفتن به مطلب

مشکل عجیب پلاگین :لینکدونی"

Naturalism

پست های پیشنهاد شده

سلام:

خیلی وقته از این پلاگین استفاده میکنم...

جدیدا موضوعات واسه لینکدونی رو بصورت پستهایی که بصورت پیش نویس ذخیره میکنم میذارم و لینک همین پست پیش نویس شده رو میدم ... ولی تو صفحه اصلی وقتی روش کلیک میکنیم میگه" موضوع مورد نظر پیدا نشد" !!!

باید چیکار کنم...

راهنمایی لطفا

اینم آدرس: http://islamicdroid.ir/

لینک به ارسال

خوب چون پست منتشر نشده دیگه پیش نویس برای ادمین باز می شه ولی اگر لاگ این نباشید و یا کاربرای دیگه قرار باشه ببیننش حتما باید ارسال بشه (publish)

لینک به ارسال

خوب چون پست منتشر نشده دیگه پیش نویس برای ادمین باز می شه ولی اگر لاگ این نباشید و یا کاربرای دیگه قرار باشه ببیننش حتما باید ارسال بشه (publish)

خیلی ممنون استاد.

آره خودم اینو یه ساعت بعد از اینکه مطالبو فرستادم فهمیدم،حال مشکل اینه که نمیخوام پست های مذکور کسی ببینه تنظیمات انتشار رو خصوصی هم گذاشتم ولی متاسفانه بازم نشون داده نمیشه مطلب...

راهی وجود داره که بدون (publish) کردن پست بشه کاربرای سایت اون مطلب رو ببینند؟؟؟؟

چه راهکاری ارائه میدین برای این مشکل جناب استاد... :mellow:

ویرایش شده توسط Naturalism
لینک به ارسال

پست خصوصی رو به خودتون نشون می ده شما نباید اینرو چک کنید به کس دیگه بگید چک کنه

من اسمم ایمان فخاره استاد اسم یک گروه کاربری توی انجمنه ;)

اما برای اینکه شما بخشی را در سایت داشته باشید که مطالبش رو بخواهید عده ای خاص ببینند می تونید یک post_type برای اون تعریف کنید و اولا از طریق robots.txt اونرو از دید موتورهای جستجو مخفی نگه دارید و ثانیا با استفاده از یک تکه کد صفحه ای بسازید که فقط عده ای خاص بتونند واردش بشند و کدهای فراخوانی اون پست تایپ رو اونجا قرار بدید

برای ساخت صفحه اختصاصی برای عده ای خاص در بخش آموزش امروز یک مطلب اضافه می کنم

لینک به ارسال
پست خصوصی رو به خودتون نشون می ده شما نباید اینرو چک کنید به کس دیگه بگید چک کنه من اسمم ایمان فخاره استاد اسم یک گروه کاربری توی انجمنه ;) اما برای اینکه شما بخشی را در سایت داشته باشید که مطالبش رو بخواهید عده ای خاص ببینند می تونید یک post_type برای اون تعریف کنید و اولا از طریق robots.txt اونرو از دید موتورهای جستجو مخفی نگه دارید و ثانیا با استفاده از یک تکه کد صفحه ای بسازید که فقط عده ای خاص بتونند واردش بشند و کدهای فراخوانی اون پست تایپ رو اونجا قرار بدید برای ساخت صفحه اختصاصی برای عده ای خاص در بخش آموزش امروز یک مطلب اضافه می کنم

بله ایمان جان،می دونم ولی خوب بهر حال شما استاد مایی... ;)

من فقط مطالب لینکدونی رو میخوام نمایش داده نشه اونم برای همه کاربران و بازدید کننده های سایت.

راستیتش من در مورد این ژنراتور تا الان چیزی نشنیدم!

اگه میشه راجع به همین درخواست من اون راهنمایی که قولشو دادید مرحبت کنید خیلی ممنون میشم ایمان جان.

تشکر فراوان... :wub:

لینک به ارسال

بله ایمان جان،می دونم ولی خوب بهر حال شما استاد مایی... ;)

من فقط مطالب لینکدونی رو میخوام نمایش داده نشه اونم برای همه کاربران و بازدید کننده های سایت.

راستیتش من در مورد این ژنراتور تا الان چیزی نشنیدم!

اگه میشه راجع به همین درخواست من اون راهنمایی که قولشو دادید مرحبت کنید خیلی ممنون میشم ایمان جان.

تشکر فراوان... :wub:

عرض کردم یک آموزش در بخش آموزش می گذارم و گذاشتم

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/252-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/

من آدم خیلی بد قولی نیستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...