mohammad hosein

افزایش حجم منابع

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من 48 درصد از منابعم رو استفاده کرده بودم که در چند لحظه دیدم شده 69 درصد!

خوب دنبالش گشتم ، ببینم چی باعثش شده.دیدم دقیقا هر چیزی در پوشه uploads در wp-content هست ، در پوشه wp-includes تکرار شده و فکر می کنم همین باعث افزایش ناگهانی مصرف منابع شده.سوالی داشتم اگه محتوای پوشه د wp-includes رو حذف کنم ، مشکلی پیش میاد؟

قبل از اینکه این اتفاق بیفته ، سایتم از طرف یرویس دهنده ارور " خطا در اتصال به پایگاه داده " داد و دقیقا در اون موقع افزونه all in seo pack رو به روز کردم...فکر نمی کنم مربوط به بروز رسانی این افزونه به ورژن 2,00 باشه...

دوستان لطفا راهنمایی کنید

حالات که نگاه می کنم ، کل پوشه wp-content در wp-includes کپی شده!

دوستان مصرف منابع همینجوری داره میره بالا کسی راهی نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نباید محتویات wp-content در پوشه wp-includes باشه

محتویات wp-includes جدا هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که نگاه می کنم...میبینم کل پوشه wp-content در پوشه wp-includes کپی شده!

دوستان با حذف wp-content از wp-includes مشکلی به وجود میاد؟

مصرف منابعم همینطور داره میره بالا...

.....................................................................

مرتضی جان یعنی حذفش کنم؟!

ویرایش شده در توسط mohammad hosein
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور از منابع؟ ram , hdd ؟

شما میتوانید به جز wp-content و wp-config.php باقی را حذف کنید

و نصب دستی وردپرس را انجام دهید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم فضا هست...فضای میزبانی

ممنون پارسا جان درست شد...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..