رفتن به مطلب

افزونه روز شمار انتشار

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و زحمت کشان حاضر در انجمن که همیشه به سرعت به نیاز های ما رسیدگی میکنید

بنده خیلی وقته که دارم دنبال افزونه ای شبیه به افزونه «در آیند نزدیک» سایت PardisGame میخوام هرچی خودم گشتم چیزی که این کار انجام بده ندیدم اگه شما زحمت بکشید و افزونه ای رو با این نوع کارکرد معرفی کنید خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال

برای نمایش پست های زمانبندی شده هم می شه کد نوشت و هم افزونه هست اما اونچه که به عنوان در آینده نزدیک در خیلی از سایت ها دارند در واقع نمایش یک دسته بندی از پستهای معمولیشونه فقط نحوه نمایش به نوعیه که کاربر احساس می کنه انتشار آینده رو مطرح کردند

مطالب زمانبندی شده در سایتهایی کارایی داره که پر کاربرند و مطالب کاربران با یک نوبت و مقرراتی زمانبندی می شه برای نشر

این کدشه

<?php $recent = new WP_Query("post_status=future&showposts=10"); if ($recent->have_posts()) : while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php printf(__('Permanent Link to %s', 'kubrick'), the_title_attribute('echo=0')); ?>">
<?php the_title(); ?> </a>زمان بندی شده برای
<?php echo the_date('y/m/d'); ?> ساعت : <?php echo the_time('H:i'); ?>
<?php endwhile; ?>
<?php endif;?>
<?php wp_reset_query(); ?>

لینک به ارسال

دوست عزیز فکر کنم شما دقیق متوجه نشدی که من چی میخوام کاربرد اون در آینده نزدیک توی پردیس گیم اینه که مثلا یک بازی رو میزاره بدش میگه که 10روز مونده به انتشار اون محصول اگه به سایت پردیس مراجعه کنید دقیقا متوجه میشید که منظور بنده چی هست.

لینک به ارسال

می خواهید خودتون به صورت دستی تاریخها رو وارد کنید و جای خاصی نشون بدید؟ می تونید اینجور چیزی با php درست کنید:

http://kanoon-m.ir/

توی سایدبار نگاه کنید، اگه به دردتون میخوره بفرمائید کدش رو بدم بهتون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ببخشید که انقدر دیر دیر جواب میدم متاسفانه نتم این روز ها اختلال داره و قطع میشه دوست عزیز افزونه های که نصب کردی همه رو امتحان کردم ولی نتیجه دلخواه بنده رو نداره و اصولا کارکرد بعضی هاشون خیل مبهم بود اگه کسی در این رابطه چیزی میدونه بگه ممنون میشم توجه داشته باشید که چیزی شبیه همون سایتی که گفتم باشه

لینک به ارسال

شما با ترکیب پست سفارشی و استفاده از زمینه دلخواه برای مشخصات بازی میتوانید به خواسته برسید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/6-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9/

باقی مربوط به استایلنویسی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...