رفتن به مطلب

افزونه همیار تیکتینگ | راه اندازی بخش پشتیبانی برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

بالاخره نصبش کردمی ولی وقتی روی ارسال تیکت جدید و جستجو تیکت کلیک میکنم هیچ اتفاقی رخ نمیده؟؟؟؟؟؟؟

از مسیرwp-content\plugins\Hamyar_ticketing\scripts محتویات فایل jquery.js را پاک کنید، شاید مشکلتون حل بشه !

لینک به ارسال

این کارو انجام دادم ولی باز هم درست نشد

اگه ممکنه آدرس سایت + دسترسی پ.خ کنید یه بررسی کنم

لینک به ارسال

بلاخره نصبش کردم و جواب داد حالا مونده بعضی سوال:

1- اگه یکی توی سایت تیکت بزنه میشه قسمت ایمیل رو اختیاری کرد؟؟؟

2- برای جستجوی تیکت میگه آیدی تیکت ولی وقتی تیکت میزنیم آیدی نیست که بخواهیم جستجو کنیم من با ایمیل عنوان و اینا جستجو زدم ولی چیزی نشون نداد

3- امکانش هست زیر به وسیله : همیار متن دیگه هم اضافه کنیم

4- امکان داره اونا را جدا جدا توی دو برگه مختلف استفاده کرد مثلا یه برگه بسازیم برای ارسال تیکت و یک برگه هم بزاریم برای جستجو چون وقتی میزاریم هم جستجو میاد هم ارسال اینجوری به نظر من بهتر میشه اگه بشه

5- مهمتر از همه اینه که من متن تیکت ارسالی را نمیتونم ببینوم باید کجا ببینم تو یپیشخوان__همیار تیکت فقط عنوان اینا هستش متنو باید کجا بیارم بخونم و این که امکان جواب دادن به تیکت ارسالی هست؟؟

ویرایش شده توسط naserzadeh
لینک به ارسال

سلام من افزونه رو نصب کردم و در برگه جدید هم [hamyar_ticket] رو زدم

ولی وقتی صفحه رو داخل سایت می زنم همین [hamyar_ticket] رو میاره

مشکل کجاست؟

کد page.php را اینجا قرار دهید

لینک به ارسال

بلاخره نصبش کردم و جواب داد حالا مونده بعضی سوال:

1- اگه یکی توی سایت تیکت بزنه میشه قسمت ایمیل رو اختیاری کرد؟؟؟

2- برای جستجوی تیکت میگه آیدی تیکت ولی وقتی تیکت میزنیم آیدی نیست که بخواهیم جستجو کنیم من با ایمیل عنوان و اینا جستجو زدم ولی چیزی نشون نداد

3- امکانش هست زیر به وسیله : همیار متن دیگه هم اضافه کنیم

4- امکان داره اونا را جدا جدا توی دو برگه مختلف استفاده کرد مثلا یه برگه بسازیم برای ارسال تیکت و یک برگه هم بزاریم برای جستجو چون وقتی میزاریم هم جستجو میاد هم ارسال اینجوری به نظر من بهتر میشه اگه بشه

5- مهمتر از همه اینه که من متن تیکت ارسالی را نمیتونم ببینوم باید کجا ببینم تو یپیشخوان__همیار تیکت فقط عنوان اینا هستش متنو باید کجا بیارم بخونم و این که امکان جواب دادن به تیکت ارسالی هست؟؟

با سلام

قسمت ایمیل فعلا اجباری هست.

برای جست و جوی تیکت هنگام مشاهده صفحه تیکت دکمه ای وجود دارد که آیدی را نوشته و وقتی روی دکمه کلیک شود آیدی در کلیپ بورد کپی می شود.

اگه بخواید متن دیگری اضافه کنید در صفحه پس از گذاشتن شورت کد متن مورد نظر را بنویسید.

در حال حاضر افزونه فقط با یک صفحه کار می کند.

برای مشاهده متن تیکت به صفحه مدیریت ->همیار تیکت رفته و از قسمت تیکت ها روی عنوان هر تیکت که کلیک کنید به صفحه تیکت منتقل خواهید شد.

سلام من افزونه رو نصب کردم و در برگه جدید هم [hamyar_ticket] رو زدم

ولی وقتی صفحه رو داخل سایت می زنم همین [hamyar_ticket] رو میاره

مشکل کجاست؟

افزونه فعال هست؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

منم این رو نصب کردم و وقتی هم که به صفحه میرم همیار باز میشه و همه اطلاعات رو هم میگیره وقتی هم که تو رود پرس میرم تیکت اونجا موجود هست ولی وقتی روش میزنم هیچ چیزی باز نمیشه و میگه که صفحه مورد نظر پیدا نشد در ضمن هیچ جایی هم شماره تیکت درج نشده که بشه فهمید اگه یک کسی به عنوان یوزر بیاد و یه تیکت ایچاد کنه بعدا چه مدلی میتونه بیاد پاسخش رو بخونه؟

لینک به ارسال

منم این رو نصب کردم و وقتی هم که به صفحه میرم همیار باز میشه و همه اطلاعات رو هم میگیره وقتی هم که تو رود پرس میرم تیکت اونجا موجود هست ولی وقتی روش میزنم هیچ چیزی باز نمیشه و میگه که صفحه مورد نظر پیدا نشد در ضمن هیچ جایی هم شماره تیکت درج نشده که بشه فهمید اگه یک کسی به عنوان یوزر بیاد و یه تیکت ایچاد کنه بعدا چه مدلی میتونه بیاد پاسخش رو بخونه؟

با گذاشتن آی دی تو قسمت پیوند های یکتا مشکل حل شد ولی یه چیزی هنوز سوال هست و اون هم اینکه وقتی یه کاربر یه تیکت ایجاد میکنه بعدا اگه بخواد بیاد و تیکت رو جستجو کنه شماره آی دی رو از کجا باید بفهمه چیه که بتونه وارد کنه و بعد پسوردش رو بزنه و تیکت رو ببینه؟

لینک به ارسال

با گذاشتن آی دی تو قسمت پیوند های یکتا مشکل حل شد ولی یه چیزی هنوز سوال هست و اون هم اینکه وقتی یه کاربر یه تیکت ایجاد میکنه بعدا اگه بخواد بیاد و تیکت رو جستجو کنه شماره آی دی رو از کجا باید بفهمه چیه که بتونه وارد کنه و بعد پسوردش رو بزنه و تیکت رو ببینه؟

آی دی تیکت نشون داده میشه به کاربر

• امتیاز 1
لینک به ارسال

وقتی تیکت ثبت میشه هیچ آی دی نشون داده نمیشه این آدرس رو اگه برید و یه تیکت ثبت کنید خودتون متوجه میشید http://behinsina.com...dex.php/hamyar/

ضمنا تو IE کد امنیتی نمایش داده نمیشه میشه این رو هم یه نگاه بکنید؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.

1-وقتی ارسال تیکت می زنم مینویسه کد امنیتی اشتباه است در صورتی که درست می زنم.

2-این پسورد تیکت به چه دردی می خوره؟؟؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام

بنده افزونه را نصب کردم (آخرین ورِژن) ...

ورژن 3.6 ار وردپرس استفاده میکنم

برگه را ساخته اما وقتی ادرس را در قسمت شورت کد وارد کردم و به صفحه مراجعه نمودم تنها نام صفحه می آید و صفحه سفید است (فرمی مشاهده نمیشود)

لطفا کمک بفرمایید.ضمنا چگونه میتوان اینترفیس را فارسی نمود؟

با تشکر

لینک به ارسال

نمیدونم دسوتان این تاپیک رو دارن دنبال میکنن یا خیر

اگر قصد پاسخدهی در این بخش رو ندارن لطفا به بنده اطلاع بدن تا وضعیت این تاپیک رو مشخص کنیم

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام دستتون درد نکنه عالیه ولی مشکل داره.

منم مشکل ایمان احمدی رو دارم.لطفا رسیدگی کنید.

راستی یه پیشنهاد،اگه بتونید این افزونه رو مثل تیکت پشتیبانی سرویس های هاستینگ (whmc) کنید خیلی عالی میشه.

یعنی کاربر وقتی که وارد پنل خودش شد بتونه تیکت ارسال کنه؟

ممنون.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام،

من پلاگین رو نصب کردم و صفحه ایی هم که پلاگین رو توی آن فعال کردم دکمه های جستجو در تیکت ها و ارسال تیکت جدید را نمایش میده اما با کلیک روی هر کردام از این دکمه ها هیچ اتفاقی نمیافته. خواستم فایل jquery.js رو محتویاتش رو پاک کنم اما متاسفانه توی فلدر پلاگین این فایل وجود نداره، فقط توی فلدر Script فایل script.js رو دارم. چه جوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سُلام موقع ذخیره تنظیمات ارور زیر میدهد :

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home3/wp-content/plugins/hamyar-ticketing-system/include/function.php on line 33 and defined in /home3/wp-includes/wp-db.php on line 1210

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home3/wp-content/plugins/hamyar-ticketing-system/include/function.php on line 33 and defined in /home3/wp-includes/wp-db.php on line 1210

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...