رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

همین کدها را برای اندازه مورد نظر خودتون ویرایش کنید

add_image_size('nivo-slide', 970, 410, true);

و یک نسخه از بخش ویرایش شده هم با پسوند txt روی هاستتون ذخیره کنید در صورتی که به روز رسانی قالب کدها را تغییر داد از آن فایل استفاده کنید (به نظر نمی آد اندازه کوچک باشد ولی ممکن است با کادری شما در نظر گرفتید همخوانی نکند

لینک به ارسال

مشکل اینجاست که وقتی اونو تغییر میدم اسلایدر درست میشه ولی تصویر پست اول تو قسمت آخرین اخبار بزرگتر میشه (البته این مشکل فقط تو فایرفاکس اتفاق می افته و البت این رو هم نمی دونم که مشکل از رایانه بند هست یا نیست) چند بار هم رفرش کردم ولی درست نشد !!! حالا نمی دونم دلیلش چیه برای امتحان بنده کد رو تغییر میدم و میزارم بمونه تا خودتون مشاهده فرمایید.

www.galoft.ir

ویرایش شده توسط تغییر نام!!!
لینک به ارسال

درسته تصویر اول بزرگ هست

میشه با css بهش اندازه بدید و فیکسش کنید.

لینک به ارسال

الان این کدی رو که دادین کجا قرار بدم؟؟؟

تو خیلی قسمت های استایل که مربوط به صفحه و پست ها میشه امتحان کردم ولی کار نکرد؟؟

به بخش functions.php هم فکر کنم ربطی نداشته باشه درسته؟؟؟ولی اونجا هم امتحان کردم کار نکرد

لینک به ارسال

متاسافنه کار نکرد نکته جالب این هست که تصاویر جدیدی که تازه به سرور آپلود میشه اونجور نمایش میده برای مثال یه بار دیگه سایت رو چک کنید تو این دو روز 3 تا خبر زده شده دوتا خبری که تصویر بزرگی دارن تصاویرشون تازه به سرور آپبود شده اما تصویری که کوچیک هست قبلا تو هاست سایت بود!!!به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟اگه تو اندازه پست ها بود که باید همه پست ها تصویر بزرگی داشته باشن؟؟؟

لینک به ارسال

من آدرس سایتتون رو حفظ نیستم این کد را اگر درست ویرایش کرده باشید و در سر جای مربوطه اش گذاشته باشید مشکل بر طرف می شه فقط برای رد شدن از تایم انقضای کش باید صبور باشید

اینکه اندازه عکس ها تغییر کنه طبیعیه چون صفحه اول سایت و اسلایدر از یک کد عکس هاشون رو تهیه می کنند

می تونید یک خط به کدهای فانکشن برای پست ها اضافه کنید و کدهای مربوط به تصاویر پست ها را با اون نام ست کنید

لینک به ارسال

add_image_size('post-thumbnail', 500, 500, true);

بنده خط بالایی رو به فانکشن اضافه کردم و عکس شاخص رو دوباره بارگذاری کردم اما باز مشکل حل نشد.

www.galoft.ir

کدی رو هم که گفته بودین در فایل استایل گذاشتم و تصاویری رو که مشکل داشتن از اول بارگذاری کردم

ویرایش شده توسط تغییر نام!!!
لینک به ارسال

در صفحه index.php یا هرجایی که حلقه مطالبتون درست می شه بگردید دنبال

nivo-slide

و با

post-thumbnail

عوض کنید

منظورم هرجایی بجز داخل اسلایدره

لینک به ارسال

کد قرار داده شد و اندازه هم بهش داده شد ولی مشکلی که وجود داره تصاویر ست نمیشن یعنی بعضی هاشون از نظر طولی مشکل دارن و کوتاه تر از اندازه تعریف شده هستند و بعضی های دیگر هم از نظر ارتفاع برای مشاهده www.galoft.ir

البته گفتنی است به جای

post-thumbnail

بنده این رو قرار دادم

post-thumbn

و کدی که تو فانکشن بر اساس post-thumbn قرار دادم این بود

add_image_size('post-thumn', 642, 362, true);

دلیل تغیر کدی که داده بودین هم این تصویر زیر بود که بنده هر کاری کردم اندازشون بزرگتر از اون نشد یعنی همه اعدادی که تو فانکشن بود رو تغییر دادم چه ربط داشته باشه و چه ربطی نداشته باشه :D

Untitled-747x768.png

فکر کنم با یه کد دیگه در تقابل هستن و اون کد اینه

set_post_thumbnail_size(80, 80, true);

البته من هیچگونه شباهتی بین این کد با post-thumbnail نمی بینم ولی در هر حال گذاشتمش اینجا تا شما که حرفه ای تر هستین در رابطش نظر بدین

و این رو هم بگم که اندازه تصاویر شاخص پست ها 80 در 80 بود و به غیر کد بالا هیچ کد دیگری نبود که اندازه تعریف شدش 80 در 80 باشه

لینک به ارسال

کدی که قبلا برای css داده بودم رو برداشتید؟ به نظر می رسه الان تازه اون کد رو خونده

اون کد رو بردارید و منتظر انقضای کش سرور(حداکثر24 ساعت) باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...