• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

سوال این اولین صفحه خالی وبارنگ زمینه آبی در اثر حرکت موس روی صفحه باعث

پدیدار شدن صفحه 2 می شود در صفحه 2 زمینه صفحه رنگ قرمز با یک دایره به رنگ

زردوسط صفحه که با راست کلیک روی دایره باعث ایجاد صفحه 3 می شود در صفحه 3 رنگ

زمینه قرمز با مستطیل سفید ودایره زرد درست وسط صفحه ,دایره بالا و مستطیل زیرش

که با کلیک چپ روی مستطیل باعث ایجاد صفحه 4 می شود در صفحه 4 زمینه قرمز

مستطیل سفید مربع سیاه دایره زرد مستطیل بالا و مربع و دایره با فاصله از هم

زیر مستطیل قرار گیرند که با دابل کلیک روی مربع باعث ایجاد صفحه 5 می شود در

صفحه 5 رنگ زمینه قرمز مستطیل سفید دایره زرد داخل مستطیل مربع سیاه

داخل مستطیل با حرکت موس روی مستطیل

سفید به صفحه 1 باز می گردد تمام این کدها باید در یک نوت پد نوشته شده

باشند برای هر صفحه نباید جداگانه نوشت در سند html وبه زبان جاوا اسکریپت باید باشد

ممنون می شم اگه کمکم کنید
ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

p.zip

سه صفحه رو من انجام دادم کدهاش رو بخونید مابقیش رو خودتون انجام بدید

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد روی صفحه اول نباید نوشته شده باشد بعد روی دایره زرد right click نمی شه دابل کلیک می شه بعد برای مستطیل سفید باید left click باشه نه کلیک بعد اشکال را هم باید در خود سند html توسط جاوا اسکریپت نوشته شده باشد میشه کاملش کنید لطفا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

leftclick با click فرق نداره موس که دو طرف بیشتر نداره یا راست کلیک یا کلیک معمولی

نوشته های صفحه اوئل رو پاک کنید برای راست کلیک به jquery احتیاجه برای آموختن جی کوئری در بخش آموزش جستجو کنید ساخت اشکال هم وظیفه خودتونه شما کد رو می گیرید که راهنمایی بشید برای انجام کارتون و الا می تونید در بخش خرید تایپیک بزنیدذ اگر کسی تمایل داشت اعلام کنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باشه ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

بهتر بود قوانین انجمن رو کامل مطالعه میکردید!

تاپیک منتقل شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم