رفتن به مطلب

ارسال نشدن برچسب مطالب

sajjadn9000

پست های پیشنهاد شده

دوستان من به یه مشکل خیلی بدی برخوردم

الان من به مطالبم یه ۲۰ الی ۳۰ تا برچسب میدم وقتی

انتشار مطلبو میزنم میبینم فقط ۵ تا برچسبام انتشار پیدا میکنه بقیش حذف شده موندم چه کنم

راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

الان "یک هفته به عید" که خیلی تگ داره - لینکی از یه پست بدید که تگ ها رو کم کرده باشه

لینک به ارسال

الان همین پستی هم که دادید تگ های زیر رو داره - آیا تگ هایی که دادی بیشتر از اینه؟

دانلود آهنگ تینا از سعید آسایش + متن اهنگ,دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام تینا,دانلود آهنگ سعید آسایش به نام تینا,دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام تینا با لینک مستقیم,دانلود آهنگ تینا از سعید آسایش با لینک مستقیم,دانلود آهنگ تینا از سعید آسایش,دانلود آهنگ تینا از با کیفیت 320,دانلود آهنگ تینا از با کیفیت 128, دانلود آهنگ تینا از سعید آسایش با کیفیت 320 با لینک مستقیم,دانلود آهنگ تینا از سعید آسایش با لینک مستقیم,دانلود بیت تینا از سعید آسایش,اکورد تینا از سعید آسایش, آهنگ تینا از سعید آسایش,آهنگ تینا,متن آهنگ تینا از سعید آسایش,دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی سعید آسایش به نام تینا

لینک به ارسال

نخیر - من همونی رو که در پست 7 نوشتم در سایتتون می بینم که بیشتر از اون چیزیه که در پست 8 نوشتید - ایراد از افزونه نیست

حدس قوی می زنم که در کدهای پست محدودیت برای تعداد کاراکتر ها تعیین شده باشه

چون در page source همون چیزی نمایش داده میشه که در پست 7 آوردم - ببینید آیا محدودیت تعداد کاراکتر در single.php یا هرجایی که تگ ها برای نمایش فراخوانی میشن تعیین کردید یا نه

لینک به ارسال

داداش قالبو عوض کردم مشکل رفع نشد

اینم بگم که تو خود مدیریت وردپرسمم برچسبا وقتی انتشارو میزنم نصف بیشترش یهو پاک میشه یعنی مشکل از قالب نیست

لینک به ارسال

همه افزونه هاتون رو حذف کنید

اگر درست نشد یکبار وردپرس رو حذف و نصب دستی کنید (بکآپ فراموش نشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...