• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
mohamadreza85

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به سایت وردپرسی

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

جالبه که برای جوملا ، وخیلی فروشگاه سازهای دیگه افزونه و ماژول های رایگان پیشرفته برای اتصال به درگاه بانک ملت هست اما برای وردپرس به این عظمت نیست؟!!!!

من برای فروشگاهم میخواهم برای هر محصولی یک لینک خرید با قیمتی مجزا داشته باشم. لطفا برای اتصال اگر آموزشی گام به گام سراغ دارید یا افزونه ای خوب راهنمایی فرمایید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به انجمن خوش امدید

برای وردپرس هم خیلی زیاد هست

لازمه شما واژه "فروشگاه" را در انجمن جستجو کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسخگوییتون. ولی به خدا کل انجمن که هیچ کل اینترنت و سایتهای فارسی را گشتم و چیزی برای وردپرس با این همه برنامه نویس و مدعی وردپرس برای چنین کاری (اتصال به درگاه بانک ملت) نبود. البته معذرت میخوام اینقدر تند میگم اما باور کنید لجم گرفته برای سیستم های ناشناخته و ضعیفتر اینقدر پلاگین و ماژول حرفه ای رایگان هست اما برای وردپرس به این وسیعی هیچی نیست. اگه شما هم چیزی سراغ دارین لطفا با لینک راهنمایی فرمایید یا کلا یک آموزش گام به گام برای این کار بفرمایید. داکیومنت هایی هم که بانک ملت برام فرستاده ضمیمه کردم که کلا هیچ چیزی ازش سر در نیاوردم. ببینید شما اگه میتوانید راهنمایی فرمایید

با تشکر

Beh Pardakht.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ووکامرس را تست کنید

ماژول بانک به تنهایی کاربردی ندارد. کاری که افزونه انجام میده مهمه

(همه چیز هم نمیشه رایگان باشه. پشتیبانان همین افزونه ها باید از یک جایی هزینه کارشون رو بگیرند)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ووکامرس برای بانک ملت چیزی نداره. جداگانه باید افزونه اش را بخرین.در مورد رایگان بودن هم به نظر من هدف انجمن هایی این چنینی به اشتراک گذاردن دانسته هامون با دیگرانه به طور رایگان. اصلا فلسفه انجمن ها همینه.برنامه نویس ها برای کارهای کلان تری باید درآمد زایی کنند نه این کارها.مگر نه باید قسمت افزونه وردپرس کلا پولی میشد.

اگر امکانش هست آموزشش را بگذارید.

ویرایش شده در توسط mohamadreza85

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز افزونه وو کامرس رایگان هست

http://woocommerce.ir/

درگاه پرداخت بانک ملت هم برای این افزونه هست.

http://shop.persians...نک-ملت-ووکامرس/

---

اینکه شما توقع دارید تمامی خدمات برای شما رایگان باشد، کاملاً توقع بی جاییست.

خیلی از افزونه ها نیاز به ساعت ها بررسی و برنامه نویسی دارند و به هر حال باید هزینه ای بابت این زحمات پرداخت گردد.

شما می تونین یک افزونه رو به صورت کامل خریداری کنین و به صورت رایگان بذارین در همین انجمن و ما هم استقبال می کنیم.(این کار رو خودم برای دیتالایف انجام دادم و افزونش رو سفارش دادم و بعداً با اجازه ی نویسندش به صورت رایگان منتشر کردم)

ویرایش شده در توسط امیر مسکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ووکامرس به درد فروشگاه من نمیخوره چون قالب من همه امکانات فروشگاهی را خودش داره و با نصب اون فروشگاهم به هم میریزه چوون تو ووکامرس مطالب از فروشگاه جدا میشه. حالت وبلاگ و فروشگاه. به درد کسایی میخوره که میخوان کنار وبلاگشون فروشگاه داشته باشند. اون افزونه ای هم که شما معرفی فرمودید 40 تومان قیمتشه که خب نسبت به قیمت سفارش افزونه که حدود 20 الی 30 تومانه گرونتره. به هر حال ممنون از کمک هاتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس شما باید قالبتون رو با درگاه بانک ملت ست کنید. دوستان زیادی توی انجمن میتونن این کارو انجام بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز شما درگاه بانک ملت رو نمیخواید چون درگاه بانک ملت برای سیستم ووکامرس رایگان هست

شما نیاز به فردی دارید که قالبتون رو با درگاه بانک ایرانی هماهنگ کنه

البته حرفاتون رو قبول دارم و خودم هم به فکر رفتم انشاالله وقت بشه شاید یه کارایی کنم چون جای خالیش حس میشه

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

من از درگاه پرداخت بانک ملت استفاده میکنم. یه فرم ساده پرداخت میخواستم که بشه مبلغ پرداختی رو دستی وارد کرد.

کسی میتونه کمکم کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو قسمت پلاگین این سایت هم چندتا ماژول درگاه بانکی هست که برای سایت پردازی هست و به بانک ملت وصل میشه تست شده

http://pardazi.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو قسمت پلاگین این سایت هم چندتا ماژول درگاه بانکی هست که برای سایت پردازی هست و به بانک ملت وصل میشه تست شده

http://pardazi.com

این سایت های واسط هستن که بنده شخصا خوشم نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت های واسط هستن که بنده شخصا خوشم نمیاد.

ولی بنظر بنده سایتهای واسطه خیلی از مشکلات رو حل کرده . به عنوان مثال اگه در سایت پی لاین عضو باشین نیاز به این همه افزونه نیست و فقط یک افزونه edd مشکلات رو حل میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.وقت بخیر.من مشکلی در درگاه بانک ملت سایت وردپرسی دارم. قبلا درگاه به درستی کار می کرد ولی چند وقته که درگاه پیام زیر رو میده. اول فکر کردم مشکل اینه که IP سرور در بهپرداخت مشکل داره به همین دلیل IP  رو از هاستینگ گرفتم و از بهپرداخت خواستم IP رو ست کنه ولی بعد از این کار هم مشکل حل نشد و کماکان این پیام به هنگام پرداخت داده میشه. با یکی دو نفر وردپرس کار هم صحبت کردم نتونستن مشکل رو حل کنند. شما میدونید مشکل چیه و چطور باید حل بشه؟

1.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farhadlee
      سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!
      البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.
      لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.