رفتن به مطلب

تصویر شاخص اینطوری میشه؟

jamaljamal

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه رفقا

من تازه از نیوک به وردپرس کوچ کردم خلاصه نه به انجمنتون نه به سیستم وردپرس اشنایت ندارم

من از یک قالب استفاده میکنم که از تصویر شاخص پشتیبانی میکنه

نکته اینجا هست که من عکس هام را توی هاست خودم آپ نمیکنه بخاطر یکسری دلایل که به ماند

حالا من چطوری میتونم از عکس های که جای دیگه آپ شده به عنوان عکس شاخص استفاده کنم

سرچ هم زدم توی سایت یسری مطالب اومد که یکیش بکار میومد ( نصب پلاگین auto-post-thumbnail.3.3.1 بود ) که اونم تست کردم نشد الان اگر سایت را ببینید بجز عکس پیش فرض بند انگشتی چیز دیگه ای نماید

منتظر راهنمایی بچه های وردپرسی هستم

لینک به ارسال

درود

به انجمن خوش آمدید دوست عزیز!

برای تصاویر شاخص حتما باید تصویر در وردپرس آپلود شده باشه!

البته می تونید کاری کنید که تصویر اول تو مطالبتون به عنوان تصویر شاخص انتخاب بشه و به طور خودکار آپلود شه!

لینک به ارسال

سلام.اگر نمیتونی تو هاست خودت آپلود کنی..

میشه به جای استفاده از خاصیت تصویر شاخص از زمینه دلخواه در وردپرس استفاده کرد که اکثر قالب های فروشگاهی در بر همین مبنا ساخته شده اند و شما میتونی کدهاشو از تو این نوع قالب ها در بیاری..

/یک زمینه دلخواه تعریف میکنی و آدرس عکسو بهش میدی و در قالبت اون زمینه دلخواه رو فراخوانی میکنی..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...