رفتن به مطلب

مشکل در افزونه های جی کوئری

Poorya.sh

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده به یک مشکل تازه برخوردم نمیدونم چرا وقتی که افزونه های روی سایت نصب میکنم که پایه اون ها جی کوئری هست افزونه فعال میشه تنظیماتش رو هم میشه انجام داد اما توی صفحه نمایش داده نمیشه مشکل از قالب هم نیست چون توی لوکال با همون قالب و همون تنظیمات افزونه ها بدرستی و بدون مشکل کار میکنند برای مثال افزونهpage-peelیاjquery-slick-menu اگه کسی در این مورد میتونه کمک کنه لطفا بنده رو راهنمایی کنه

لینک به ارسال

دمو؟

احتمال داره به جی کوئری های دیگه تداخل داشته باشه؛ مثلا توی سایتتون پلاگینی باشه که یک جیکوئری دیگه یا یک نسخه متفاوت از جیکوئری رو لود میکنه و باعث کار نکردن بقیه میشه.

لینک به ارسال

فکر نکنم مشکل از افزونه های دیگه باشه چون پوشه پلاگین از هاست دانلود کردم و به صورت کامل در لوکال آپلود کردم اما باز هم درست بود و مشکلی نداشت ولی توی خود سایت مشکل دارن و وقتی فعالشون میکنم در واقع اصلا فعال نمیشن :(

لینک به ارسال

خب لاگ خطاها ( root ) رو بررسی کنید ببنید که اگر داره با جایی کانفلیکت می خوره در کدوم بخش هست

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

توی پوسته سایت جی کوئری لود شده؟

میتونه مشکلی در افزونه ها باشه نه از کدهاشون از اینکه با هم از نظر نسخه مشکل داشته باشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...