Poorya.sh

مشکل در افزونه های جی کوئری

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بنده به یک مشکل تازه برخوردم نمیدونم چرا وقتی که افزونه های روی سایت نصب میکنم که پایه اون ها جی کوئری هست افزونه فعال میشه تنظیماتش رو هم میشه انجام داد اما توی صفحه نمایش داده نمیشه مشکل از قالب هم نیست چون توی لوکال با همون قالب و همون تنظیمات افزونه ها بدرستی و بدون مشکل کار میکنند برای مثال افزونهpage-peelیاjquery-slick-menu اگه کسی در این مورد میتونه کمک کنه لطفا بنده رو راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دمو؟

احتمال داره به جی کوئری های دیگه تداخل داشته باشه؛ مثلا توی سایتتون پلاگینی باشه که یک جیکوئری دیگه یا یک نسخه متفاوت از جیکوئری رو لود میکنه و باعث کار نکردن بقیه میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم مشکل از افزونه های دیگه باشه چون پوشه پلاگین از هاست دانلود کردم و به صورت کامل در لوکال آپلود کردم اما باز هم درست بود و مشکلی نداشت ولی توی خود سایت مشکل دارن و وقتی فعالشون میکنم در واقع اصلا فعال نمیشن :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب لاگ خطاها ( root ) رو بررسی کنید ببنید که اگر داره با جایی کانفلیکت می خوره در کدوم بخش هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی پوسته سایت جی کوئری لود شده؟

میتونه مشکلی در افزونه ها باشه نه از کدهاشون از اینکه با هم از نظر نسخه مشکل داشته باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.

• توسط koolfayfer
      سلام به همه دوستان
      من اگه بخوام یه تگ آپلود فایل با یه باکس بزارم هنگامی که عکسی انتخاب میشه تو اون باکس نشون بده و دوباره روی تگ کلیک کنم و کنسل کنم که قاعدتا فایل انتخابی پاک میشه و باید در اون باکس هم پاک بشه
      ای چیزی که من میخوام چند خطی کد نیازه اما مورد مهمش اینه اگه بخوام از این کپی بگیرم و به 6 تا اضافه کنم نمی تونم به صورت داینامیک کدشو بزنم بلکه باید دوباره برای هر کدوم آیدی و کلس مجزا استفاده کنم از نو فراخونی کنم

راهی هست که هر چند تا تگ فایل و باکس کپی بگیرم یا همون یه دستور اول ست در بیاد و نیاز نباشه چند بار کد های جی کوئری رو کپی کنم!؟
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون
    • توسط koolfayfer
      سلام و وقت بخیر
      دوستان من شش آیتم تب دارم که روی هر کدومشون کلیک کنی باکس اون تب ظاهر شه و قبلی مخفی
      و هر تب اکتیو بود رنگ هاورش بمونه
      من قبلا به صورت غیراصولی می نوشتم که 6 باکس جداگانه صدا میزدم و هر وقتی فلان کلیک شد نمایش بده و هر 5 تا دیگه مخفی! حساب کن چی میشه کد ها!!!
      لطفا کد داینامیک رو ارائه بدید
      عکس هم گذاشتم که بهتر نشون بده توضیحاتمو
      سپاس