رفتن به مطلب

سوال درمورد افزونه FEEDWORDPRESS

Bright Moon

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

در مورد افزونه FEEDWORDPRESS که آموزشش در اینجا توسط آقای ایمان فخار نوشته شده چندتا سوال داشتم. چندتاش رو بصورت جواب داده شده میزارم. و چندتای دیگه که هنوز سواله.

من یک مشکلی که با این دارم، اینه که کدهایی که در آخر آموزش دادین اصلاً کاری نمیکنه!

پاسخ:

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); echo $syndication_source; ?> <br /> <?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); echo $syndication_permalink;?><br /> <?php $rss:comments = get_post_meta($post->ID, 'rss:comments', true); echo $srss:comments;?><br /> <?php $syndication_feed = get_post_meta($post->ID, 'syndication_feed', true); echo $syndication_feed;?><br /> <?php $syndication_source_uri = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source_uri', true); echo $syndication_source_uri;?><br />

و

چطور میشه مشخص کرد که این نوشته توسط فید ارسال شده یا نه؟

پاسخ:

<?php if(get_post_custom_values('syndication_source')) : ?>
این پست از طریق فیلد دریافت شده
<?php else :?>
این پست از طریق فیلد دریافت نشده
<?php endif;?>

وحالا سوال جدید

من وقتی کد های مربوط به این افزونه رو میزارم در فایل single.php به خوبی کار میکنن.

چند فایل دیگه که مانند ویجت در صفحه اصلی هستند، وقتی داخل کد هاشون اطلاعات این پلاگین رو صدا میزنم، اعمال نمیشه.

مشکل از کجاست؟

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

این کدها را یا باید داخل حلقه بگذارید یا باید در کد بجای post->ID مقدار آی دی پست مربوطه را دستی وارد کنید مثلا

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); echo $syndication_source; ?>

می شود

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->125, 'syndication_source', true); echo $syndication_source; ?>

لینک به ارسال

سلامی مجدد.

یک سوال دیگه.

برای اینکه یک لیست چندتایی برای یک دسته به نمایش در بیارم، توی حلقه زیر به جای the_post() باید چی بزارم؟

<?php $recent = new WP_Query("cat=6&showposts=4"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post(); ?>

الان یک post type من گذاشتم و تمامی RSS ها میره داخل اون.

وقتی به صورت دستی یک مطلب اضافه میکنم و میزارمش توی دسته ای به آیدی 6 ، توی قالب به نمایش درمیاد.

اما وقتی یک نوشته که توسط RSS هست رو مرتبط میکنمش به همون دسته، اصلاً نمیاد.

لینک به ارسال

بیورون: :)

<?php $recent = new WP_Query("cat=6&showposts=4&post_type=rss"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post(); ?>

به جای rss نام پست تیپ رو بزارین.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

چوخ ممنون ^_^

سوال دیگه توی همین زمینه

چطور میشه هم نوشته ها و هم این پست تایپ رو وارد کوئری کرد و در مجموع مثلاً 4 پست آخر رو نمایش داد؟!

ویرایش شده توسط Light Moon
لینک به ارسال

کدی که گذاشتند 4 پست آخر رو نمایش می ده دیگه

ببینید post _type کارش جداکردن مطالب از همه و دسته بندی و کلمات کلیدی کارشون مرتبط کردن مطالب به هم برای اینکه دو مطلب از طریق دسته بندی و یا برچسب به هم وصل بشند لازمه که در یک post_type باشند درسته که با کد و کوئری می شه به هم ربطشون داد ولی قطعا مشکلاتی را به همراه خواهد داشت

اگر نمی خواهید بخش نمایش در سایت مطالب فرق کنه از پست تایپ استفاده نکنید شما می تونید در تنظیمات افزونه پست های رسیده را به صورت pending در لیست انتظار برای تایید نگه دارید و هرکدوم رو خواستید منتشر کنید و همینطور می تونید در بخش کتگوری یک دسته خاص برای rss تعریف کنید یا یک برچسب مشخص که هر وقت خواستید تمام مطالب rss رو ازش فراخوانی کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

من این افزونه را نصب کردم ولی می خواهم لینک به مطلب اصلی داشته باشه.

چکار کنم؟

کدها را از قسمت ویرایشگر وردپرس در انتهای فایل singel.php ( تک نوشته) گذاشتم ولی تاثیری نداشت.

درباره لینک به سایت اصلی اگر کمی بیشتر توضیح دهید ممنون می شوم.

مطمئنا این سوال خیلی از دوستان هست.

آیا می توانیم انتظار داشته اشیم که ترجمه شده این افزونه هم رای دانلود قرار دهید؟

با تشکر فراوان از شما

لینک به ارسال

سلام این کد را داخل حلقه بگذارید و تست کنید و نتیجه را بگید (کد تست نشده)

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); ?>
<?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('syndication_source')) : ?>
<a href="<?php echo $syndication_permalink; ?>" rel="bookmark"><?php echo $syndication_source; ?></a>
<?php endif;?>

لینک به ارسال

اگر جواب داد به ترتیب زیر هم می تونید اطلاعات دیگه مرجع را نمایش بدید

آدرس مطلب در سایت مرجع

<?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); ?>
<?php echo $syndication_permalink; ?>

نام سایت مرجع

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); ?>
<?php echo $syndication_source; ?>

پیوند به سایت مرجع

<?php $syndication_source_uri = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source_uri', true); ?>
<?php echo $syndication_source_uri; ?>

لینک به ارسال

لینک به منبع را یافتم ولی اگر بخواهم رنگ این لینک را تغییر دهم و قبل از لینک متنی قرار دهم چه کنم؟ مثلا " متن کامل در:"

از برنامه ftp استفاده کنید و یا در نوت پد ویرایش کنید و به نظر من بهتره از ویرایشگر وردپرس استفاده نکنید.!

برای لینک دادن هم باید فایل singel.php موجود در پوسته را باز کرد و محل قرار گرفتن متن را پیدا کرد و به قسمت انتهای محل قرار گرفتن متن کد زیر را قرار داد:

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true);?>

منبع : <a href="<?php echo $syndication_permalink;?>"><?php echo $syndication_source; ?> </a><br />

در انتهای متن فایل قرار ندهید که جواب نمی دهد.

لینک به ارسال

لینک به منبع را یافتم ولی اگر بخواهم رنگ این لینک را تغییر دهم و قبل از لینک متنی قرار دهم چه کنم؟ مثلا " متن کامل در:"

از برنامه ftp استفاده کنید و یا در نوت پد ویرایش کنید و به نظر من بهتره از ویرایشگر وردپرس استفاده نکنید.!

برای لینک دادن هم باید فایل singel.php موجود در پوسته را باز کرد و محل قرار گرفتن متن را پیدا کرد و به قسمت انتهای محل قرار گرفتن متن کد زیر را قرار داد:

<?php $syndication_source = get_post_meta($post->ID, 'syndication_source', true); $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true);?>

منبع : <a href="<?php echo $syndication_permalink;?>"><?php echo $syndication_source; ?> </a><br />

در انتهای متن فایل قرار ندهید که جواب نمی دهد.

من مشکلی در لینک دادن نداشتم و کدی که بالا عرض شد دریسته

به کدتون یک کلاس اضافه کنید و به کلاستون استایل بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...