رفتن به مطلب

چرا هنوز رنکم صفره؟

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوالی که چند روزه ذهنمو درگیر کره اینه که چرا هنوز رنکم صفره؟؟ :huh:

سئوی سایتم 78 درصد هست و تقریبا تمام مطالبی که توی انجمنم هست توی صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نشون میده و روزانه تقریبا 1300 بازدید مستقیم دارم و 40 بازدید از گوگل دارم

با این مشخصاتی که دارم فکر کنم دست کم رنکم باید 1 یا 2 باشه ولی صفره :mellow:

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

چیزی که من فهمیدم اینه که این رنک گوگل یه چیز الکی و به درد نخوره!

دامین زیر مال منه که فقط یه بار جوملا و بعدش وردپرس نصب کردم و هیچی هم باهاش کار نکردم و الآن هم می بینید که هک شده! با این حال رنکش 2 هست!!

http://bipasokh.ir

خب معلوم میشه الکیه دیگه، اگه الکی نبود که نمی بایس رنک این دامین 2 باشه، به علاوه اینکه فک نمی کنم اصلا توی جستجو گوگل و این جور چیزها تأثیری داشته باشه، فقط دلخوشیه، مثل الکسا :)

لینک به ارسال

درود

رنک گوگل هر سه ماه بروز میشه و فک کنم وسط های این ماه نوبت بروز رسانیش باشه!

لینک به ارسال

دامین زیر مال منه که فقط یه بار جوملا و بعدش وردپرس نصب کردم و هیچی هم باهاش کار نکردم و الآن هم می بینید که هک شده! با این حال رنکش 2 هست!!

خب حالا چرا به هک شدنت افتخار میکنی و سایتت رو از هک در نمیاری؟!!

لینک به ارسال

عزیز من جای شما بودم سایتم رو درست میکردم

ببخشید اینجا جای این حرف نیست ولی باز میگم::: این افرادی که شمارو هک کردن یه سایت با ادرس http://masih-team.ir/ داشتن .ولی چون اصلا از هک چیزی بلد نبودن و یه سری بچه (زیر 16 سال ) یه گروه زده بودن و زیادی ادعا میکردن سایتشون توسط افراد گروه من و یه گروه نوپا به اسم شبه سیاه هک شد و کلا نابود شد :)

شما هم بهتره که سایتت رو درست کنی .چون خیلی زشته که سایتت توسط چنین گروهی هک شده باشه ;)

خب معلوم میشه الکیه دیگه، اگه الکی نبود که نمی بایس رنک این دامین 2 باشه، به علاوه اینکه فک نمی کنم اصلا توی جستجو گوگل و این جور چیزها تأثیری داشته باشه، فقط دلخوشیه، مثل الکسا :)

ولی اگه الکی بود اینقدر مهم نبود :D

یه سوال .سئوم به نظر شما خوبه یا کمه؟

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

خب حالا چرا به هک شدنت افتخار میکنی و سایتت رو از هک در نمیاری؟!!

من کی افتخار کردم، چرا حرف می بندی بهم :)

برام مهم نیست، الآن چندین ماهه که همینجوری هست، اصلا من با این دامین کار نکردم که بخوام از هک درش بیارم، همینجوری باشه راحتترم :D همین وب خودم رو ببینید، پستهاش مال هزار سال پیشه! یکی می خواد بشینه روش کار کنه چه برسه اینکه یه دامین دیگه رو هم راه بندازم

عزیز من جای شما بودم سایتم رو درست میکردم

ببخشید اینجا جای این حرف نیست ولی باز میگم::: این افرادی که شمارو هک کردن یه سایت با ادرس http://masih-team.ir/ داشتن .ولی چون اصلا از هک چیزی بلد نبودن و یه سری بچه (زیر 16 سال ) یه گروه زده بودن و زیادی ادعا میکردن سایتشون توسط افراد گروه من و یه گروه نوپا به اسم شبه سیاه هک شد و کلا نابود شد :)

شما هم بهتره که سایتت رو درست کنی .چون خیلی زشته که سایتت توسط چنین گروهی هک شده باشه ;)

ولی اگه الکی بود اینقدر مهم نبود :D

یه سوال .سئوم به نظر شما خوبه یا کمه؟

می خوایی به جای من بشی و رمز سی پنل رو بدم از هک درش بیاری؟ :D ضمنا این سایت من نیستتتتتت، به من هم نسبتش ندید، فقط دامینش مال منه! من هم که دیدم هک شده خوشحال شدم، گفتم لااقل دل چند نفر با هک کردن این سایت خوشحال شده که این هم خودش خیلی ارزشمنده :D

هک شدن سایت هم هیچ ربطی به من نداشت، همش مربوط به سرور بود، چند بار که سایت روش نصب کردم هر چند بار هک شد، حتی یه بار یه صفحه اچ تی ام ال ساده گذاشتم هک شد!! به این صورت هک می شد که کل فایلهام رو از بیخ پاک می کردند و یه صفحه اچ تی ام ال + دل و رودش رو می گذاشتند ;) نمی دونم خوبه یا نه و گرنه اسم هاستینگ رو می گفتم و هرچی تو دلم هست بهش ....

مطمئن باش الکیه، خیلی از سایتهایی که بسیار خوب کار می کنند یک یا صفر هست! سایت خود من با اینکه روش اصلا کار نمی کنم یکه، در هر صورت خیلی غصه این چیزها رو نخور

لینک به ارسال

بالا رفتن رنک گوگل شما بستگی به محتوای وبلاگ/وبسایت شما داره

شاید/قطعا! هوشمندترین ربات جستجوگر مال گوگل باشه این ربات وقتی وارد وبسایت شما میشه خیلی چیزا رو بررسی میکنه که مهمترین اون ها برای بالا بردن رنک شما نوع مطالب شماس که اگر بفهمه از جایی کپی کردین ممکنه سالها بگذره اما رنک وبلاگتون حتی صفر هم نشه! اما برای مثال وبلاگ قبلی خودم با این که بازدید کمی داشت اما مطالب رو خودم مینوشتم و تا جایی که امکان داشت کپی نمیکردم ، رنک وبلاگم به 3 رسید و این برای من باور نکردنی بود درنتیجه این نشون میده که چقدر مهمه که مطالبتون کیفیت داشته باشن و از کپی نباشن.

ضمن این که نظر شخصی من و احساسی که خودم دارم اینه که فکر میکنم همراه هر پست یک عکس باشه برای ربات گوگل جذابیت داره! که تو وردپرس به تصوریر شاخص معروفه!

لینک به ارسال

سلام

یه سوالی که چند روزه ذهنمو درگیر کره اینه که چرا هنوز رنکم صفره؟؟ :huh:

سئوی سایتم 78 درصد هست و تقریبا تمام مطالبی که توی انجمنم هست توی صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نشون میده و روزانه تقریبا 1300 بازدید مستقیم دارم و 40 بازدید از گوگل دارم

با این مشخصاتی که دارم فکر کنم دست کم رنکم باید 1 یا 2 باشه ولی صفره :mellow:

توی این اپدیت حداقل یک میشی توی فکرش نرو پیر میشی :)

بک لینک بخر یکی دو تا (زیاده روی نکن) - همه میگن نخرید جریمه داره و از این حرفا یعنی خودمم میگفتم تا یه مدت پیش ولی تست کردم جواب داد و با دو سه تا لینک جریمه نمیشی

موفق باشی

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به 90 درصد برسه اوکِیه.

سئوسازی کردم شد 97 درصد

توی این اپدیت حداقل یک میشی توی فکرش نرو پیر میشی :)

پس کی اپدیت میشه؟؟ :(

الان روزانه 400 تا بازدید گوگل دارم و به جرائت میتونم بم توی جستجو ها حتما سایت من در رتبه 1 تا 4 هست ولی نمیدونم چرا رنکم هنوزصفره :huh:

لینک به ارسال

چک کردم .78 درصد هست

چند درصد یه حد معمولی هست و خوبه؟

اگز سئو را از لحاظ پوسته و کدها 100% رعایت کنید تقریبا 1 تا 2 درصد در معرفی سایتتون در موتورهای جستجو تاثیر خواهد گذاشت مهمتر از کدنویسی وبلاگ نویسی حرفه نوشتن + مطالب قابل مطالعه داشتن + شاخه به شاخه نکردن و منسجم بودن + به روز رسانی منظم + استفاده از کلمات کلیدی مناسب + قدمت سایته

لینک به ارسال

پیج رنک یک عامل :

1. لگاریتمی

2. لینک محور هست

پس به روز بودن سایت و این گونه موارد هیچ تاثیر مستقیمی بر پیج رنک شما نداره فقط و فقط مهمه که وبسایت شما چقدر بهش لینک درست و با ارزش داده شده.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید:

http://www.seomoz.ir/google-page-rank-tips-tricks-myths.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...