رفتن به مطلب

ادان دامین روی رتبه گوگل تأثیر داره؟

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه جا خوندم که دوتا دامنه روی یه هاست ، رتبه گوگل یکی از دامنه هارو کم میکنه و گوگل اونو متقلب میشناسه

آیا این درسته؟

اگه فرقی نداره بفرمایید هاست نت افزار خوبه؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

یه جا خوندم که دوتا دامنه روی یه هاست ، رتبه گوگل یکی از دامنه هارو کم میکنه و گوگل اونو متقلب میشناسه

آیا این درسته؟

اگه فرقی نداره بفرمایید هاست نت افزار خوبه؟

ممنون

نه فرقی نداره!

هاست نت افراز هم خوبه. من الان سرویس نقره‌ایش رو دارم و باهاش 4 سایت راه اندازی کردم. پشتیبانیش هم عالیه.

لینک به ارسال

فرق که داره ولی نه زیاد !

گوگل هم به عنوان متقلب نمیشناسه ! (خودم که دارم کار میکنم مشکلی ندارم )

راجع به نت افراز اطلاعی ندارم!

ویرایش شده توسط 2roos
لینک به ارسال

سلام

اونی که شما میفرمایید پارک دامین هست بهتره یکی از دامنه ها رو رو اون یکی ریدایرکت بکنید.

طبق شنیده هایی از دوستان نت افراز سرویس خوبی ارائه میده.

لینک به ارسال

نه قیمتا کلن اومده پایین

مشکوک اینه:

http://www.roozweb.com/unlimited-host

حالا تهران هاستینگ بهتره یا نت افزار؟

سلام

... بهتره یکی از دامنه ها رو رو اون یکی ریدایرکت بکنید. ...

ممنون

منظورتون چیه؟

لینک به ارسال

منم هاست نامحدود دارم از سرور پارس ولی قیمتش یک کم بالاتر بود !

تهران هاست هم تعریفش رو شنیدم ولی زمانی که نجوا هاست بود!

ولی این جور که عزیزان میگن فک کنم نت افراز بهتره

به نظر من یه وی پی اس بگیر اگه از لحاظ مالی مساله ای نیست!

لینک به ارسال

نه قیمتا کلن اومده پایین

مشکوک اینه:

http://www.roozweb.com/unlimited-host

حالا تهران هاستینگ بهتره یا نت افزار؟

بهتره در این تاپیک مطرح کنید:

منظورتون چیه؟

یعنی وقتی به آدرس سایتت میری، خود به خود به آدرس جدید منتقل میشی.

این قابلیت در پنل هاست موجوده.

لینک به ارسال

یعنی وقتی کسی دامنه ۱ رو وارد کرد.آدرس دامنه ۲ بازشه.

ولی دوتا دامنه من جدا هستن.

نمیخوام کسی بفهمه دوتا دامنه روی یک هاسته.

لینک به ارسال

اگه ادان دامین باشه و محتویاتش یکی نباشه کسی نمیفهمه روی یک هاسته و از نظر گوگل هم مشکلی نیست.

لینک به ارسال

دوست عزیز بهتره از یه جای معروف و با سابقه هاست بگیرید وگرنه از اینجور سایتها زیاده!

لینک به ارسال

من هم نت افراز دارم، سه تا سایت روش راه انداختم، پشیبانیش هم عالیه، امنیت هم خیلی خوبه، در کل خیلی به صرفه هست

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

اگه ادان دامین باشه و محتویاتش یکی نباشه کسی نمیفهمه روی یک هاسته و از نظر گوگل هم مشکلی نیست.

اگه ادان دامین باشه و محتویاتش یکی باشه ، بازم از نظر گوگل مشکلی نداره؟ مهم نیست که کسی بهفمه یا نه فقط این برام مهمه که از نظر گوگل مشکلی نداشته باشه.

لینک به ارسال

اگر Addon Domain شده باشه ، 2 سایت با محتوای متفاوت به وجود خواهند آمد ،

و اگر Park Domain شده باشه ، یک سایت با محتوای یکسان اما با 2 دامنه مختلف به وجود خواهد آمد .

-----

یکی از مشتریان ما هم که میخواست چندی پیش (از نت افراز) به سرورهای ما انتقال بده ، قسمت DNS Management برای هاست فوق غیر فعال بود و بدی آن این هست که برای ایجاد هر Sub با آی پی جدید ، بایستی به نت افراز تیکت ارسال شود .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط محمدرضـا
لینک به ارسال

من هم از نت افراز استفاده میکنم و الان دامین sazebartar.net رو روی saze20.ir ریدایرکت 301 کردم. آیا مشکلی از لحاظ سئو پیش نمیاد؟

ضمنا اگه بخوام محتویات سایتم با هر دو دامین نمایش داده بشه ، باید چیکار کنم (الان sazebartar.net رو هم که باز میکنم آدرس saze20.ir رو نمایش میده) . و اینکه آیا در این صورت اط لحاظ گوگل مشکل خواهد داشت؟

ویرایش شده توسط saze20
لینک به ارسال

من هم از نت افراز استفاده میکنم و الان دامین sazebartar.net رو روی saze20.ir ریدایرکت 301 کردم. آیا مشکلی از لحاظ سئو پیش نمیاد؟

ضمنا اگه بخوام محتویات سایتم با هر دو دامین نمایش داده بشه ، باید چیکار کنم (الان sazebartar.net رو هم که باز میکنم آدرس saze20.ir رو نمایش میده) . و اینکه آیا در این صورت اط لحاظ گوگل مشکل خواهد داشت؟

در حال حاظر دامنه sazebartar.net یک دامنه غیر استفاده میشه که توی گوگل هم محبوبیتی نداره .

فقط به عنوان یه دامنه ای هست که با رفتن به اون به سایت اصلی saze20.ir منتقل میشید .

و ربطی به سئو سایت saze20.ir نداره .

اگر میخواید محتوای سایتتون رو با چند دامنه مختلف نمایش بدید ،

در سی پنل باید به قسمت Park Domain مراجعه نمایید .

و در دایرکت ادمین به قسمت Domain Pointers مراجعه کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادید ولی نگفتید که در صورتی که از Park Domain استفاده کنم ، از لحاظ گوگل مشکل خواهد داشت؟

برای دامنه اصلی ، خیر .

در واقع شما روی دامنه اصلی کار میکنید و ربطی به سئو نداره .

این امکان برای مواقعی هست که برای مثال شما دامنه .com و .ir خریداری کردید بعد میخواید سایت اصلی رو با دامنه .com بالا بیارید و .ir رو پارک دامنه کنید .

و این مثالی که زدم اصلی ربطی به سئو سایت شما نداره !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...