• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

8 پست در این موضوع قرار دارد

امروز یکی از دوستانم یک سوالی ازم پرسید که ...

اگه بخواد برای یک شرکت یک وبسایت راه اندازی کنه ولی بجای خرید هاست خودش یک سرور بخره و تو همون شرکت بزاره...

حدودا هزینش چه مقدار میشه؟

شرایطش چطوریه؟

اصلا امکان پذیر هست یا خیر؟

خیلی ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورتو نفهمیدم

اگر میخواد به جای هاست سرور بگیره که خب آره 100% میشه

قیمت های سرور هم که همه جا با هم فرق داره از کمترینش که فک کنم ماهیانه 120 تومن باشه تا به بالا ( دتیکت )

البته سرور vps هم ارزون تره که ماهی از 20 تومن به بالاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم منظور ایشون تهیه و مالکیت شخصی سرور و سخت افزار هست - بله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرور ایسوز امریکایی با رک و تجهیزات جانبی اولیه بدون یو پی اس حدو.د 50 تومن در می آد و سالیانه همینقدر هم حفظ و نگهداریش هزینه داره

البته با این سرور نمی تونه کار زیادی بکنه چون نه رندر می کنه و نه سند و ریسیو مستقیم داره

بهتره سند و ریسیوش رو از شبکه بکنه و از سرور برای مچ نمایندگی ها و هاست آرشیو استفاده کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم منظور ایشون تهیه و مالکیت شخصی سرور و سخت افزار هست - بله؟

بله

و اینکه هزینه ی خرید و نگهداری یک سرور+چیزهایی که لازم داره درکل حدودا چقدر میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد در بالا هزینه ها رو حدودی گفتند و ناگفته پیداست که با توجه به تورم فعلی و نرخ دلار بسیار گران شده.

اما سرور ها چون علاوه بر هزینه ی خرید اولیه نیاز به نگهداری پرهزینه دارند طبق تجربه ی شخصی که دارم می تونید از شرکت هایی که سرور رو در خودشون نگهداری می کنند و پروسه ی تعمیر و نگهداری رو هم انجام میدن استفاده کنید. حتی بعضی از شرکت ها اجاره به شرط تملیک هم دارند. (البته من سراغ ندارم)

خوبیشونم اینه که شبکه رو هم به وسیله ی pap ها تامین می کنند چه اینترنت و چه اینترانت (البته اگر شرکت شما دفاتر و اماکن مجزا داشته باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خرید سرور فیزیکی فک نکنم به صرفه باشه چون خودِ سرور یه چیز معمولی از 2000$ به بالاست و شرایط نگهداری و .. هم که اضافه میشه

در ادامه حرف های isk عزیز ، اگر واقعن میخوای بخری ، جاهایی هستن که سرور رو اجاره میدن مثلن 12 ماهه بعد که پرداخت ها تموم شد سرور بره خودت میشه

توی ایران هم بهتری جا پارس آنلاین و افرانت هست که با یه سری قراردادها و شرایط بعد از خرید سرور میتونی بری و حضوری هم سرورت رو ببینی

ما یک سری این کارو کردیم ( اون قبلنا که تو کار هاستینگ بودم ) اما همون ماه اول کم آوردیم ، هزینه وصل بودنِ سرور به اینترنت از هزینه 6 ماه اجاره سرور بیشتر شد :|

برای اطلاعات بیشتر :

http://lape.ir/server

در کل خرید سرور اونم با این وضع $ و شرایط عدم دسترسی و نگهداری و .... پیشنهاد نمیشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز یکی از دوستانم یک سوالی ازم پرسید که ...

اگه بخواد برای یک شرکت یک وبسایت راه اندازی کنه ولی بجای خرید هاست خودش یک سرور بخره و تو همون شرکت بزاره...

حدودا هزینش چه مقدار میشه؟

شرایطش چطوریه؟

اصلا امکان پذیر هست یا خیر؟

خیلی ممنون.

مثل اینکه دوستان زیاد دقیق متوجه منظور شما نشدند.

اول از همه اینکه چرا برای سایت که شرکت به جای هاست که فوقش سالانه 1 میلیون تومان هزینه دارد به فکر تهیه سرور که چندین برابر هزینه دارد هستید؟

دوم اینکه نگهداری سرور در محل شرکت تغریبا بی فایده است! مگر سرعت کانکشن اینترنت شما در شرکت چقدر است!؟ و چقدر پهنای باند دارید؟ بنابراین سایت شما اگر چند بازدید کننده همزمان داشته باشد بسیار کند خواهد شد. بنابراین بهتر است سرور را در یکی از دیتاسنترها که دوستان گفتند نگهداری کنید و از پهنای باند و سرعت بالای آنها استفاده کنید که در این صورت هم هزینه بسیار بالایی متقبل خواهید شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir
    • توسط khashayar
      من اولین بار هاست لینوکس المان میهن وب هاست رو گرفتم خیلی خیلی خوب بود هم ارزون بود هم خیلی خیلی خوب اما خب چون ارزون بود فکر کردم بده و از اونجایی که کارم گرفت تصمیم گرفتم هاست داخل ایران بگیرم که به دلیل نزدیکیش میگن سرعت لود صفحه بره بالاتر خلاصه هزینه بیشتر اشه بهتر .کمی تحقیق کردم 3 تا گزینه دیدم از میهن وب هاست نگرفتم جون فک میکردم چون شمال هستند نگیرم بهتره هر چند هم قیمت خوب بود هم سخت افزار خوبی داشتند مثلا از هارد اس اس دی استفاده کرده بودند گزینه ی بعدی طبق گفته دیگر دوستان hostiran.com و hostiran.net بود که من Hostiran.net رو انتخواب کردم. هاست اشتراکی معمولی 240 چوب هم گرفتن من هم گفتم حتما پول خوبی میگیرن اش خوبی هم ارئه میدن اما اینطور نبود سخت افزار بسیار ضعیفی دارن (سیپیوش مخصوصا هاردشونم hhd هست) و پشتیبانی شون فقط باحات حرف میزنن عمل نمیکنن و وقتتو میگرنو از سر باز میکنن ارخشم هیچ اتفاقی نمیفته. من الان  سایتم بسته هست و هیچ بازدیدی هم ندارم نمیتونم حتی یک مطلب بزارم توش چون تا وارد مدیریت محتوای ورد پرس میشم بعد از چهار تا کلیک میگه اتصال بر قرار نیست باید برم مودم رو خواموش روشن کنم دوباره بعد از 20 دقیقه دوباره میگه اتصال برقرار نیست. 2 ماهه تیکت دارم بهشون میدم تازه میگن باید هاست ویژه بگیری تا یکم بهتر شه و سی پی یو برای سایت شما بیشتر میخواد و شما مشکل  cpu usage  دارید :| سایت وردپرس بدون بازدید سی پی یوش نمیکشه !!!! باید 200 تومن دیگه هم بدی تازه شاید 1 نفر بازدید کننده رو بکشه :V اگر خیلی پول دار باشید و پول زیادی بخواید بابت هاست بدید برید سمت هاست ایران فک کنم در اون صورت هاست خوبی بهتون ارائه بدن. در ضمن همیشه از جایی هاست بگیرید که گارانتی بازگشت وجه هم بهتون بده.
      امید وارم تبلیغ چی های هاستینگ توی این پست نیان هاست خودشون رو تبلیغ کنند.
      ببینید پارس انلاین الان هاست ارائه میده که فکر میکنم خوب باشه کسی میدونه چطور میشه ازش هاست اشتراکی خرید چون داخل سایتش چیزی ندیدم.
      دوم به نظرتون هاست ایرانی که بهترین سرعت و سخت افزار رو داره کدوم هست لطفا راهنمایی کنید تا دوباره تو پاچمون نره الان موندم برگردم میهن وب هاست یا برم hostiran.com یا اگه بهترشو سراغ دارید بگید یا اصلا میگید دیگه سمت سرویس های هاست ایرانی نرم ؟
    • توسط boysun
      سلام دوستان عزیز،
      من میخوام یه سایت تقریبا مشابه همیار وردپرس طراحی کنم
      الان 12 دامین دارم اما هیچکدوم برای یه وبسایت آموزشی جالب نیست
      اگر امکانش هست ازتون خواهش میکنم برای وبسایتی مثل همیار وردپرس دامین پیشنهاد بدین
      یه اسم جالب و کوتاه میخوام
      اگر پیشنهادی دارید که برای اون هزینه دریافت میکنید ، هزینه رو از طریق پیغام ارسال کنید
      واقعیتش من تو اسم انتخاب کردن کارم افتضاحه 
      پیشاپیش ممنونم از پیشنهادات ارزشمندتون
    • توسط pejmanpc
      سلام.
      میخواستم یه سایتی با همچین قابلیتی که براتون توضیح میدم طراحی کنم اما همه چیز اوکی شده فقط این مرحله آخر رو نمیدونم
      کاربر وارد سایت من میشه ، تعدادی لیست از پکیج های من رو میبینه با قیمت (مثل سایت های هاستینگ) و روی خرید کلیک میکنه (تا اینجای کار رو خودم میدونم چطوری طراحی کنم و ...)
      وقتی روی خرید کلیک وارد صفحه ای بشه که ثبت نام کنه و اگر قبلا انجام داده وارد ناحیه کاربریش بشه ، قبل از واریز آنلاین وجه خریداری شده یه فرمی رو برام باید پر کنه که مربوط به پکیج خریداری شده هست (نام و نام خانوادگی ، توضیحات ، دو تا لینک ، با دو سه تا فیلد دیگه) و درنهایت پول رو واریز کنه و من توی ناحیه مدیریت خودم بتونم ببینم که کدوم پکیج رو خریداری کرده و توی فرم چی پر کرده
      این کار با افزونه درست میشه کرد؟
      یا باید طراحی بشه همچین چیزی
      با ووکامرس چی؟
      خیلی ممنون از دوستان که کمک میکنن
    • توسط معین
      سلام. وقت همگی بخیر
      من تا حالا چند بار شده که سایت هام رو به سرورهای مختلف منتقل و جابجا کردم...
      می خواستم ببینم هیچ راهی هست که بشه فهمید سرعت چه سروری واقعاً بیشتر هست؟ 
      متأسفانه سایت هایی مثل pingdom و gtmetrix صرفاً سرعت خود سایت رو بررسی میکنن و بیشتر روی حجم فایل ها تأکید دارن
      نهایتاً ممکنه سرعت پینگ شدن رو بررسی کنن
      هیچ سایتی هست که بشه ازش فهمید چه سروری خوبه و چه سروری خوب نیست؟ من میخوام دو تا سرور ایران رو مقایسه کنم