• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
ahadto

پیشنهاد در مورد صفحه اصلی

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

خب خیلی از مدیران اینجا و دوستان قبل از اینکه با اینجا آشنا بشند توی وردپرس پرشین فعالیت داشتن و از مشکلات بسیاری که اونجا وجود داره با خبرن که اینقده ضایع هستن دیگه احتیاج به گفتن نیست (هرچند خودم حتی اونجا عضو نیستم، چون اون زمان داشتم توی کوچه ها بازی می کردم :) )

به نظر من برای پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر وردپرس باید پشتیبانی اصلیشو به اینجا انتقال بدیم تا واقعا مشکلی تو این زمینه دیگه باقی نمونه، از این نظر بهتره که صفحه اصلی سایت مثل سایت وردپرس org ساخته بشه و دقیقا مثل اون ساختار بندی داشته باشه تا اینکه پشتیبانی رسمی وردپرس با موفقیت بهتر و هرچه سریعتر به wp-parsi منتقل بشه و حتی بسته فارسی شده وردپرس رو به صورت رسمی که مربوط به این سایت میشه منتشر بشه و آپدیت های وردپرس هم از اینجا انجام بشه (و مشکلاتی که توی فارسی سازی توسط وردپرس پرشین هست و هیچکی اونجا گوش نمیده هم برطرف شه) تا دیگه هیچ نقطه ضعفی باقی نمونه

اینجور اگه بشه فک کنم نظر سایت اصلی وردپرس زودتر جلب بشه، به نظرتون تأثیری می تونه داشته باشه و عملی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرتضی عزیز عرض کردن که رونمایی میشه.

خب اون دریافت بسته و منوهای سمت راست که هنوز غیرفعال هستند به همین منظور ساخته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای ما پشتیبان رسمی بودن ملاک نیست

ملاک حل مشکلات کاربران هست چه در انجمن و بصورت سوال و جواب و چه بصورت ارائه بسته های مختلف

این موارد هم بزودی و تک به تک اجرا میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از اولی که اینجا اومدم این رو کاملا احساس کردم که دغدغه تمامی مدیران و دوستان حل مشکل کاربران هست و به هیچ چیز دیگه ای فکر نمی کنند، این رو واقعا می گم

ولی من هم بحثم اینه که برای توسعه اهداف اینجا چه بهتر که نظر سایت اصلی وردپرس رو هم جلب کنیم تا اینکه اینجا بتونه بهتر رشد کنه، وگرنه خود سایت وردپرس که چندان اهمیتی نداره! به هر حال همینکه اینجا تأییدی از سایت اصلی داشته باشه خوب قطعا توی پیشرفتش موفقتر خواهد بود، بقیه رو نباد با خودمون که تو انجمن بودیم فرض کنید، اونها وقتی میرن توی وردپرس و میبینن که یه سایت دیگه رو به عنوان مرجع معرفی کرده خوب این بده دیگه، در حالی که تلاش و کوششی که بدون هیچ چشمداشتی اینجا میشه خیلی بیشتر از اون سایت هست

به هر حال نظر نهایی با شماست ولی این رو هم در نظر داشته باشید به نظر میرسه خوبه، با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله صحبت های شما هم از جهتی درسته و البته بعد تهیه بسته موردنظر برای اون مورد هم اقدام میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهادی داشتم :

استایل زیر اضافه بشه به:

aside.index h2 {
background-color: #eaeaea;
}

http://www.wp-parsi.com/css/main.css

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری