• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mgfx

سوال درمورد برچسب های افزونه ی all in seo pack

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی

یه سوال درمورد برچسب های افزونه ی all in seo pack داشتم

وقتی داریم مطلب مینویسیم افزونه ی all in seo pack توی اون قمستی که داریم مطلب مینویسیم هست

و باید برای اون هم عنوان مطلب و توضیحات و برچسب هم بذاریم

میخواستم بدونم که وقتی برای افزونه هه برچسب میذاریم دیگه نیازی نیست که توی قسمت اصلی برچسب ها که از همون اول داریمش چیزی بذارم؟

چون میترسم اون طوری برچسب هام 2برابر شه و سئوی مطلب بره پایین

حالا شما بگین

برای کدوم بذارم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز اون تگ ها که تو افزونه هست با تگ های خود وردپرس فرق داره

تگ های وردپرس برای دسته بندی کردن مطالبی هست که به هم مربوط میشن و ربطی به سئو نداره ( البته وقتی نو فالو باشن )

تگ هایی که در افزونه به کار میبرید برای خود مطلب هست که به موتورهای جستجو معرفی میکنه که این مطلب و این صفحه حاوی مطلبی هست که مربوط به این برچسب ها میشه

کلن تگ های افزونه با تگ های خود وردپرس متفاوته ولی همه فک میکنن یکیه متاسفانه !

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، اگر به پست ها برچسب بدیم اما نمایششون رو در پست مخفی کنیم ، تاثیری روی سئو داره؟
      اگر نمایششون رو مخفی کنیم اما برچسب ها رو در فیلد مخصوص برچسب پلاگین هایی مثل all in one seo قرار بدیم چطور؟
    • توسط arya252
      سلام ، از افزونه سئو یوهاست  + سایت مپ این افزونه دارم استفاده میکنم. سئوال اصلیم اینه که برچسب ها را الان فعال دارم در نقشه ی سایت باشند یا خیر ؟
      چون یه موضوع از سایت را سرچ که میکنم مطالب بی ریط دیگه ی سایت رو میاره .
      ممنون از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    • توسط ghalbahang
      سلام
      من بعد اپدیت وردپرس برچسب هام برای مثلا 4 الی 5 ساعتی پاک میشن از تو قالب و بعد باز خودشون برمیگردند
      دوستان کسی میدونه این مشکل بخاطر چیه
      ممنون
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر.
      دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...
      همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟
      خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی
    • توسط IFTHEN
      یه اسلایدر دارم، می خوام یک تگ مثل X رو تعریف کنم و هر پستی که این تگ (برچسب) رو داشت عکس شاخصش داخل اسلایدر صفحه اصلی نمایش داده بشه.
      ممنون می شم راهنمایی بفرمایید به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم.