رفتن به مطلب

مشکل افزونه Wordpress Statistics

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

من از افزونه Wordpress Statistics برای آمارگیری سایتم استفاده می کنم در روز گذشته افزونه یاد شده با مشکل مواجه شد و ستون دوم سایدبار بارگذاری نمی شد وقتی افزونه را غیرفعال کردم مشکل ستون دوم سایدبار حل شد ولی وقتی دوباره خواستم افزونه را فعال کنم پیغام می دهد فعال نمی شود چون افزونه با مشکل جدی مواجه است درحالی که تا روز قبل از آن هم آمار را به ایمیلم ارسال می کرد و هم آمار را کامل ارائه می کرد دوستان عزیز لطفا بفرمائید مشکل چیست و چگونه رفع می شود

لینک به ارسال

پوشه افزونه را پاک و دوباره نصب نمایید و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به ارسال

دیتابیسش رو هم تخلیه کنید

یعنی قبل از ازکار انداختن باید توسط خود افزونه اینکار را می کردید

جداول مشخصی داره که با نام خودش شروع می شند اونها را پاک کنید تا افزونه بتونه جدول را از اول بسازه

لینک به ارسال

دیتابیسش رو هم تخلیه کنید

یعنی قبل از ازکار انداختن باید توسط خود افزونه اینکار را می کردید

جداول مشخصی داره که با نام خودش شروع می شند اونها را پاک کنید تا افزونه بتونه جدول را از اول بسازه

ممنون یعنی الان باید از دیتا بیسم اینکار را بکنم یا دوباره فعال بشه بعد اینکار را بکنم ؟

لینک به ارسال

افزونه رو فعال کنید از صفحه افزونه امکان حذف وجود دارد که جداول دیتابیس به صورت خودکار پاک میشه.

لینک به ارسال

افزونه رو فعال کنید از صفحه افزونه امکان حذف وجود دارد که جداول دیتابیس به صورت خودکار پاک میشه.

ممنون درحال بارگذاری مجدد افزونه ام تا ببینم چه می شه

لینک به ارسال

دوباره بارگذاری کردم و وقتی فعال کردم این پیغام را داد :

ه‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

به انگلیسی هم این را نوشته :

Sorry, Watermark RELOADED requires PHP 5.0 or higher. Please deactivate Watermark RELOADED.

لینک به ارسال

مشکل از افزونه watermark reloaded هست. باهم تداخل دارند.

ورژن php سرورتون باید بالای 5 باشه.

لینک به ارسال

مشکل از افزونه watermark reloaded هست. باهم تداخل دارند.

ورژن php سرورتون باید بالای 5 باشه.

یعنی این افزونه را فعال کنم آمار بالا میاد ؟

امتحان می کنم ببینم نتیجه چی میشه

افزونه Watermark RELOADED را هم غیرفعال کردم باز هم اعلام کرد ؟

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

ولی پیام انگلیسی را دیگه نداد

لینک به ارسال

سئوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/224-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

و صبر کنید مصطفی عزیز پاسخ بدهند.

لینک به ارسال

شما یکبار کاری که عرض می شه رو هم انجام بده

از کنترل پنل هاست وارد phpmyadmin بشید و در صفحه اول تمام ردیف هایی که با نام افزونه شروع می شند سلکت کن و از زیر جدول و منوی کشویی گزینه drop را انتخاب کن و پیغام بعدی را تایید کن و وقتی دستور پاک کردن اجرا شد از محیط خارج شو و افزونه را نصب کن

لینک به ارسال

شما یکبار کاری که عرض می شه رو هم انجام بده

از کنترل پنل هاست وارد phpmyadmin بشید و در صفحه اول تمام ردیف هایی که با نام افزونه شروع می شند سلکت کن و از زیر جدول و منوی کشویی گزینه drop را انتخاب کن و پیغام بعدی را تایید کن و وقتی دستور پاک کردن اجرا شد از محیط خارج شو و افزونه را نصب کن

ممنون با این کار درست شد ولی مشکل اینه که کل آمارها صفر شد و از نو آمار می گیره

به نظر میاد جدول های آمار گیری تا یک ظرفیتی پر می شن

لینک به ارسال

درستش اینه که جداول را مرتب خالی کنید آمار ها را جمع بزنید وهر بار جمع آمار قبلی را به آمار جدید اضافه کنید

قبل از از کار انداختن افزونه اگر آمارش را می خواستید باید بک آپ می گرفتید

لینک به ارسال

درستش اینه که جداول را مرتب خالی کنید آمار ها را جمع بزنید وهر بار جمع آمار قبلی را به آمار جدید اضافه کنید

قبل از از کار انداختن افزونه اگر آمارش را می خواستید باید بک آپ می گرفتید

ممنون از راهنمائیتان

من اصلا متوجه نشدم چکار بکنم چون در ورژن قدیمی یک بخش داشت که وقتی آمارها صفر می شد آخرین آمار نوشته می شد و بعد از آن آمارهای جدید به آن افزوده می شد

اگر آقا مصطفی لطف کنند این بخش را اضافه کنند یا طوری طراحی کنند که در بازه زمانی یک هفته ای آمار قدیم پاک بشه و آخرین جمع مد نظر افزونه برای آمارگیری باشه عالی می شه

فکر می کنم خیلی از کاربرا مثل من دانش برنامه نویسی نداشته باشند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...