رفتن به مطلب

ثبت نشدن سایت در گوگل وبمستر

seb

پست های پیشنهاد شده

مشکلش رفع شد ولی نمیدونم چرا dns ارور میده

سرور اصلا از کار نیافتاده

به پشتیبان هاستتون اطلاع بدهید

لینک به ارسال

سلام دوستان متاسفانه من هم همین مشکل رو پیدا کردم.سایت رو بدون www گذاشتم و در گوگل هم بدون www ثبت کردم ولی وقتی میخام Verify کنم چه از طریق فایل چه از طریق تگ وقتی دکمه Verify رو میزنم خطای 500 میده بهم

لینک به ارسال

دسترسی ها رو هم 666 کردم و از پراکسی هم استفاده کردم ولی جواب نداد. کلا خطای 500 میده

لینک به ارسال

نه سایت خطای 500 نمیده توی گوگل وبمستر وقتی وقتی میخام سایت رو Verify کنم خطای 500 میده و خطای using the Meta tag method (less than a minute ago). The connection to your server timed out.

لینک به ارسال

کلا توی گوگل وبمستر همه ی سایت هام که البته روی یک هاستینگ هست خطای دی ان اس میدهو وقتی میخام Fetch as Google کنم سایتها رو بازم خطایUnreachable page رو میده

و این یکی سایت هم ثبت نمیشه کلا

لینک به ارسال

نه سایت خطای 500 نمیده توی گوگل وبمستر وقتی وقتی میخام سایت رو Verify کنم خطای 500 میده و خطای using the Meta tag method (less than a minute ago). The connection to your server timed out.

کلا توی گوگل وبمستر همه ی سایت هام که البته روی یک هاستینگ هست خطای دی ان اس میدهو وقتی میخام Fetch as Google کنم سایتها رو بازم خطایUnreachable page رو میده

و این یکی سایت هم ثبت نمیشه کلا

خطای 500 میتونه به خاطر DNS Error باشه. که مشکلش مربوط به هاست هست

یا از htacess که میتوانید با حذف آن تست کنید

لینک به ارسال

مشکل هنوز پابرجاست من دیشب به مدیریت هاستینگم گفتم و دی ان اس ها رو هم ریست کردم و فایل htacess رو هم کاملا پاک کردم و خالی هست ولی باز هم مشکل دارم و خطای 500 میده .

کمک کنید واقعا ایندکسی توی گوگل ندارم.

esfkharid.ir

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان

سایتم رو در گوگل وبمستر ثبت کردم سایت رو اضافه کردم و تمامی موارد رو درست رفتم

فقط میخام بدونم درست ثبت شده

من sitemap.xml رو از یکی خوده گوکل دریافت کردم

XML Sitemap content (251 pages) اینو داد

و در روت اپلو کردم و اومدم سایت مپ رو ثبت کردم و حالا دوستان صاحب نظر بگند درست رفتم با توجه به این تصویر

post-2496-0-28822800-1373575097_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام دوستان

سایتم رو در گوگل وبمستر ثبت کردم سایت رو اضافه کردم و تمامی موارد رو درست رفتم

فقط میخام بدونم درست ثبت شده

من sitemap.xml رو از یکی خوده گوکل دریافت کردم

XML Sitemap content (251 pages) اینو داد

و در روت اپلو کردم و اومدم سایت مپ رو ثبت کردم و حالا دوستان صاحب نظر بگند درست رفتم با توجه به این تصویر

post-2496-0-28822800-1373575097_thumb.jp

بخش index مربوط به سایتمپ باید طی روزهای آینده تغییر کنه

مشکلی نیست

لینک به ارسال

سلام

از شانس بدم سایتم ساسپند شد 10-12 ساعت حالا در گوگل وبمستر در قسمت سایت مپ ارور اومده

به خاطر همینه درسته ؟

Your Sitemap appears to be an HTML page. Please use a supported sitemap format instead

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

ببخشید این ارور یعنی چه؟

Your Sitemap appears to be an HTML page. Please use a supported sitemap format instead.

چطوری باید رفعش کنم؟

لینک به ارسال

ببخشید این ارور یعنی چه؟

Your Sitemap appears to be an HTML page. Please use a supported sitemap format instead.

چطوری باید رفعش کنم؟

سلام

میگه نقشه سایت شما ÷شتیبانی نمیشه از یک نقشه سایت استاندارد استفاده کنید.

نقشه سایت رو با چی ساختید؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

بازم دوباره این مشکل برام پیش اومده

چطوری باید رفعش کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...