رفتن به مطلب

افزونه پخش فايل صوتي و تصويري

hostdg

پست های پیشنهاد شده

من نياز به يك افزونه دارم كه فايل صوتي و تصويري را در متن منتشر كرد و فارسي هم باشه در وردپرس شبكه كا ركنه

آدرس فايل را بتوان از اينترنت هم وارد كرد

باتشكر

لینک به ارسال

اونقدر سفارشی نیست ولی افزونه ویژه سایت آپاراته

http://wordpress.org/extend/plugins/aparat-shortcode/

لینک به ارسال

توصیه می کنم که اگر کار اصلیتون فیلم نیست و بعضی وقتها می خواهید فیلم هم بذارید از افزونه استفاده نکنید، افزونه هرچی کمتر باشه برا وب بهتره، مخصوصا در این مورد که به راحتی می تونید کدهای embed فیلمها رو از آپارات یا هرجای دیگه توی ادیتورتون قرار بدید بدون احتیاج به هیچ افزونه ای

لینک به ارسال

توصیه می کنم که اگر کار اصلیتون فیلم نیست و بعضی وقتها می خواهید فیلم هم بذارید از افزونه استفاده نکنید، افزونه هرچی کمتر باشه برا وب بهتره، مخصوصا در این مورد که به راحتی می تونید کدهای embed فیلمها رو از آپارات یا هرجای دیگه توی ادیتورتون قرار بدید بدون احتیاج به هیچ افزونه ای

مگر با اين افزونه ميتوان فايل هاي غير از سايت آپارات را هم نمايش داد ؟

لینک به ارسال

مگر با اين افزونه ميتوان فايل هاي غير از سايت آپارات را هم نمايش داد ؟

نه منظورم این نبود که این افزونه این کار رو می کنه، منظورم این بود که خیلی راحت و بدون این افزونه می تونید دو برابر کار این افزونه رو انجام بدید، فقط کد ویدئو رو بذارید تو ادیتور، همین!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...