• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hostdg

افزونه پخش فايل صوتي و تصويري

6 پست در این موضوع قرار دارد

من نياز به يك افزونه دارم كه فايل صوتي و تصويري را در متن منتشر كرد و فارسي هم باشه در وردپرس شبكه كا ركنه

آدرس فايل را بتوان از اينترنت هم وارد كرد

باتشكر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توصیه می کنم که اگر کار اصلیتون فیلم نیست و بعضی وقتها می خواهید فیلم هم بذارید از افزونه استفاده نکنید، افزونه هرچی کمتر باشه برا وب بهتره، مخصوصا در این مورد که به راحتی می تونید کدهای embed فیلمها رو از آپارات یا هرجای دیگه توی ادیتورتون قرار بدید بدون احتیاج به هیچ افزونه ای

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توصیه می کنم که اگر کار اصلیتون فیلم نیست و بعضی وقتها می خواهید فیلم هم بذارید از افزونه استفاده نکنید، افزونه هرچی کمتر باشه برا وب بهتره، مخصوصا در این مورد که به راحتی می تونید کدهای embed فیلمها رو از آپارات یا هرجای دیگه توی ادیتورتون قرار بدید بدون احتیاج به هیچ افزونه ای

مگر با اين افزونه ميتوان فايل هاي غير از سايت آپارات را هم نمايش داد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگر با اين افزونه ميتوان فايل هاي غير از سايت آپارات را هم نمايش داد ؟

نه منظورم این نبود که این افزونه این کار رو می کنه، منظورم این بود که خیلی راحت و بدون این افزونه می تونید دو برابر کار این افزونه رو انجام بدید، فقط کد ویدئو رو بذارید تو ادیتور، همین!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری