• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
KAJOOSH

همکاری در ساخت ماژول درگاه ملت

8 پست در این موضوع قرار دارد

درود برهمگی

بنده چند روزه هرچی تو نت و همین انجمن میگردم،بحث و تاپیک های زیادی در مورد دانلود به ازای پرداخت زده شده اما هیچکدام به نتیجه ای نرسیدند!

افزونه هایی اختصاصی ساخته شده اند که فقط درد همان شرکت میخوره مث ( پارس پال و ..)

هیچکدام درگاه مستقیم واسه بانکی ساخته نشده ...

بنده از بانک ملت درگاه گرفتم و از دوستانی که میتونند در ساخت یه درگاه واسه یه افزونه کمک کنند،اعلام آمادگی کنند

101% بعد از اتمام پروژه؛ به صورت رایگان انتشار داده میشه !

دوستان اگه نظری چیزی دارید بگید؛ از جمله بهترین افزونه که در این مورد هست و میشه یه درگاه اختصاصی واسش تعریف کرد!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهترینش easy digital download هست. که درگاه بانک ملت هم براش موجوده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کدوم افزونه؟

هوم .. گفتم که دوستان نظر بدند که کدم افزونه واسه اینکار،بهتره،معرفی کنند ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین افزونه از نظر من ، افزونه پی لاین هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین افزونه از نظر من ، افزونه پی لاین هست.

دوست عزیز آره بهترین هست! اما خوب باید منه کاربر که میخوام ازش استفاده کنم حتما باید عضو پی لاین و از همه مهمتر یه پی لاین یه سیستم پرداخت غیرمستقیم و یه سیستم میانه هستش ..!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز آره بهترین هست! اما خوب باید منه کاربر که میخوام ازش استفاده کنم حتما باید عضو پی لاین و از همه مهمتر یه پی لاین یه سیستم پرداخت غیرمستقیم و یه سیستم میانه هستش ..!

درسته با حرف شما کاملا موافقم.

اتفاقا خودم چند وقت پیش تاپیک زدم برای اینکه همین افزونه پی لاین ، دیگه نیاز به سایت پی لاین نداشته باشه و مستقیم وصل بشه به درگاه بانکی .

تا هم نیاز به کارمزد نباشه هم ما زیر مجموعه ای از پی لاین نباشیم !

بعضا پیش اومده سرویس هاشون دان شده یا مثلا تغییر و تحولاتی دادن که من مخالف بودم ولی چاره ای نداشتم..

عالی میشه اگه همین افزونه پی لاین رو کاری کنید باهاش که پی لاین در این میان حذف بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان با جستجویی که کردم،مث اینکه درگاه ملت واسه افزونه

easy digital download هستش اما نه رایگان! ( +30 تومان )

دوستانی که مایل هستند واسه همکاری نوشتن درگاه؛ و انتشار آن به صورت رایگان! اعلام آمادگی کنند ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدا یک در دنیا بهت بده و هزار در آخرت.من چندین بار پیگیر شدم و نا امید شدم و الان برای استفاده از درگاه پرداختم مجبور شدم whmcs نصب کنم.گـــــــــــــــیر یه درگاه ساده ی پرداخت بانک ملتم.اینکه نام و نام خانوادگی و شماره همراه و مبلغ رو بشه نوشت و به درگاه وصل شد و پرداخت بشه و از همه مهم تر ستل بشه. :rolleyes:

نه که نیست آ هست اما پولیه که با این وضعیت حیفه خدایی 50 بدی بخری.! :lol:

چه رویای شیرینی. -_-

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری