• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ahadto

فرم تماس html

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من یه فرم تماس به صورت کد اچ تی ام ال می خواستم که بتونم به جای افزونه کانتکت فرم 7 ازش استفاده کنم، تنها چیزی که می خوام یه فیلد ایمیل که اختیاری باشه و یه فیلد متن برا پیام (البته اگه امکان اپلود فایل داشته باشه عالیه)

در این مورد جستجو کردم ولی چیزی که به کارم بیاد پیدا نکردم، معمولا کدها پی اچ پی بودن، حالا اگه یه فایل پی اچ پی باشه که مرتبط بشه به این کدهای اچ تی ام ال اشکالی نداره، غرض اینکه می خوام توی ادیتور از کد استفاده کنم و پس باید اچ تی ام ال باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببین فرم تماس 100% باید کدهای php هم داشته باشه چون برای ارسال مقادیر وارد شده توی فرم از php باید کمک گرفت

در مورد ادیتور هم که می‌گی فرقی نداره شما ادیتور رو در قسمت textarea قرار می‌دی

حالا من فرمی نمی‌شناسم که فقط html باشه اگر با php مشکلی نداری بگو بدم بهت

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مهم نیست که هرجور کدی داشته باشه، فقط می خوام توی ادیتور ازش استفاده کنم و مجبور نشم که توی کدهای php قالب دست ببرم، چون با استفاده از ادیتور فقط می شه اچ تی ام ال رو نشون داد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام دوست من اگه شما WAMP YA ZAMP نصب کنید فایل های PHP هم میتونید ویرایش کنید و به نمایش در بیارید درست مثل html

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون، ولی من به خاطر اینکه بی خودی چند تا جاوا و ... لود نشه و وب سنگین نشه کانتکت فرم 7 رو نصب نکردم و دنبال یه کد ساده می گردم، حالا اگه بخوام یه چیز دیگه هم به خاطر کد نصب کنم که چه فایده :)

یکی خودم پیدا کردم، ممنون از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید برای برگه ها تمپلیت بسازی و کد php رو توی اون قرار بدی و تو افزودن برگه اون تمپلیت رو انتخاب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم که نمی دونم چجور باید کار کنم باهاش! آدرسش اینه:

http://uplod.ir/11tkh3xyc385/contactform_free.zip.htm

محتویات contactform.htm رو توی صفحه تماس با ما گذاشتم و بقیه فایلها رو هم تو پوشه قالب و هم توی روت کپی کردم اما کار نمی کنه، در ضمن اگه فرم آسونتر و سبکتری سراغ دارید معرفی کنید

شما میتونید برای برگه ها تمپلیت بسازی و کد php رو توی اون قرار بدی و تو افزودن برگه اون تمپلیت رو انتخاب کنید

آخه می خوام بین توضیحاتی که توی متن برگه هست و بین شورت کدهای قالب ازش استفاده کنم، حالا همون کد پی اچ پی رو هم ندارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد یک فرم تماس با ماست

<?php
if (isset($_REQUEST['email']))
//if "email" is filled out, send email
{
//send email
$email = $_REQUEST['email'] ;
$subject = $_REQUEST['subject'] ;
$message = $_REQUEST['message'] ;
mail("someone@example.com", $subject,
$message, "From:" . $email);
echo "Thank you for using our mail form";
}
else
//if "email" is not filled out, display the form
{
echo "<form method='post' action='mailform.php'>
Email: <input name='email' type='text'><br>
Subject: <input name='subject' type='text'><br>
<textarea name='message' rows='15' cols='40'>
</textarea><br>
<input type='submit'>
</form>";
}
?>

و این تابع ایمیله

mail(to,subject,message,headers,parameters)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اینی که شما میخوای نشدنی هست !

البته میشه یه جوری عمل کرد :

فرم تماس به طور کلی یک فایل php داره و یک کد html که فرم هست

حالا توی متن اگر میخوای استفاده مکنی فرم رو قرار بده و قسمت action رو آدرس بده به فاتیل php مربوز به فرم که توی هاست گذاشتی

راحت ترین راه و آسونترینش بود !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد اچ تی ام ال اسکریپتی رو که آدرشو بالا دادم توی ادیتور گذاشتم و آدرس فایلهای js و php که با استفاده از این کد اچ تی ام ال فراخوانی می شد رو به صورت مستقیم وارد کردم، یعنی با http و الآن داره کار می کنه بدون مشکل، با تشکر از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینا لوکال هاست هستن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینا لوکال هاست هستن

منظورتون چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه پیشنهاد :

استفاده از فرم ساز های آنلاین

من خودم از wufoo.com استفاده میکنم .. کاملا فارسی برات فرم میسازه و حتی پیغام های خطاش هم فارسی هست..

امکانات رایگان بسیار خوبی داره البته نسخه پولیش عالیه و قابلیت آپلود فایل رو هم داره و..

برای سایت کد جاوا و فریم و شورت کد وردپرسی بهت میده که به اختیار خودت میتونی از هر کدوم دوست داری استفاده کنی..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه پیشنهاد :

استفاده از فرم ساز های آنلاین

من خودم از wufoo.com استفاده میکنم .. کاملا فارسی برات فرم میسازه و حتی پیغام های خطاش هم فارسی هست..

امکانات رایگان بسیار خوبی داره البته نسخه پولیش عالیه و قابلیت آپلود فایل رو هم داره و..

برای سایت کد جاوا و فریم و شورت کد وردپرسی بهت میده که به اختیار خودت میتونی از هر کدوم دوست داری استفاده کنی..

ممنون، با همین ساختم و چیز تمیزی در اومد، ولی فک نکنم بصرفه به خاطر یه فرم تماس بخواهی خرج کنی :)

آدرس فرمی که ساختی رو میشه بدید ببینم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم خرج نکردم.. امکانات رایگانش کفایت میکنه :)

پ.خ میکنم..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون، با همین ساختم و چیز تمیزی در اومد، ولی فک نکنم بصرفه به خاطر یه فرم تماس بخواهی خرج کنی :)

آدرس فرمی که ساختی رو میشه بدید ببینم؟

فرم تماس خیلی ساده تر از این حرفهاست و حتی یک نکته هم نداره که بخواد اذیت کنه

مگه هنوز مشکل دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مشکلی ندارم باهاش، خوب کار می کنه، خواستم همینو بگم که برا اینجور چیز ساده ای نمیصرفه پول خرج کنی :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد یک فرم تماس با ماست

<?php
if (isset($_REQUEST['email']))
//if "email" is filled out, send email
{
//send email
$email = $_REQUEST['email'] ;
$subject = $_REQUEST['subject'] ;
$message = $_REQUEST['message'] ;
mail("someone@example.com", $subject,
$message, "From:" . $email);
echo "Thank you for using our mail form";
}
else
//if "email" is not filled out, display the form
{
echo "<form method='post' action='mailform.php'>
Email: <input name='email' type='text'><br>
Subject: <input name='subject' type='text'><br>
<textarea name='message' rows='15' cols='40'>
</textarea><br>
<input type='submit'>
</form>";
}
?>

و این تابع ایمیله

mail(to,subject,message,headers,parameters)

با سلام، میشه بفرمایید از این کدهایی که فرمودید چطور باید استفاده کرد؟

مثلا من میخوام داخل یک برگه از اونها استفاده کنم؟ باید چیکار کرد؟ مخصوصن از اون تابع ایمیل؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام، میشه بفرمایید از این کدهایی که فرمودید چطور باید استفاده کرد؟

مثلا من میخوام داخل یک برگه از اونها استفاده کنم؟ باید چیکار کرد؟ مخصوصن از اون تابع ایمیل؟

ممنون

روشهای ساده تری هم برای وردپرس هست

برای ساخت صفحه از page template استفاده کنید (آموزش در بخش آموزش)

فرم تماس http://www.phpeasystep.com/phptu/8.html

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من نخواستم تایپیک جدید بسازم ، ممکنه اینجا جای سئوالم نباشه ، پس اگر اشتباه کردم ببخشید

من میخوام یک فرمی بسازم که بشه به وردپرس هم واردش کرد ، البته قابلیت زیر را داشته باشه

مثلا : اگر روی + کلیک کنید یک ردیف مثل بالا اضافه بشه و اگر روی - کلیک شد ردیف اضافه حذف بشه

البته بدون + و - میشه این فرم را با cf7 ساخت ولی اگر بخوام + و - باشه چی ؟ بازم میشه یا نه ؟

3636.JPG

ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس

ویرایش شده در توسط parseh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بحثش از این تاپیک جداست

باید تاپیک جدید بزنید ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری