رفتن به مطلب

فرم تماس html

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه فرم تماس به صورت کد اچ تی ام ال می خواستم که بتونم به جای افزونه کانتکت فرم 7 ازش استفاده کنم، تنها چیزی که می خوام یه فیلد ایمیل که اختیاری باشه و یه فیلد متن برا پیام (البته اگه امکان اپلود فایل داشته باشه عالیه)

در این مورد جستجو کردم ولی چیزی که به کارم بیاد پیدا نکردم، معمولا کدها پی اچ پی بودن، حالا اگه یه فایل پی اچ پی باشه که مرتبط بشه به این کدهای اچ تی ام ال اشکالی نداره، غرض اینکه می خوام توی ادیتور از کد استفاده کنم و پس باید اچ تی ام ال باشه

لینک به ارسال

سلام

ببین فرم تماس 100% باید کدهای php هم داشته باشه چون برای ارسال مقادیر وارد شده توی فرم از php باید کمک گرفت

در مورد ادیتور هم که می‌گی فرقی نداره شما ادیتور رو در قسمت textarea قرار می‌دی

حالا من فرمی نمی‌شناسم که فقط html باشه اگر با php مشکلی نداری بگو بدم بهت

لینک به ارسال

مهم نیست که هرجور کدی داشته باشه، فقط می خوام توی ادیتور ازش استفاده کنم و مجبور نشم که توی کدهای php قالب دست ببرم، چون با استفاده از ادیتور فقط می شه اچ تی ام ال رو نشون داد

لینک به ارسال

با سلام دوست من اگه شما WAMP YA ZAMP نصب کنید فایل های PHP هم میتونید ویرایش کنید و به نمایش در بیارید درست مثل html

لینک به ارسال

ممنون، ولی من به خاطر اینکه بی خودی چند تا جاوا و ... لود نشه و وب سنگین نشه کانتکت فرم 7 رو نصب نکردم و دنبال یه کد ساده می گردم، حالا اگه بخوام یه چیز دیگه هم به خاطر کد نصب کنم که چه فایده :)

یکی خودم پیدا کردم، ممنون از دوستان

لینک به ارسال

شما میتونید برای برگه ها تمپلیت بسازی و کد php رو توی اون قرار بدی و تو افزودن برگه اون تمپلیت رو انتخاب کنید

لینک به ارسال

این هم که نمی دونم چجور باید کار کنم باهاش! آدرسش اینه:

http://uplod.ir/11tkh3xyc385/contactform_free.zip.htm

محتویات contactform.htm رو توی صفحه تماس با ما گذاشتم و بقیه فایلها رو هم تو پوشه قالب و هم توی روت کپی کردم اما کار نمی کنه، در ضمن اگه فرم آسونتر و سبکتری سراغ دارید معرفی کنید

شما میتونید برای برگه ها تمپلیت بسازی و کد php رو توی اون قرار بدی و تو افزودن برگه اون تمپلیت رو انتخاب کنید

آخه می خوام بین توضیحاتی که توی متن برگه هست و بین شورت کدهای قالب ازش استفاده کنم، حالا همون کد پی اچ پی رو هم ندارم

لینک به ارسال

این کد یک فرم تماس با ماست

<?php
if (isset($_REQUEST['email']))
//if "email" is filled out, send email
{
//send email
$email = $_REQUEST['email'] ;
$subject = $_REQUEST['subject'] ;
$message = $_REQUEST['message'] ;
mail("someone@example.com", $subject,
$message, "From:" . $email);
echo "Thank you for using our mail form";
}
else
//if "email" is not filled out, display the form
{
echo "<form method='post' action='mailform.php'>
Email: <input name='email' type='text'><br>
Subject: <input name='subject' type='text'><br>
<textarea name='message' rows='15' cols='40'>
</textarea><br>
<input type='submit'>
</form>";
}
?>

و این تابع ایمیله

mail(to,subject,message,headers,parameters)

لینک به ارسال

دوست عزیز اینی که شما میخوای نشدنی هست !

البته میشه یه جوری عمل کرد :

فرم تماس به طور کلی یک فایل php داره و یک کد html که فرم هست

حالا توی متن اگر میخوای استفاده مکنی فرم رو قرار بده و قسمت action رو آدرس بده به فاتیل php مربوز به فرم که توی هاست گذاشتی

راحت ترین راه و آسونترینش بود !

لینک به ارسال

کد اچ تی ام ال اسکریپتی رو که آدرشو بالا دادم توی ادیتور گذاشتم و آدرس فایلهای js و php که با استفاده از این کد اچ تی ام ال فراخوانی می شد رو به صورت مستقیم وارد کردم، یعنی با http و الآن داره کار می کنه بدون مشکل، با تشکر از دوستان

لینک به ارسال

یه پیشنهاد :

استفاده از فرم ساز های آنلاین

من خودم از wufoo.com استفاده میکنم .. کاملا فارسی برات فرم میسازه و حتی پیغام های خطاش هم فارسی هست..

امکانات رایگان بسیار خوبی داره البته نسخه پولیش عالیه و قابلیت آپلود فایل رو هم داره و..

برای سایت کد جاوا و فریم و شورت کد وردپرسی بهت میده که به اختیار خودت میتونی از هر کدوم دوست داری استفاده کنی..

لینک به ارسال

یه پیشنهاد :

استفاده از فرم ساز های آنلاین

من خودم از wufoo.com استفاده میکنم .. کاملا فارسی برات فرم میسازه و حتی پیغام های خطاش هم فارسی هست..

امکانات رایگان بسیار خوبی داره البته نسخه پولیش عالیه و قابلیت آپلود فایل رو هم داره و..

برای سایت کد جاوا و فریم و شورت کد وردپرسی بهت میده که به اختیار خودت میتونی از هر کدوم دوست داری استفاده کنی..

ممنون، با همین ساختم و چیز تمیزی در اومد، ولی فک نکنم بصرفه به خاطر یه فرم تماس بخواهی خرج کنی :)

آدرس فرمی که ساختی رو میشه بدید ببینم؟

لینک به ارسال

ممنون، با همین ساختم و چیز تمیزی در اومد، ولی فک نکنم بصرفه به خاطر یه فرم تماس بخواهی خرج کنی :)

آدرس فرمی که ساختی رو میشه بدید ببینم؟

فرم تماس خیلی ساده تر از این حرفهاست و حتی یک نکته هم نداره که بخواد اذیت کنه

مگه هنوز مشکل دارید؟

لینک به ارسال

نه مشکلی ندارم باهاش، خوب کار می کنه، خواستم همینو بگم که برا اینجور چیز ساده ای نمیصرفه پول خرج کنی :D

لینک به ارسال

این کد یک فرم تماس با ماست

<?php
if (isset($_REQUEST['email']))
//if "email" is filled out, send email
{
//send email
$email = $_REQUEST['email'] ;
$subject = $_REQUEST['subject'] ;
$message = $_REQUEST['message'] ;
mail("someone@example.com", $subject,
$message, "From:" . $email);
echo "Thank you for using our mail form";
}
else
//if "email" is not filled out, display the form
{
echo "<form method='post' action='mailform.php'>
Email: <input name='email' type='text'><br>
Subject: <input name='subject' type='text'><br>
<textarea name='message' rows='15' cols='40'>
</textarea><br>
<input type='submit'>
</form>";
}
?>

و این تابع ایمیله

mail(to,subject,message,headers,parameters)

با سلام، میشه بفرمایید از این کدهایی که فرمودید چطور باید استفاده کرد؟

مثلا من میخوام داخل یک برگه از اونها استفاده کنم؟ باید چیکار کرد؟ مخصوصن از اون تابع ایمیل؟

ممنون

لینک به ارسال

با سلام، میشه بفرمایید از این کدهایی که فرمودید چطور باید استفاده کرد؟

مثلا من میخوام داخل یک برگه از اونها استفاده کنم؟ باید چیکار کرد؟ مخصوصن از اون تابع ایمیل؟

ممنون

روشهای ساده تری هم برای وردپرس هست

برای ساخت صفحه از page template استفاده کنید (آموزش در بخش آموزش)

فرم تماس http://www.phpeasystep.com/phptu/8.html

لینک به ارسال

سلام

من نخواستم تایپیک جدید بسازم ، ممکنه اینجا جای سئوالم نباشه ، پس اگر اشتباه کردم ببخشید

من میخوام یک فرمی بسازم که بشه به وردپرس هم واردش کرد ، البته قابلیت زیر را داشته باشه

مثلا : اگر روی + کلیک کنید یک ردیف مثل بالا اضافه بشه و اگر روی - کلیک شد ردیف اضافه حذف بشه

البته بدون + و - میشه این فرم را با cf7 ساخت ولی اگر بخوام + و - باشه چی ؟ بازم میشه یا نه ؟

3636.JPG

ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس

ویرایش شده توسط parseh
لینک به ارسال

این بحثش از این تاپیک جداست

باید تاپیک جدید بزنید ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...