• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
zxl

مشکل در نصب افزونه WordPress MU Domain Mapping

7 پست در این موضوع قرار دارد

نام افزونه:

WordPress MU Domain Mapping

آدرس افزونه:

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-mu-domain-mapping

افزونه نصب کردم و فعال کردم.

sunrise.php کپی کردم در wp-content

در config.php هم سانرایز فعال کردم

در تنظیمات افزونه هم آی پی سرور وارد کردم.

دامنه را پارک میکنم اما کار نمیکنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عملیات رو طبق این آموزش انجام دادید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-mu-domain-mapping/installation/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عملیات رو طبق این آموزش انجام دادید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-mu-domain-mapping/installation/

تا اونجا که متوجه شدم انجام دادم.میشه شما هم کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با این افزونه کار نکردم.

چون بیشتر به بحث سرور مربوط میشه میتونید از مدیر سرورتون هم کمک بگیرید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

چرا فقط آدرس دامنه را این افزونه میخواد چرا اصلا"دی ان اس نمیخواد مگه اینطوری هم ست میشه دامنه بدون قرار دادن دی ان اس؟

زیرش هم چنین پیامی میاد

If your domain name includes a hostname like "www", "blog" or some other prefix before the actual domain name you will need to add a CNAME for that hostname in your DNS pointing at this blog URL.

If you want to redirect a domain you will need to add a DNS "A" record pointing at the IP address of this server: 176.9.103.25

Note: International Domain Names should be in punycode format.

ویرایش شده در توسط hassanlakaei
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل حل شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من به اینصورت نصب کردم آموزش میگذارم کسی میخواد استفاده بکنه

اول پلاگین نصب کنید

سپس

شما باید فایل sunrise.phpپلاگین کپی کنید تو آدرسwp-content/یادتون نره کپی کنید moveنکنید بعد فایل کانفیک

/public_html/wp-config.php

باز کنید واین کد

/** Sets up WordPress vars and included files. */

پیدا کنید سپس این کد

define( 'SUNRISE', 'on' );

زیرش قرار بدید بعد پلاگین فعال کنید تو شبکه تو تمام وبلاگ ها میاد بالا حالا کاربر بخواد دامین روی وبلاگ خودش نصب کنه شما باید دی ان اس دامین خودتان در اختیارش قرار بدید تا دی ان اس دامین خودشو با دامین شما ست کنه بعد ست کردن شما میتونید دامین مورد نظر را توی هاست خودتان پارک دامینparked domains

کرده تا دامین با وبلاگ مورد نظر بالا بیاد (به همین راحتی به همین خوشمزگی :rolleyes: )

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. هاست من تا به حال چند بار بسته شده. شده از دوستان زحمت کشیدن افزونه ای رو معرفی کردن که نشون میداد افزونه های نصب شده چقدر به سرور فشار میارن. 2 تا از افزونه هارو که خیلی فشار میاورد پاک کردم. 1 ماه بعد دوبار هاست بسته شد. باز همین طوری افزونه های اضافی رو پاک کردم. حالا از کجا بفهمم مشکل حل شده یا نه. افزونه هام مشکل داره یا نه. الان نزدیک 60 تا افزونه رو سایتم نصبه. چیزی که خود فروشنده هاست بهم گفت اینه: مشکلت در بخش مدیریت وارد شدن هست. پلاگینی هست که 104.28.12.46 به این آی پی وصل میشه وقتی وارد wp-admin/admin-ajax.php میشی پلاگینی مربوط به اشتراک گذاری داری؟ یا مربوط به یوتیوب؟
      من همچین پلاگین هایی ندارم.
      اصلا میشه فهمید پلاگین خرابه یا نه؟ باگ داره یا نه؟

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط moradi777
      با سلام
      بنده در لود صفحه مدیریت سایت http://sharifcom.com/
      بصورت خودکار ریدایرکت میشود . البته طراحی قالب رو میخواستم مثل سایت http://seoyab.com/ کنم که این مشکل بوجود اومد .
      دوستان لطفا کمک کنید. ممنون؟؟؟/
    • توسط sajadszm
      سلام!
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربر بتونه به جای کوپن تخفیف پول نقد دریافت کنه.در اصل افزونه ی refer a friend میاد به کابر بازاریاب برای خرید محصول کوپن تخفیف میده ولی میخوام کاربر بتونه بعد از اینه به یه مبلغی رسید درخواست پول بکنه!
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود