رفتن به مطلب

نمایش دسته در قالب برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای یکی از برگه هام قالب تعریف کردم و حالا در صفحه ای که قالب را تعریف کردم چند لینک از دسته ها ی دیگر بصورت منو دارم ولی وقتی کلیک می کنم میره به قالب دسته که من نمیخام اینطوری باشه .

یعنی میخام اون قالب دسته ها در قالب برگه لود بشه .

جوری که من نخوام قالب دسته ام را تغییر بدم :)

با تشکر

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به ارسال

از چه کدی استفاده کردین برای نمایش دسته بندیها ؟

لینک به ارسال

از چه کدی استفاده کردین برای نمایش دسته بندیها ؟

از فهرست وردپرس

<?php
function register_my_menus() {
register_nav_menus(
array(
'negar-menu' => __( 'فهرست ' )
)
);
}
add_action( 'init', 'register_my_menus' );
?>

در فانکشن

و قالب

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'menu', 'container' =>'', 'menu_class' =>'topnav' ) ); ?>

لینک به ارسال

قالب دسته یعنی قالبی که آرشیو یک دسته بندی در آن نمایش داده می شود و مطالب کماکان از قالب single.php استفاده می کنند برای قالب دار کردن متن نوشته ها باید برای سینگل تمپلیت تعریف کنید

لینک به ارسال

قالب دسته یعنی قالبی که آرشیو یک دسته بندی در آن نمایش داده می شود و مطالب کماکان از قالب single.php استفاده می کنند برای قالب دار کردن متن نوشته ها باید برای سینگل تمپلیت تعریف کنید

عزیز ممنون ولی منظورم این نبود

من میخام لیست دسته هام باشه با single کاری ندارم

لینک به ارسال

آره ldo

لیست توی سایدبار؟

آره میخام تو سایدبار باشه ولی وقتی روش کلیک می کنم با قالب همان برگه لود بشه نه قالب دسته

لینک به ارسال

ببینید وقتی روی دسته میزنید میره به دسته ها

حالا یا شما باید اون لیست رو در قالب تعریف شده خودتون نمایش بدید که باید قالب آرشیو دسته ها رو تغییر بدید

لینک به ارسال

برگه ی قالب را کپی کنید و نامش را به category-id.php تغییر بدید (id) شماره آی دی دسته بندی مورد نظرتون باشه و تکه کد بالای صفحه را که صفحه را به عنوان تمپلیت معرفی می کرد حذف کنید و برای عنوان صفحه می تونید خارج از حلقه از کد

<?php single_cat_title(); ?>

برای نمایش نام دسته استفاده کنید (یا نام دسته را دستی بنویسید چون هر قالب مربوط به دسته ای خاص خواهد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...