رفتن به مطلب

3 تا سوال مهم در مورد سئو سایت

ho3in-life

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیزم.

ببخشید مزاحمتون میشم.

3تا سوال داشتم که به شرح زیر هستن. اگه کسی از متخصصان عزیز خوب کمکم کنه عالی میشه و یه دنیا ممنونش میشم.

1. من چند وقتیه دارم تلاش میکنم که سایت مپمو توی بینگ ثبت کنم اما هر چی میزنم پندینگ میمونه و بعد از مدتی Faild میشه. خواستم بدونم دلیلش چیه ؟ آز افزونه Google XML Sitemaps هم استفاده میکنم.

2.به نظر دوستان، قسمت Priorities سایت مپ رو واسه یه سایت که فیلم و سریال داخلش میزارم چطور تنظیم کنم ؟!

3. این که آیا زید زدن پست در روز، بعد از 1 ماهو چند روز باعث میشه که گوگل فکر کنه اسپمر هستی ؟! من خودم از یه سایت دارم کپی میکنم، تو بعضی جاهای پستش تغییر میدم مشکلی که نداره ؟! پستام هم اغلب از 1 تا 4 5 ساعت ایندکس میشن.

4. چرا پستایی که میزنم، وقتی تو گوگل سرچشون میکنم توی متن سایت پیداشون میکنه ؟! یعنی صفحه خوده اون پست رو ایندکس نکرده ؟! البته اوایلش اینطوره بعد از چند ساعت خوده اون پست هم ایندکس میکنه. اما واسم عجیبه بعضی از پستا رو ایندکس نمیکنه و فقط تو متن سایت میزنه، کسی دلیلشو میدونه ؟!

ممنونم از همراهیتون ببخشید سوالام یکم زیاد شد.

لینک به ارسال

1- لینک سایت مپتون رو بررسی کنید . ببینید اشکالی نداره . سرورتون هم پایداری لازم رو داره ؟

2- اون قسمت ربطی به نوع مطلبتون نداره . باید با توجه به اهمیت قسمت های مختلف سایتتون تنظیمش کنید . مثلاً اول صفحه اصلی بعد پست ها بعد تگ ها بعد دسته بندی ها و . . .

3- کپی کردن آفت یک سایته . افت ورودی شما از گوگل دیر و زود داره آما سوخت و سوز نداره . کافیه گوگل به سایت شما بد بین یشه . اون وقته که هرچی زحمت کشیدید کپی کردید !! بر باد میره

شد 4 تا سوال نه 3 تا :blink:

4- متوجه منظورتون نشدم . منظورتون اینه که گوگل توی نتایج صفحه اصلیتون رو میاره ؟

لینک به ارسال

1- لینک سایت مپتون رو بررسی کنید . ببینید اشکالی نداره . سرورتون هم پایداری لازم رو داره ؟

2- اون قسمت ربطی به نوع مطلبتون نداره . باید با توجه به اهمیت قسمت های مختلف سایتتون تنظیمش کنید . مثلاً اول صفحه اصلی بعد پست ها بعد تگ ها بعد دسته بندی ها و . . .

3- کپی کردن آفت یک سایته . افت ورودی شما از گوگل دیر و زود داره آما سوخت و سوز نداره . کافیه گوگل به سایت شما بد بین یشه . اون وقته که هرچی زحمت کشیدید کپی کردید !! بر باد میره

شد 4 تا سوال نه 3 تا :blink:

4- متوجه منظورتون نشدم . منظورتون اینه که گوگل توی نتایج صفحه اصلیتون رو میاره ؟

آره ببخشید یادم رفت عوضش کنم :D

آره واسه پستای جدید و بعضیاشون.

من متن پست ها رو تغییر میدم، عکس ها رو توی سرور خودم آپلود میکنم، و نوع سایت هم طوری هستش که این پست ها توی تمام سایت ها تغریباً یه شکل هستند ! بازم مشکل داره ؟ + این که پست هایی هم میزنم که خودم تولیدشون میکنم در کنار این کپی ها !

واسه 1 هم این سایت مپمه : www.***.net/sitemap.xml مشکلی داره ؟ الان گوگل پذیرفتش فقط بینگ داره بازی در میاره ....

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

شما روی گوگل متمرکز بشید . در ایران بینگ و یاهو زیاد طرفدار ندارن . ورودیشون خیلی کمه .

ببینید پستی که کپی میکنید باید تایتل و توضیحاتش رو تغییر بدید . انجام این کار در کنار آپلود عکس ها در سایت خودتون میشه یک مطلب جدید که میشه گفت کپی نیست . اما باید دقت کنید مطالب رو باید طوری تغییر بدید که کمتر قابل تشخصی باشه . باید عنوان رو حتماً عوض کنید .

لینک به ارسال

شما روی گوگل متمرکز بشید . در ایران بینگ و یاهو زیاد طرفدار ندارن . ورودیشون خیلی کمه .

ببینید پستی که کپی میکنید باید تایتل و توضیحاتش رو تغییر بدید . انجام این کار در کنار آپلود عکس ها در سایت خودتون میشه یک مطلب جدید که میشه گفت کپی نیست . اما باید دقت کنید مطالب رو باید طوری تغییر بدید که کمتر قابل تشخصی باشه . باید عنوان رو حتماً عوض کنید .

ّا تغییر یه خط تیره یا . هم میشه گفت که عوضش کردم ؟ :D

لینک به ارسال

سلام

ّا تغییر یه خط تیره یا . هم میشه گفت که عوضش کردم ؟ :D

به تغییر خط تیره خوتون می گیید تغییر ولی گوگل می گه تقلب و می برتتون توی لیست سیاه

مطلب را بجای دستکاری کردن با لیبنک صحیح مرجع و رعایت اصول کپی برداری بگذارید گوگل استقبال هم می کنه مشروط بر اینکهموضوع سایت کاملا مشخص باشه و منابع متغیر باشند و بجز مطالب کپی برداری شده سایت بتونه مولد هم باشه و الا هیچ توجیه منطقی برای اینکه گوگل سایت مرجع را رها کنه و شما رو در رنکهاش رشد بده نداره

لینک به ارسال

سلام

به تغییر خط تیره خوتون می گیید تغییر ولی گوگل می گه تقلب و می برتتون توی لیست سیاه

مطلب را بجای دستکاری کردن با لیبنک صحیح مرجع و رعایت اصول کپی برداری بگذارید گوگل استقبال هم می کنه مشروط بر اینکهموضوع سایت کاملا مشخص باشه و منابع متغیر باشند و بجز مطالب کپی برداری شده سایت بتونه مولد هم باشه و الا هیچ توجیه منطقی برای اینکه گوگل سایت مرجع را رها کنه و شما رو در رنکهاش رشد بده نداره

خیلی از پاسخ های خوبتون ممنونم. اما این سایتا جوری هستش مثلا یه فیلم که عرضه میشه اسمشون همه یکسان هستش. یعنی اگه اون اسم رو تو گوگل سرچ کنی، میبینی به غیر از سایت من و سایت منبع، خیلی از سایتای دیگه هم این پست رو با همین اسم گذاشتن ... فقط نکنم گوگل با این حالت گیر بده. منم فقط تا 2 ماهی میخوام این کاره کپل پیست رو انجام بدم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

شما ندونستید که چرا سایت مپم به بینگ اضافه نمیشه ؟ با گوگل مشکلی نداره اما واسه بینگ یه مدت Pending میمونه بعد Faild میشه !!!

لینک به ارسال

با آی پی ایران نمی تونید دیگه برای خدمات بینگ و لیو و اهات میل ثبت نام کنید ولی فعلا با ثبت های قدیمی کاری ندارند وی پی ان رو تست کنید

لینک به ارسال
با آی پی ایران نمی تونید دیگه برای خدمات بینگ و لیو و اهات میل ثبت نام کنید ولی فعلا با ثبت های قدیمی کاری ندارند وی پی ان رو تست کنید

با ای پی آمریکا هم میزنم اما بازم پندینگ میمونه عجیبه. شما نمیتونی سایت مپ منو تست کنی توی اکانت خودت بعد ببینی سابمیت میشه یا نه ؟ اگه بشه یعنی مشکل از اکانته منه ! www.***.net/sitemap.xml

لینک به ارسال

یا نقشه سایت در دسترس نیست یا اینکه مشکلی داره

لینک به ارسال

خیلی از وی پی ها تونل را یک سویه می زنند شما با آی پی ایران وارد نمی شید ولی در آن سایت با آی پی ایران داخل می شید

برای امتحان می تونید بعد از وصل شدن وارد سایت وردپرس بشید اگر پیام دسترسی به وردپرس فارسی را دیدید نتیجه اش این می شود که سایت وردپرس شما را با آی پی ایران می بیند و در مورد تحریمات این سری از ابزار کار آیی ندارند و الزاما باید پروکسی فایر داشت

لینک به ارسال

چند روزه که اوکی شده گاهی تا 15 روز ایندکس سازی طول می کشه و حداقلش 48 ساعته اگر اشتباه نکنم

لینک به ارسال

1. ثبت نقشه ی سایت در بینگ یکم زمان بر و سخت هست.از نسخه ی tar.gz استفاده نکنید از xml یا rss استفاده کنید ببینید فرقی ایجاد میشه

2.این سوال شما به سوال بعدی مرتبط هست.

در سایت شما چون اهمیت پست ها بالا هست باید بعد از صفحه ی اصلی بالاترین اهمیت را داشته باشن ( یعنی یک چیزی بین 0.08 تا 0.06 ) و بعد از اون باید بالاترین درجه اهمیت مربوط به دسته بندی ها باشه

همچنین Update Frequency صفحه ی اصلی روی Daily باشه و صفحات پست ها روی Monthly/Yearly و دسته بندی ها روی weekly

لینک به ارسال

یکی از مطالب سایتتون رو در گو.گل به این صورت جستجو کنید

site:domain.com "نام یک مطلب سایت "

جای domain.com آدرستون رو بنویسید (بدون قید پروتکل و www) و جای نام یکی از مطالب هم عینا نام یکی از مطالبتون رو کپی کنید اگر گوگل سایتتون رو پیدا نکرد یک جایی کار مشکل داره

لینک به ارسال

یکی از مطالب سایتتون رو در گو.گل به این صورت جستجو کنید

site:domain.com "نام یک مطلب سایت "

جای domain.com آدرستون رو بنویسید (بدون قید پروتکل و www) و جای نام یکی از مطالب هم عینا نام یکی از مطالبتون رو کپی کنید اگر گوگل سایتتون رو پیدا نکرد یک جایی کار مشکل داره

گوگل که پیدا میکنه مشکلی نداره. همه پستا رو ایندکس میکنه . مشکل من رو بینگه که ایندکس نکرده حتی صفحه اصلی سایت رو .....

لینک به ارسال

من کلا از بینگ استفاده نمیکنم و بنظرم هم خیلی مهم نیست. اینجا رو مطالعه کردید؟

http://www.bing.com/webmaster/help/why-is-my-site-not-in-the-index-2141dfab

شاید مفید باشه

لینک به ارسال
چون سایتم هنوز ایندکس نشده و وقتی تو گوگل سرچش میزنم پیداش نمیکنه
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...