ho3in-life

3 تا سوال مهم در مورد سئو سایت

48 پست در این موضوع قرار دارد

فرآیند در ایندکس قرار گرفتن بینگ کمی زمان بر هست همون طور که در همون لحظه ای که نقشه سایت ثبت میشه تایید نمیشه ( برعکس گوگل )

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه الان 2 هفته هستش حدوداً ازش میگذره اما هنوز صفحه اصلی سایتم هم تو بینگ ثبت نشده.

ماله اون Faild جلوی اولین ستون سایت مپ نیست ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطایی برای failed شدن نداده؟ اصلا نقشه سایت باز میشه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطایی برای failed شدن نداده؟ اصلا نقشه سایت باز میشه؟

آره نقشه باز میشه.

کسی از دوستان عزیز نمیتونه برام درستش کنه ؟ اگه بشه مبیغ هم میدم. اطلاعات بینگ رو میدم که درستش کنه. من که نزدیک 1 ماهه سر در نیاوردم ازش و نتونستم سایتم رو ایندکس کنم تو بینگ و یاهو.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما براساس این آموزش کوتاه بررسی کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه:

http://www.webgnomes.org/blog/how-to-register-your-site-with-bing-webmaster-tools/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شما براساس این آموزش کوتاه بررسی کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه:
http://www.webgnomes.org/blog/how-to-register-your-site-with-bing-webmaster-tools/

با سلام به دوست خوبم.

والا این فیلمش نمیاد سیاه میمونه. فلش پلیر هم دارم. لینک دانلودی نداره که بشه فیلمشو دانلود کرد ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به بخش: Reports and data--->Index Explorer برید و عکس بزارید اینجا

به بخش : Reports and data ----> Crawl Information برید و عکس بزارید اینجا

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابن مشکل من که حل نشد. الان یکی از دوستان میگه برای بالا بردن محبوبیت سایت در گوگل change preferred domain رو روی سایتت انجام بده. خواستم بدونم از استاد های عزیزم کسی در مورد این مسئله اطلاعاتی داره که به من بده ؟ آیا انجام این کار صلاحه ؟ اگه آره میگن اول کار بکنی بهتره چون بعدا افت بازدید میاره درسته ؟!

ممنون میشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماشاله خطا! خیلی از سایت شما خطا گرفته هم در درخواست و هم در سرور

والا این فیلمش نمیاد سیاه میمونه. فلش پلیر هم دارم. لینک دانلودی نداره که بشه فیلمشو دانلود کرد ؟!

http://www.rodfile.com/i32jui6vrtjv

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماشاله خطا! خیلی از سایت شما خطا گرفته هم در درخواست و هم در سرور

http://www.rodfile.com/i32jui6vrtjv

اون کارارو همه انجام دادم حتی خیلی کامل ترم. الان نمیدونم این همه خطا چیه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی خاص نمیبینم لطفا آدرس سایت قرار بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای بررسی بیشتر نیاز به دسترسی به پنل هست از اینجا همه چی اوکی هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سرعت ایندکس توی گوگل برام خیلی کم شده. یعنی یه پست رو مثلا بعد تاز 5 6 ساعت ایندکس میکنه. اونم همه ی پست های ساعت ها رو ایندکس نمیکنه ! به نظرتون دلیلش چیه ؟ ماله بینگ نیست یه موقع ؟ تا 2 روزه پیش اینطور نبود با سرعت حتی 10 دقیقه هم ایندکس میکرد اونم همه ی پست ها رو ....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا اینترنت توی ایران داره مشکل دار میشه

شاید این هم به موضوع اینترنت ایران برگرده.

مشکل دسترسی کاربران = کم شدن ورودی که میتونه تاثیر داشته باشه + کم شده بازدید + کمتر جستجو شدن و...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا اینترنت توی ایران داره مشکل دار میشه

شاید این هم به موضوع اینترنت ایران برگرده.

مشکل دسترسی کاربران = کم شدن ورودی که میتونه تاثیر داشته باشه + کم شده بازدید + کمتر جستجو شدن و...

نه سایت من که ایرانی نیست انگلیسیه.

ممکنه ماله لینکه کپی از سایت دیگه باشه ؟ گوگل گیر میده به لینک کپی ؟ یا ماله چیز دیگه ای ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مطالب کپی حساس هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مطالب کپی حساس هست

آخه تا 2 روز پیش اینطور نیود. من 2000 تا پست داشتم همشو ایندکس میکرد. یعنی بعد از درست کردن مطالب چقدر طول میکشه که درست شه ؟ من الان لینکامو 2 3 روزه تارم خودم میزنم اما تغییری نکرده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتتون روی هاست داخلی هست؟

خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مشکلی مشابه دارن

علت خاصی هم نتونستیم پیدا کنیم!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتتون روی هاست داخلی هست؟

خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مشکلی مشابه دارن

علت خاصی هم نتونستیم پیدا کنیم!

آره ماله نت افرازه. بده ؟ اگه واقعا ماله اینه تا عوض کنم ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر بحث بد بودن نیست

البته نمیشه گفت مربوطه ولی شاید این مشکل در ارتباط با داخل باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jbihamta
      سلام وقتتون بخیر دوستان
      یک مساله خیلی غیر معمول برام پیش اومده اونم اینکه در بخش افزودن پست میخوام ۷ هزارو خورده ای کلمه پیش نویس کنم نمیزاره و بیشتر از  ۵ هزارتا ذخیره نمیشه کسی میدونه از چی هستش؟
    • توسط soshiant
      سلام
      دوستان یه کمک خیلی مهم ازتون میخوام
      به طور پیش فرض تو سایت وقتی کاربر میخواد یه فایل خریداری کنه، به صفحه پرداخت که edd به صورت پیش فرض ساخته میره (همون صفحه ای که رسید و فاکتور و مبلغ کل رو داره و از مشتری ایمیل و مشخصات رو میخواد)

من میخوام تغییری تو این روند بدم. جوری که وقتی کاربر میخواد فایل رو بخره (تصویر 1)
      فاکتور و رسیدی که بعد از زدن روی دکمه پرداخت (تو سایت من اسمش دکمه بفرمایید هست) تو صفحه بعد میده رو میخوام تو همون صفحه و به صورت آژاکس نشون بده (تصویر 2 - با فتوشاپ درست کردم)

ینی منظورم اینه که بعد از زدن رو دکمه، بجای این که صفحه رسید و پرداخت تو یه پنجره جدید باز بشه، میخوام همونجا و به صورت آژاکس فاکتور رو نشون بده و با زدن رو دکمه پرداخت به بانک وصل بشه
      لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام

• توسط sajjad.1156
      با سلام
      دوستان بنده در سایتم از اسلایدر روولوشن استفاده می کنم اما متاسفانه وقتی از 13 لایه بیشتر به هر اسلاید اضافه می کنم خطای ایجکس میده و نمیذاره اسلاید رو ذخیره کنم.
      چه مسئله ای میتونه وجود داشته باشه؟
    • توسط hosseyn
      سلام سایت من به تازگی این مشکل رو پیدا کرده و توی گوگل وب مستر و گوگل سرچ کنسول خطای ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت رو میده
      برای تبلیغ گوگل هم از صفحه اصلی ایراد می گرفت ولی با صفحات دیگه مشکلی نداره

• توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.