رفتن به مطلب

فايل زبان اختصاصي

WeaB

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قبل از هر چيزي تشكر از آموزش و راهنمايي هاي عالي انجمن وردپرس پارسي.

ميخوام فايل زبان را مختص خود سرويسم تغيير بدهم فقط ميخوام بگيد چطور فايل زبان تغيير يافته خودم رو در وردپرس ادرس دهي بكنم كه فقط اون لود بشه و فايل زبان ديفالت وردپرس لود نشه و تغييرات فايل زبان من ديده بشه و يه سوال ديگه

هكي هست كه بتونم در منوي پيشخوان مثل خود وردپرس مثلا بخش ابزارهاي سايت و زير منوهاش رو اضافه كنم و

اخرين سئوال چطور يه فانكشن مركزي داشته باشم كه لينك اون رو داخل فانكشن پوسته هاي موردنظرم بدم تا در كنار فانكشن پوسته ها فانكشن مركزي مخصوص خودم هم لود بشه و باعث تغييرات در سايتهاي و بلاگها بشه.

اميدوارم تونسته باشم منظورم رسونده باشم.

قبل از همه چي تشكر منو بپذيريد.

لینک به ارسال

سلام

تشکر کلا

تونستم با نوشتن یه افزونه تمام کارهای بالایی رو انجام بدم بدون دست زدن به فانکشن پوسته ها.

فقط هكي هست كه بتونم در منوي پيشخوان مثل خود وردپرس مثلا بخش ابزارهاي سايت و زير منوهاش رو اضافه كنم

لینک به ارسال

1- یعنی فایل زبان وردپرس رو تغییر دادید؟ چرا همون رو استفاده نمی کنید؟

2- بله. قبلا بحث شده > تغییر در فهرست مدیریت وردپرس

3- متوجه نشدم! توضیح بدید.

لینک به ارسال

اره جاهایی از زبان رو تغییر دادم الان میخوام زبانی که من دستکاری کردم رو بالا بیارم ولی میخوام دیفالتش بالا نیاد

ممنون مرتضی جان اگه بگی چیکارش کنم

لینک به ارسال

2- بله. قبلا بحث شده > تغییر در فهرست مدیریت وردپرس

لطفا ادرس تاپیک رو بدید ممنون میشم

گشتم پیدا نکردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...