jamaljamal

ویرایش پیام ها و جملات در دیدگاه ها و دیگر مکان های وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه رفقای وردپرسی

من از قالب پیش فرض وردپرس twentyeleven استفاده میکنم

وقتی یک صفحه اشتباه را در سایت بزنید این متن برای شما می آید :

این خیلی شرم‌آوره، نه؟

گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

خوب من میخوام این متن را عوض کنم اول سورس صفحه را نگاه کردم دوم رفتم توی فایل های تم 404.php را نگاه کردم دیدم اونجا فارسی ننوشته به انگلیسی نوشته سوم گفتم پس یجایی لنگوج داره چهارم رفتم دیدم wp-content/languages و توی خود پوش تم فایل لنکوج هست کلمه مورد نظر را سرچ کردم ( انگلیسی سرچ کردم ) پیدا کردم فارسی را تغییر دادم اما بازم متن بالا درست نشد فایل لنکوج تم را هم همین کار را کردم بازم نشد

یکی به من بگه چطوری میتونم این متن بالا که توی ارور 404 میاد را عوض کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام به همه رفقای وردپرسی

من از قالب پیش فرض وردپرس twentyeleven استفاده میکنم

وقتی یک صفحه اشتباه را در سایت بزنید این متن برای شما می آید :

این خیلی شرم‌آوره، نه؟

گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

خوب من میخوام این متن را عوض کنم اول سورس صفحه را نگاه کردم دوم رفتم توی فایل های تم 404.php را نگاه کردم دیدم اونجا فارسی ننوشته به انگلیسی نوشته سوم گفتم پس یجایی لنگوج داره چهارم رفتم دیدم wp-content/languages و توی خود پوش تم فایل لنکوج هست کلمه مورد نظر را سرچ کردم ( انگلیسی سرچ کردم ) پیدا کردم فارسی را تغییر دادم اما بازم متن بالا درست نشد فایل لنکوج تم را هم همین کار را کردم بازم نشد

یکی به من بگه چطوری میتونم این متن بالا که توی ارور 404 میاد را عوض کنم

سلام

پوسته رو دانلود کنید و بعد از این که فایل fa_ir.po را تغییر دادید ذخیره کنید تا تنظیمات در فایل زبان .mo هم اعمال بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جمله از فایل زبان خود وردپرس هست

باید از اونجا ویرایش کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه ترین راه را انجام دادم خود فایل 404 را ویرایش کردم متن انگلیسی را پاک یه فارسی جاش گذاشتم نرفتم تو فایل های دیگه دستکاری کنم مرسی از پاسختون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط karack.it1@gmail.com
      سلام
      من تا قبل از اینکه وردپرسم رو آپدیت کنم همه صفحات رو میتونستم ویرایش کنم ولی بعد از آپدیت یک صفحه که همون صفحه shop فروشگاه هستش دیگه قابل ویرایش نیست با visual composer , افزونه های دیگه هم تست کردم ولی بازم تو قسمت ویرایش برگرو خالی نشون میده جالب اینه که انگار این صفحه دیفالت وجود داره و من توقسمت ویرایش میتونم اطلاعات جدید اضافه کنم و توی سایت هم نمایش داده میشه البته بعد از اون نوشته های دیفالت
      آدرس برگه:
      http://biranoshop.ir/shop/
      اون عکس بنری که میبینید اول سایت رو باید تغییر بدم اون عکس روی پوسته آماده بوده و هیچ ربطی به سایت منم نداره و همینطور فوتر برگه هم به هیچ وجه عوض نمیشه
      از اساتید هر کس تونست کمک کنه اطلاع بده
    • توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط sydvza
      باسلام ببخشید من کلیدواژه دکه را انتخاب کردم ولی در سرچ گوگل کلمه دکه وارد میکنم حتی جز 10 صفحه هم نیستم
      https://dackeh.com
    • توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید