رفتن به مطلب

ویرایش پیام ها و جملات در دیدگاه ها و دیگر مکان های وردپرس

jamaljamal

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه رفقای وردپرسی

من از قالب پیش فرض وردپرس twentyeleven استفاده میکنم

وقتی یک صفحه اشتباه را در سایت بزنید این متن برای شما می آید :

این خیلی شرم‌آوره، نه؟

گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

خوب من میخوام این متن را عوض کنم اول سورس صفحه را نگاه کردم دوم رفتم توی فایل های تم 404.php را نگاه کردم دیدم اونجا فارسی ننوشته به انگلیسی نوشته سوم گفتم پس یجایی لنگوج داره چهارم رفتم دیدم wp-content/languages و توی خود پوش تم فایل لنکوج هست کلمه مورد نظر را سرچ کردم ( انگلیسی سرچ کردم ) پیدا کردم فارسی را تغییر دادم اما بازم متن بالا درست نشد فایل لنکوج تم را هم همین کار را کردم بازم نشد

یکی به من بگه چطوری میتونم این متن بالا که توی ارور 404 میاد را عوض کنم

لینک به ارسال

با سلام به همه رفقای وردپرسی

من از قالب پیش فرض وردپرس twentyeleven استفاده میکنم

وقتی یک صفحه اشتباه را در سایت بزنید این متن برای شما می آید :

این خیلی شرم‌آوره، نه؟

گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

خوب من میخوام این متن را عوض کنم اول سورس صفحه را نگاه کردم دوم رفتم توی فایل های تم 404.php را نگاه کردم دیدم اونجا فارسی ننوشته به انگلیسی نوشته سوم گفتم پس یجایی لنگوج داره چهارم رفتم دیدم wp-content/languages و توی خود پوش تم فایل لنکوج هست کلمه مورد نظر را سرچ کردم ( انگلیسی سرچ کردم ) پیدا کردم فارسی را تغییر دادم اما بازم متن بالا درست نشد فایل لنکوج تم را هم همین کار را کردم بازم نشد

یکی به من بگه چطوری میتونم این متن بالا که توی ارور 404 میاد را عوض کنم

سلام

پوسته رو دانلود کنید و بعد از این که فایل fa_ir.po را تغییر دادید ذخیره کنید تا تنظیمات در فایل زبان .mo هم اعمال بشه.

لینک به ارسال

این جمله از فایل زبان خود وردپرس هست

باید از اونجا ویرایش کنید

لینک به ارسال

راه ترین راه را انجام دادم خود فایل 404 را ویرایش کردم متن انگلیسی را پاک یه فارسی جاش گذاشتم نرفتم تو فایل های دیگه دستکاری کنم مرسی از پاسختون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...