رفتن به مطلب

پرمیژن پوشه wp-content

elshan

پست های پیشنهاد شده

سلام پرمیژن پوشه wp-content باید چی باشه؟ میشه همیشه روی 777 باشه.مال من اگه اینجوری نباشه هیچی نصب نمیشه

لینک به ارسال

777 ریسکش بالاست

معمولا رو 755 هست

مال من وقتی رو 777 نیست هر چی میخوای نصب کنی میگه پوشه مادر قابل نوشتن نیست.پس من چیکار کنم؟

لینک به ارسال

مال من وقتی رو 777 نیست هر چی میخوای نصب کنی میگه پوشه مادر قابل نوشتن نیست.پس من چیکار کنم؟

اگر 777 هم باشه مشکل خاصی نداره میتونی موقعی که چیزی نصب میکنی بیاری رو 777 و وقتی نصب کردی دوباره ببری رو 755

لینک به ارسال

اگر 777 هم باشه مشکل خاصی نداره میتونی موقعی که چیزی نصب میکنی بیاری رو 777 و وقتی نصب کردی دوباره ببری رو 755

ببینید من افزونه relly captch رو نصب کردم.این افزونه یک پوشه تو پوشه ی wp-content ایجاد کرده که وقتی روی 777 نیست تصویر کپچا توی فرم ها ایجاد نمیشه و باید روی 777 باشه.آیا این مشکلی ایجاد می کنه از نظر امنیت که رو 777 باشه؟

لینک به ارسال

این موضوع فکر کنم به سرورتون برمیگرده . یک سری تنظیمات اولیه روی سرورها انجام میگیره (تنظیمات امنیتی) که با پرمیشن 755 هم نمیشه توی فولدرها تغییری انجام داد . این مورد رو با مدیر سرور درمیون بگذارید (گرچه میدونم جواب درستی به شما نمیدن )

لینک به ارسال

این موضوع فکر کنم به سرورتون برمیگرده . یک سری تنظیمات اولیه روی سرورها انجام میگیره (تنظیمات امنیتی) که با پرمیشن 755 هم نمیشه توی فولدرها تغییری انجام داد . این مورد رو با مدیر سرور درمیون بگذارید (گرچه میدونم جواب درستی به شما نمیدن )

خوب من از طرف سرور جواب نگرفتم.الان درست ترین کار چیه که من انجام بدم؟

لینک به ارسال

خوب من از طرف سرور جواب نگرفتم.الان درست ترین کار چیه که من انجام بدم؟

دوست عزیز همونطوری که گفتم امنیت شما با 777 کردن این پوشه کم نمیشه

اگر فقط این شاخرو 777 کنید هیچ اتفاقی نمیفته و امنیت شما هیچ صدمه ای نمی‌بینه

تو پست قبل هم گفتم اگر موقع کار هست همیشه بزار بمونه رو 777 اگر هم فقط موقع نصب و فعال سازی هست بزار رو 777 و فعال کن بعد دوباره برگردون به 755

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...