رفتن به مطلب

3 سئوال مهم

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سه سئوال دارم و جوابشونم امشب می خواهم چون باید کارهام رو برای فردا و حداکثر شنبه اماده کنم

1-من می خواهم یک سری مقاله که برروی اینترنت هست رو به صورت پی دی اف در بیارم حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم یک صفحه اینترنتی رو فقط بخش مطلبش رو تبدیل به پی دی اف کرد ممنون

2-دوم این که می خواسسم بدونم توی نود 6 اسمارت سکوریتیش البته مثل نود 5 می شه فایل های اپدیت رو که به صورت انلاین دریافت شده رو جمع اوری کرد و به صورت اپدیت افلاین بعدا استفاده کرد چون نود 5 اینوری بود فایل ها به همون صورت اصلی بودن یک قسمتی بعد راحت می تونستی کپی کنیشون و می شد یک اپدیت افلاین می خواستم بدونم نود 6 هم یک همچین چیزی داره و اگر داره این فایل ها کجا هست دقیقا

3-بعد سئوال اخرمم فعلا اینه که ایا شما یک مترجم انلاین خوب سراغ دارید که از مترجم گوگل بهتر باشه چون مترجم گوگل وقتی متن بهش می دی درست ترجمه نمی کنه لطفا هم فارسی به انگلیسی هم برعکسش رو داشته باشه مترجمی که می گید

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

1- جواب سوال یک رو باشه دیگر دوستان ان شاءالله به شما خواهند داد..

2- نمیدونم!(تو پرانتز توصیه میکنم از آنتی ویروس کاسپراسکای استفاده کنید.)

3- این جوابشو میدونم.. :) :

سایت هایی هستند که شبیه گوگل کار میکنند مثلا مایکروسافت شبیه گوگل سیستم ترجمه داره که فارسی هم جزو زبون هاش هست.. آدرسش هم اینه:

www.microsofttranslator.com

غیر از این دو تا فرهنگ لغت های آنلاین انگلیسی به فارسی و بالعکس هم در اینترنت پیدا میشه..

و اما اگر مترجم میخوای هم سایت های ترجمه تخصصی زیادن..

لینک به ارسال

1- نرم افزار نیاز دارید؟فایرفاکس هم اکستنشن هایی داره

2- راه داره ولی اونو حذف کردن تا کپی رایتشون بیشتر حفظ بشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...