رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه Ultimate TinyMCE

Seyed Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام

این افزونه یه قابلیت داره که نوع فونت رو میشه تغییر داد

اما چند تا فونت پیش فرض بیشتر نداره

کسی می دونه چطور میشه فونت های دلخواه رو بهش اضافه کرد ؟

لینک به ارسال

با سلام

من هم قبلا دنبال این چیزها بودم اما چیزی که تجربه خودم هست رو می گم:

1.اصلا این افزونه سنگین رو نصب نکنید، فقط یه هک کوچیک انجام بدید تا قسمت فونت به ادیتور اضافه بشه (جستجو)

2. بهترین راه اینه که از استایل قالب فونتهای پیش فرض پستها و تیترها رو انتخاب کنید نه اینکه از ادیتور بخواهید فونت تعیین کنید، یعنی شما توی ادیتور فقط متن رو بنویسید و عنوانها رو بذارید و توی سایت خودشون اتوماتیک به فونت دلخواه تغییر کنن، این روش مزایایی داره مثل اینکه دیگه احتیاج نیست یکسره از ادیتور فونت عوض کنید و اینکه اگه بعدا خواستید فونت همه نوشته ها رو یکجا عوض کنید فقط اسم فونت رو از استایل عوض می کنید و دیگه لازم نیست بیایید توی کد تک تک نوشته ها دست ببرید (الآن سایت خودم اینطوره و وقتی منتشر میشه بی میترا نشون میده)

اگه هم به هر دلیل می خواهید فونتهاتون توی ادیتور نمایش داده بشن فایل زیر رو باز کنید:

wp-includes\js\tinymce\themes\advanced\editor_template.js

بعد این رو جستجو کنید:

Tahoma=tahoma,

و به همین منوال فونتهاتون رو ادامه همین دستور اضافه کنید، مثلا بی میترا اینطور میشه:

bmitra=bmitra,

ضمنا فونتهایی رو که اینجا اضافه می کنید یا باید توی سیستم بازدید کننده موجود باشه یا توی استایل فراخوانی شده باشه

همچنین توجه داشته باشید که با آپدیت وردپرس دوباره باید اسم فونتها رو به اون فایل اضافه کنید، چون اون فایل توی آپدیت جایگزین میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...