• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Seyed Ali

سوال در مورد افزونه Ultimate TinyMCE

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

این افزونه یه قابلیت داره که نوع فونت رو میشه تغییر داد

اما چند تا فونت پیش فرض بیشتر نداره

کسی می دونه چطور میشه فونت های دلخواه رو بهش اضافه کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

من هم قبلا دنبال این چیزها بودم اما چیزی که تجربه خودم هست رو می گم:

1.اصلا این افزونه سنگین رو نصب نکنید، فقط یه هک کوچیک انجام بدید تا قسمت فونت به ادیتور اضافه بشه (جستجو)

2. بهترین راه اینه که از استایل قالب فونتهای پیش فرض پستها و تیترها رو انتخاب کنید نه اینکه از ادیتور بخواهید فونت تعیین کنید، یعنی شما توی ادیتور فقط متن رو بنویسید و عنوانها رو بذارید و توی سایت خودشون اتوماتیک به فونت دلخواه تغییر کنن، این روش مزایایی داره مثل اینکه دیگه احتیاج نیست یکسره از ادیتور فونت عوض کنید و اینکه اگه بعدا خواستید فونت همه نوشته ها رو یکجا عوض کنید فقط اسم فونت رو از استایل عوض می کنید و دیگه لازم نیست بیایید توی کد تک تک نوشته ها دست ببرید (الآن سایت خودم اینطوره و وقتی منتشر میشه بی میترا نشون میده)

اگه هم به هر دلیل می خواهید فونتهاتون توی ادیتور نمایش داده بشن فایل زیر رو باز کنید:

wp-includes\js\tinymce\themes\advanced\editor_template.js

بعد این رو جستجو کنید:

Tahoma=tahoma,

و به همین منوال فونتهاتون رو ادامه همین دستور اضافه کنید، مثلا بی میترا اینطور میشه:

bmitra=bmitra,

ضمنا فونتهایی رو که اینجا اضافه می کنید یا باید توی سیستم بازدید کننده موجود باشه یا توی استایل فراخوانی شده باشه

همچنین توجه داشته باشید که با آپدیت وردپرس دوباره باید اسم فونتها رو به اون فایل اضافه کنید، چون اون فایل توی آپدیت جایگزین میشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری