رفتن به مطلب

کاستومایز کردن افزونه kk Star Ratings

Sgwgo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من برای سایت خودم از افزونه kk Star Ratings استفاده میکنم چون هم خیلی سبک و هم راه انداز وتازه امکان Google Rich Snippets هم داره

افزونه به خوبی کار میکنه و مشکلی نیست فقط تنها در خواست من اینه که با توجه که توابعی که سازنده در دسترس گذاشته میشه برای این افزونه فانکشن نوشت و خروجی مورد نظر گرفت ولی من سوادشو ندام

من یه حالی از این افزونه میخوام که میخوام ببینم آیا میشه با فنکشن این حالت گرفت

تو صفحه خود پست که به خوبی نمایش داده میشه و راحت میشه امتیاز داد

حالا من میخوام چیکار کنم میخوام ستاره های امتیاز خروجی بگیرم با این حالت که دیگه قابلیت امتیاز دادن نباشه و فقط ستاره هارو خروجی بگیره چون میخوام تو صفحه اصلی برای هر پست نشون بدم

امیدوارممتوجه منظورم شده باشد

صفحه افزونه http://wordpress.org/extend/plugins/kk-star-ratings/

لینک به ارسال

برای نشون دادن امتیاز دلخواهتون از زمینه دلخواه استفاده کنید اگر بعد از نصب افزونه سورس کد بگیرید می بینید که برای هر پست فرمی را با چند input با type=hidden می سازه که درسته دیده نمی شند ولی فشار دارند

برای ساخت امتیازهای مختلف هم می تونید از تصاویر موجود در خود افزونه (احتمالا پوشه css) اضافه کنید و دقیقا شکل مربوطه رو بسازید

لینک به ارسال

امتیاز توسط کاربرثبت میشود چطور میشه با زمینه اینکار کرد؟

لینک به ارسال
...

با این حالت که دیگه قابلیت امتیاز دادن نباشه و فقط ستاره هارو خروجی بگیره ...

سئوالتون رو یا بد پرسیدید یا من بد متوجه شدم

لینک به ارسال

سئوالتون رو یا بد پرسیدید یا من بد متوجه شدم

اول از همه تشکر کنم از اینکه وقت میزاری

ببینید آقا ایمان

افزونه کارش چیه ؟ کارش اینه که کاربر بتونه به پست ها امتیاز بده و این امتیاز با هر امتیاز کاربر جدید تغییر میکنه

الان تو پست ها یه قسمت هست که ستاره ها داره نشون میده که وقتی موس ببری روش میتونی امتیاز بدی و زیرش چندتا متن هم نشون میده

حالا من میخوام چیکار کنم میخوام امتیاز رو در صفحه اصلی نشون بدم یعنی امتیازی که در حال حاظر پست داره یعنی اگه کاربر جدید امتیاز داد در صفحه اصلی هم تغییر کنه ولی در صفحه اصلی قابلیت امتیاز دادن نباشه

لینک به ارسال

از ابزارک هاش در سایدبار و یا شورت کات هاش در صفحات استفاده کن

[kklike_rating]

و این هم تابعش

if(function_exists(kkLikeRating())){
kkLikeRating();
}

دو تا ابزارک هم برای برترین لایک شده ها و آخرین لایک ها داره

لینک به ارسال

مثل اینکه باید بیخال بشم!!!!خب آقا ایمان این چیزی که دادی منم تو قسمت هلپ میبینم این کد دقیقا همون چیزیرو میاره که تو قسمت پست ها هستش و من نمیخوام اون شکلی بیاره!!! من میخوام فقط ستاره هارو بیاره بدون قابلیت امتیاز دادن

لینک به ارسال

ابزارک فقط نتایج رو می آره

ستاره ها در واقع button هستند و اگر بخواهید نمایششون بدید به همین صورت نمایش داده می شوند مگر اینکه خودتون بشینید با استفاده از تصاویر برای حالات مختلف استایل بنویسید یعنی تعریف کنید زیر 10 امتیاز یک ستاره زیر 50 امتیاز دو ستاره الی آخر

و قاعدتا با چهار تا ستاره نمی توان برای تمام حالات ممکن گزینه ای درست و معقول تعریف کرد و به مرور زمان به مشکل می خورید

معقول ترین راه همانیست که در ابزارک نمایش می دهد یک ستاره درکنار امتیاز مطلب

می تونید یک قالب جدا برای یک صفحه بسازید در قالبتون بجای post یک sidebar جدید تعریف کنید (سایدبار را در فانکشنز) و ابزارک را در آن بخوانید (اگر می خواهید در صفحه ای جدا نتایج را نشان بدهید)

نمونه

http://1sher.com/likes/

و راه دیگه هم همون راه اوله که عرض کردم و استفاده از زمینه دلخواه افزونه برای هر پست زمینه دلخواه می سازد از زمینه ساخته شده برای نمایش ستاره ها در هر پست استفاده کنی که ظاهرا نپسندیدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...